Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Lubie grac bardzo przeciwko dobrym gracza a w B3 juz tych serverow europejskich za wiela nie ma chodzi mi szczegolnie o "TDM Canały" i odpowiedni ludzie z lepszym skillem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten koleś jest dobry jego każda runda kończy się z ratio K/D na poziomie 4-5 typu 70/15 -- tylko tyle , ze ten wyniki jego jest trochę przekłamany bo cały czas go reanimują jego typki z klanu  a wyrzuca osoby chyba dla tego , ze nie chce sobie pogorszy statystyk tak sadze , wejdź sobie na jego serwer z ciekawości jak go uwalisz lub max po 5 razie od razu wylatujesz ( admin jest podany inny "Aimazing" a server to Canals 300%)

Edytowane przez ps_3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zacząłem sobie regularnie pogrywać w BF3, po kilkugodzinnym obczajeniu każdej z klas, stwierdziłem, że najlepiej mi się gra żołnierzem wsparcia, pewnie dlatego, że jestem jeszcze noobem i mam lipną celność natomiast w RKM-ie mam duży magazynek i po wypierdzieleniu z ok 50 kul kogoś tam zabiję :-)

I takie moje pytania jaki RKM polecacie dla tej klasy i z jakimi akcesoriami ? I co częściej używacie C4 czy Claymory ?

Po moich doświadczeniach świetnie sprawdza się dwójnóg oraz powiększony  magazynek.

 

Z góry dzięki za jakieś cenne porady dotyczące tej klasy.

 

Pozdr.

Edytowane przez Cuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem straszny wiercipiętek więc siedzenie w grządce kapusty z dwójnogiem jest raczej nie dla mnie, w związku z czym najbardziej pasowały mi te które dobrze nadawały się do run'n'gun - IAR, RPK albo MG36 i te faktycznie polecam z powiększonym magazynkiem i foregrip'em. Osobiście za claymorami nie przepadam, ale w rękach kogoś kto dobrze zna mapę i ma odrobinę farta potrafią napsuć krwi. Jednak wg mnie zdecydowanie wszechstronniejsze jest C4.

Edytowane przez Danny Boy
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

 

Jeszcze takie pytanie odnośnie min. Otóż po tym jak rozłożę miny (claymore lub p.pancerne) i zginę to te miny zostają po mojej śmierci ? Ostatnio miałem taką sytuację, że rozłożyłem miny p. pancerne na drodze do flagi, później zginąłem i po jakiś 5 minutach od rozłożenia min biegając po mapie wyświetliły mi się komunikaty - unieruchomienie pojazdu, zniszczenie pojazdu, zabicie wroga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gaymory po zgonie znikają, ale placki zostają, nawet jak admin przerzuci Cię do przeciwnej drużyny, to sam możesz na nie wjechać i zaliczyć samobója) W sumie, to fajnie się gra minami, prawie nic nie robisz, a fragi same wpadają.

Edytowane przez macgyverowski
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak przedmówca - aktualnie Claymore znikają, a PPancerne leżą póki ich ktoś nie rozbroi/zdetonuje. Warto pamiętać że wszystkie materiały wybuchowe zadają obrażenia zgodnie z tym kto je ZDETONOWAŁ, a nie kto je podłożył. Więc jeśli stoisz na "swoich" minach i wróg je wysadzi np. granatem - to obrażenia dostajesz ty, mimo tego że to miny rozłożone przez twój team. Tyczy się to wszystkich materiałów wybuchowych - C4, M18 i min A-T. Często można to wykorzystać na mapach na których dużo osób rozkłada placki - czekasz aż wrogi czołg wjedzie na "swoje" miny i walisz z RPG - jeden strzał i po kłopocie.

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większe zdziwienie jest kiedy c4 podkladasz na czolg i niszczysz go jakims pistoletem :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie akcje to chyba tylko shotganem lub magnum wychodzą jeśli dobrze pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gaymory po zgonie znikają, ale placki zostają, nawet jak admin przerzuci Cię do przeciwnej drużyny, to sam możesz na nie wjechać i zaliczyć samobója) W sumie, to fajnie się gra minami, prawie nic nie robisz, a fragi same wpadają.

Ok a jest jakiś limit min p.pancernych jaki mogę rozstawić ? Np. rozstawiam 8 min (nie pamiętam ile się ich tam ma w plecaku), ginę i rozstawiam kolejne 8 to czy na mapie mam 16 min rozłożonych ?

Edytowane przez Cuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie , kładąc nowe miny , te wcześniej rozłożone znikają .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

A ja mam taki problem: gra nie zapamiętuje mojego configu broni ( multi), za każdym razem na nowo musze ustawiać wszystkiego dodatki do karabinów.

Pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, a dogrywasz mapę do końca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam z rana ;)

 

mam pytanie odnośnie multi w BF3.

Czy sa tam mapy trybu "deathmatch"? Bo co wejdę to rzuca mnie na jakąś cholernie ogromną mapę i większość czasu spędzam na szukaniu się i ganianiu za przeciwnikiem a jak już go w końcu zobaczę to od razu 3 sekundy i po mnie  :blink:

Są mniejsze mapki, które od razu nas rzucają na tzw. żywioł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B3 jest trochę padnięte ale ustaw wyszukiwanie serwerów na team deathmatch kanały noushar to się zdziwisz, 3 sekundy od respa i w łeb.heh.Tam jest rzeźnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc :)

 

Ustawienia już mam dobre - tryb deathmatch i ten z rozbrajaniem punktów na mapie miażdżą a zamieszanie jest takie o jakie mi chodziło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy szturm ci sie spodobał?

Jak lubisz żeby duzo sie dzialo to rozwaz zakup dodatku "walka w zwarciu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to to :) Szturm, dokładnie ;)

 

Nie no nie mam zamiaru dalej inwestować w tą grę - aby trochę się rozerwać i postrzelać  :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli byś zamierzał dokupić jakieś dlc, a lubisz jak na ekranie jest meksyk to bierz z zamkniętymi oczami CQ. Warto, trup pada co sekundę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem ludzi którzy sprzedadzą ps3 na rzecz ps4, ja mam co jakiś czas

chęć powrotu do przeszłości i właśnie polatac po starych, dobrych mapach bf3, sentyment pozostaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem ludzi którzy nie rozumieją potrzeb i zachcianek innych ludzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×