Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sie bez HB nei ruszam. Pograj z tym troche to wiecej headow bedziesz robil. Bardzo fajnie podbija lufe i pierwsze 3 kule ida praktycznie w to samo miejsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówi to osoba grająca na myszce i klawiaturze podczas gdy inni smyrają gałki od pada. Lekka hipokryzja nie sądzisz?

to udowodnij mi że grasz na padzie :laugh: co mi zdjęcie wyślesz :laugh: no i morze już gram na padzie skąd możesz to wiedziec :laugh:

Edytowane przez xMAFIA_PLxDJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to udowodnij mi że grasz na padzie :laugh: co mi zdjęcie wyślesz :laugh: no i morze już gram na padzie skąd możesz to wiedziec :laugh:

Hmmm... pomyślmy... Może sam się do tego przyznałeś w tym temacie? :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... pomyślmy... Może sam się do tego przyznałeś w tym temacie? :)

ale wiesz mogłem już zacząc grac na padzie . Prawda jest taka że nawet twój najlepszy znajomy z listy ps3 może grac na myszce a będzie ci mówic że gra na padze

Edytowane przez xMAFIA_PLxDJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie weź się wysil i przestań strzelać takimi bykami jak "morze". Nie piszę tu o zbiorniku wodnym.

  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie weź się wysil i przestań strzelać takimi bykami jak "morze". Nie piszę tu o zbiorniku wodnym.

wiesz po pracy już nie myślę ale już poprawiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wiesz mogłem już zacząc grac na padzie . Prawda jest taka że nawet twój najlepszy znajomy z listy ps3 może grac na myszce a będzie ci mówic że gra na padze

Być może gra na myszce, ale się do tego nie przyznał w przeciwieństwie do Ciebie. I nie wnikam czy już przestałeś, teraz zostaniesz z przyklejoną łatką "gra na myszce" na zawsze, hehe. I kontrargumenty w stylu "a może nie", "a może tak" nie bardzo działają. Ale ok, skończy ten temat bo wchodzimy na pole minowe-off-topowe.

Dobrej nocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może gra na myszce, ale się do tego nie przyznał w przeciwieństwie do Ciebie. I nie wnikam czy już przestałeś, teraz zostaniesz z przyklejoną łatką "gra na myszce" na zawsze, hehe. I kontrargumenty w stylu "a może nie", "a może tak" nie bardzo działają. Ale ok, skończy ten temat bo wchodzimy na pole minowe-off-topowe.

Dobrej nocy.

przyznałem się bo nie lubię kłamac i to chyba dobrze świadczy o mnie

wiesz akurat takie łatki na mnie nie działają :laugh: jak komuś się to nie podoba niech sobie też kupi :biggrin: bo to daje nieśmiertelonosc.................

Edytowane przez xMAFIA_PLxDJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie.Prawda jest taka,że jest do chu%a wolność wyboru itp.Każdy gra jak i na czym tylko chce.Ale aby naprawdę być koksem w tej grze to trzeba po prostu w nią grać,grać i jeszcze raz kuźwa grać i trenować.A na to potrzeba niestety (stety?) czasu.Kto go ma jest w BF3 kozak i tyle.Pozdrawiam wszystkich fanów BF3.

Edytowane przez skoczybruzda
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie.Prawda jest taka,że jest do hu%a wolność wyboru itp.Każdy gra jak i na czym tylko chce.

A ty nie rozumiesz tego, że granie na myszy daje przewage czyli jest oszustwem. I EE emuluje pada czyli oszukuje XBM, ze jest podpięty pad a nie mysz. Gdyby twórcy przewidywali granie na myszy w bf3 na konsoli to by do ch..a to umożliwili tak jak to ma miejsce w innych grach.

Edytowane przez princ18
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale skończcie ten offtop. Może załóżcie osobny temat i tam kontynuujcie dyskusję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie już spokój z tymi myszkami, usasami, klawiaturami i innymi pierdołami. Grajcie, grajcie i jeszcze raz grajcie. Szlifujcie skilla to nikt wam nie podskoczy chociaż by w hełmie virtual-reality grał.

@ bones

Ale rywale musieli się zdziwić jak naprzedostatnim meczu ( gdy dołaczyliśmy biletów było chyba 40 do 150) odprawiliśmy ich z kwitkiem ( wygrana jednym kuponem). Nawet późniejsze przegrane metro było super, walka do końca. Takie mecze to ja rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie już spokój z tymi myszkami, usasami, klawiaturami i innymi pierdołami. Grajcie, grajcie i jeszcze raz grajcie. Szlifujcie skilla to nikt wam nie podskoczy chociaż by w hełmie virtual-reality grał.

@ bones

Ale rywale musieli się zdziwić jak naprzedostatnim meczu ( gdy dołaczyliśmy biletów było chyba 40 do 150) odprawiliśmy ich z kwitkiem ( wygrana jednym kuponem). Nawet późniejsze przegrane metro było super, walka do końca. Takie mecze to ja rozumiem.

Kurde wyglada na to, że znowu się rozminąłem z @bonesO. Do której Wy Panowie gracie hehe, i na którą lecicie do roboty w takim razie :biggrin:

@okoni - dzięki za grę wczoraj, nikt oprócz Ciebie wczoraj nie grał i w zasadzie to miałem wyłaczyć po jednym meczyku aż się pojawiłeś i uratowałeś świat :)

Edytowane przez Liquid_Snake
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We will deploy an update to all BF3 console game servers on Thursday April 19th. This update is addressing some gameplay bugs that have been reported since the latest big client+server update.

