Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj przypadkowo trafiłem na Operację Metro na 1000 ticketów i grało się świetnie. Przez 1,5h miałem okazję przetestować kilkanaście różnych broni. W końcu wpadła mi w ręce broń Assauta - AEK. Muszę przyznać, że świetnie się nią gra. Muszę jeszcze poszukać jakiejś kosiarki dla Support'a bo mam wrażenie, że PKP lekko odstaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie tez takie straszne lagi i czy kicka was co chwilkę bo ja nie mogę dokończyć 1 gry nawet...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mnie raz wywaliło z prywatnego servera. Pojawił się komunikat o utraconym połączeniu z EA, chwilę później wypisało mnie z PSN'a. Szlag by mnie trafił gdyby mnie wywaliło w połowie gry na 1000 ticketów ;/

@Do posta niżej: Raz tak miałem, teraz działa normalnie. Swoją drogą to BF'a można bardzo łatwo "zawiesić". Wystarczy, że za szybko pominę intro/wcisnę start.

Edytowane przez Furai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem który już był wspominany,po rozgrywce przy napisie " Twoja drużyna wygrała/przegrała/ "ten napis nie wyskakuje i zwiesza mi konsole..powoli mam dość . Poradził sobie ktoś z tym już?wiadomo coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, poznikały mi bronie odblokowane w dodatku, idzie to jakoś przywrócić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@magik-thc: Włącz i wyłącz konsolę, powinno działać. Ewentualnie pobierz jeszcze raz BtK, chociaż pierwszy sposób powinien załatwić sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie tez takie straszne lagi i czy kicka was co chwilkę bo ja nie mogę dokończyć 1 gry nawet...

Dzisiaj pierwszy raz ( i na dodatek pierwsza gra po pauzie z BF3) doświadczyłem takich lagów,że nie mogłem po prostu normalnie grać.Wyszedłem z tego płatnego serwera i na innych było już elegancko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kanały :biggrin:

Aaaa... to mieliśmy spara na consoles.net

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metro - podboj 1750 ticketow + przeciwiwnicy full orzełki = pompowanie ze snajperek, rpg, karabinow itd w spawn przez 1h. Kocham takie serwery :pinch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa... to mieliśmy spara na consoles.net

A no chyba, że tak. Akurat nałożyło się to z przejęciem przewagi przez mój team :D Peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrozumcie to że skoro jest to serwer klanowy np. loL to wiadomo że chcą grać po jednej stronie , ale ostatnio znajomy opowiadał jak to na ww. serwei bywa mianowicie :

Wbił na serwa , operacja metro wszystkie flagi po stronie loL i gwałt na respie . Postanowił ich obejść i przejąć pierwszą flagę i to zrobił w efekcie dostał kicka z serwa . Rozumiem grać klanowo ale że ktoś was obejdzie bokiem bo się skupiacie na ruchaniu i łatwych punktach to dlaczego nie dodać trochę więcej myślenia ? Jedziecie po busterach a sami na respie punkty grzejecie .

Chciałbym to zobaczyć, bo raczej nikt za takie coś nie dostaje kicka, jedynie za używanie broni których nie tolerujemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jety są w ogóle poza zasięgiem czegokolwiek.. Nawet innych jetów.

Niestety prawda - podoba mi się idea myśliwców w grze, ale DICE totalnie nie miało pomysłu na jakąś rozsądną implementacje. Ile razy widziałem gr w której samoloty obu stron zawierały sobie niepisany pakt o nieagresji i rozp**dalały co im się podobało. A gracz na ziemi może sobie wybrać na specjalizację bieg coby szybciej spie***lać. Tak jak jest to samolot może w praktyce zdjąc tylko inny samolot i moim zdaniem w grze nie powinno być na coś takiego miejsca. Sprawy wcale nie poprawia fakt że na prawie każdej mapie "latanej" myśliwce są po 2 i mają 45s spawn.Tym samym na takiej Kaspijskiej zawsze 4 graczy nie gra tylko przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak do wszystkiego trzeba się przyzwyczaić. O ile kilka dni temu podchodziłem do patha średnio zadowolony, gdyż zmiany w balansie bronie nie podobały mi się to teraz po kilku dniach stwierdzam, że gra mi się dużo lepiej i przyjemniej niż wcześniej.

Pojawiły się pewne błędy np ECM o którym już tu wspominałem, ale mimo wszystko gra się teraz o wiele lepiej. Gra wymaga teraz wymaga troszkę taktyki i nie ma tak jak wcześniej kto USAS jazda i do przodu albo dwóch techników w czołgu robili rzeźnie na całej mapie. Teraz pojazdy muszą się liczyć z siłą piechoty.

Edytowane przez Valchall
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla ścisłości gra nie startuje od razu tylko skrócili ten czas do 3-5s :P Co do pojazdów są takie jak w BC2, tam heli też wybuchało na hita, jedynie "piącha" potrafiła przed tym uchronić. No i co mi się podoba, że teraz na takich mapkach jak Bazar, Sekwana, Demawend posiadając czołg nie jesteśmy królem serwera :)

Przy odrobinie szczęścia (niskolewelowych przeciwników i mapy bez pr0 mega VIPERA) wystarczy kawałek mózgu i sprawny joystick :) http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/38653715/4/329654679/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dłużej nieobcenosci w BF3(Mass Effect 3 sam się nie przejdzie) to ta gra po tym patchu bardzo się zmieniła. Bronie inaczej strzelają,jest trudniej i bardziej się liczy skill. I co raz rzadziej widzę USASOWcó.

A serwery prywatne to istny miód i orzeszki. Przynajmniej można z polakami pograc wink.png

PS

Macie jakąś propozycje na taniego w miarę dobrego Headseta? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suppression ssie po calosci. Kto pierwszy ten lepszy. Nie skill tylko przygwozdzenie sie liczy bo w tym "trybie" bullet spread jest tak kosmiczny,ze czasem caly magazynek,nawet jesli sie strzela seriami po 2,3 czy 5 kul, jest tak kosmiczny,ze trzeba caly magazynek wystrzelac. Ten kto wywola przygwozdzenie jako pierwszy ma wieksze szanse na killa i to jest niefajne

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakąś propozycje na taniego w miarę dobrego Headseta? Pozdrawiam

Jakiś czas temu była fajna promocja w Empiku. Tom Clancy's EndWar edycja kolekcjonerska była z headsetem za około 65 zł. Ale jak można się domyślić szybko wykupili :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakąś propozycje na taniego w miarę dobrego Headseta? Pozdrawiam

Ja także przyłączam się do pytania. Ostatnio często grywam z Polakami i także chce się wypowiedzieć a wysyłanie wiadomości za pośrednictwem PSN trwa zbyt długo.

Nie wiem czy przed patchem to było, a mianowicie informacja dla dowódcy drużyny ilu innych dowódców naszego zespołu rozkazało atakować lub bronić danego celu. Fajna sprawa.

Edytowane przez snake_3xX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tani i dobry HS (i najlepszy chyba w tej cenie): GIOTECK EX-01

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jest bardzo, bardzo wyraźny, grając z kilkoma osobami jeden ma te ex1 i przebija wszystkie oficjale Sony - polecam jeśli chcesz być dobrze słyszany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suppression ssie po calosci. Kto pierwszy ten lepszy. Nie skill tylko przygwozdzenie sie liczy bo w tym "trybie" bullet spread jest tak kosmiczny,ze czasem caly magazynek,nawet jesli sie strzela seriami po 2,3 czy 5 kul, jest tak kosmiczny,ze trzeba caly magazynek wystrzelac. Ten kto wywola przygwozdzenie jako pierwszy ma wieksze szanse na killa i to jest niefajne

Czasami w odleglosci 5m trzeba wystrzelac caly magazynek :banana: .To jest durne.Gra nagradza nabkow,ktorzy strzelaja po scianach.Nawet dobry gracz nie moze kontrowac(odwrocic sie) i strzelac,poniewaz ten recoil jest totalnie randomowy.Wiedzialem,ze Dice cos spier...

Wczesniej potrafilem spokojnie oddac precyzjne strzaly,gdy przeciwnik byl odemnie szybszy.Teraz jest to niemozliwe.Granie TDM jest porazka..blur na mordzie co chwile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś cos na battlelogu pisało że jak się zdejmie foregrip to gra się o niebo lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś cos na battlelogu pisało że jak się zdejmie foregrip to gra się o niebo lepiej.

A to zmniejsza przygwozdzenie czy jak? Foregrip + suppressor to moj standardowy zestaw i nie mam zamiaru tego zmieniac. Dla mnie jest idealnie i nie trzeba nic zmieniac oprocz tego glupiego przygwozdzenia. Nawet perk tego nie zmniejsza w zaden sposob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wazne ze miny nie sa widoczne na mapie, czyli jest tak jak przed 1 patchem. Sam dzis sie wprawie wpieprzylem rozpedzonym autem, ale ludzie zamiast stawiac je w 1 miejscu to obkladaja cala droge ze z kilometra widac ...

Znowu mozna punkiciki na nich kosic:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×