Starting at 10:00 UTC, game servers will be updated one by one. As part of the update, each game server will restart once (and kick out the players currently on it). The entire update process will likely take some hours.

The master servers will remain available; Battlelog will remain available.

Changelist

* Fixed AA missiles not doing damage to vehicles moving at very high speeds

* Fixed TV Missile doing much more damage than it should (it is no longer a 1-hit kill)

* Tweaked tank armor strength

* MAV elevatoring fix, round 2; proning on the MAV will now disable it

* Game server stability fixes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty nie rozumiesz tego, że granie na myszy daje przewage czyli jest oszustwem. I EE emuluje pada czyli oszukuje XBM, ze jest podpięty pad a nie mysz. Gdyby twórcy przewidywali granie na myszy w bf3 na konsoli to by do ch..a to umożliwili tak jak to ma miejsce w innych grach.

To chyba Ty nie zrozumiałeś sensu mojej wypowiedzi.Oszustami są ludzie, którzy latają na MAV-ach,nakurwia%ą z pod mapy i tego typu rzeczy.Jeżeli Sony nie banuje za używanie EE itp. wynalazków to jest to dozwolone.Osobiście mam w tyłku kto na czym gra ( nawet jak by miał jakieś urządzenie podłączone do siusiaka i napiepsz%ł jak szalony).Ale żeby od razu nazywać kogoś z tego powodu oszustem to lekkie przegięcie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli uważasz że granie na klawiaturze i myszce nie daje ci przewagi, to podepnij teraz pada do PC i zacznij grać w BF3 inaczej nie zrozumiesz o czym tu do ciebie piszą, a banów nie ma bo to emuluje pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli uważasz że granie na klawiaturze i myszce nie daje ci przewagi, to podepnij teraz pada do PC i zacznij grać w BF3 inaczej nie zrozumiesz o czym tu do ciebie piszą, a banów nie ma bo to emuluje pada.

Nic nie napisałem o tym iż te Chińskie wynalazki nie dają przewagi,pewnie,że dają ale co z tego? Jak ktoś ma ochotę na tym grać to jego sprawa i tyle.Ale żeby płakać z tego powodu?Ehh.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We will deploy an update to all BF3 console game servers on Thursday April 19th. This update is addressing some gameplay bugs that have been reported since the latest big client+server update.

Starting at 10:00 UTC, game servers will be updated one by one. As part of the update, each game server will restart once (and kick out the players currently on it). The entire update process will likely take some hours.

The master servers will remain available; Battlelog will remain available.

Changelist

* Fixed AA missiles not doing damage to vehicles moving at very high speeds

* Fixed TV Missile doing much more damage than it should (it is no longer a 1-hit kill)

* Tweaked tank armor strength

* MAV elevatoring fix, round 2; proning on the MAV will now disable it

* Game server stability fixes

Ciekawe czy naprawią buga z m26 mass :)

* Fixed AA missiles not doing damage to vehicles moving at very high speeds

jak to rozumieć? Że od teraz nie będą zadawać dmg pojazom poruszającym się szybko? czy to właśnie naprawią ?:P

Edytowane przez Urban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde wyglada na to, że znowu się rozminąłem z @bonesO. Do której Wy Panowie gracie hehe, i na którą lecicie do roboty w takim razie :biggrin:

@okoni - dzięki za grę wczoraj, nikt oprócz Ciebie wczoraj nie grał i w zasadzie to miałem wyłaczyć po jednym meczyku aż się pojawiłeś i uratowałeś świat :)

w robocie to się śpi , noc jest od grania :biggrin: . ja też dziękuję ci za grę , ale szczerze powiem że trochę nudą wiało . dobrze że bonesa z nami nie było , bo już pewnie w pierwszej minucie ekipa przeciwna z respa by nie wychodziła ;) . powinniśmy sobie jakoś utrudnić rozgrywkę aby nie była jednostronna. nie wiem, może gra stopami albo jedną ręką? albo bez włączonego telewizora ? hehe ;)

edit do tematu zawieszeń gry/konsoli:

właśnie zrobiłem małe rozeznanie , najczęściej mam zwiechy na omanie na priv serwerach . na ok .10 rund na tej mapie , 8 nie dokończyłem z czego spora większość to zwieszenie przy podliczaniu lub przy ostatnich biletach.

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w robocie to się śpi , noc jest od grania :biggrin: . ja też dziękuję ci za grę , ale szczerze powiem że trochę nudą wiało . dobrze że bonesa z nami nie było , bo już pewnie w pierwszej minucie ekipa przeciwna z respa by nie wychodziła ;) . powinniśmy sobie jakoś utrudnić rozgrywkę aby nie była jednostronna. nie wiem, może gra stopami albo jedną ręką? albo bez włączonego telewizora ? hehe ;)

edit do tematu zawieszeń gry/konsoli:

właśnie zrobiłem małe rozeznanie , najczęściej mam zwiechy na omanie na priv serwerach . na ok .10 rund na tej mapie , 8 nie dokończyłem z czego spora większość to zwieszenie przy podliczaniu lub przy ostatnich biletach.

No wiało wiało, chociaż raz jak graliśmy na B2K (ostatnia mapka) to kolesie nawet coś probowali - a skończyło się jak zawsze. Nie wiem o co tutaj chodzi. Nastepnym razem zaczniemy po jednej stronie i przejdziemy na druga żeby odmienić losy spotkania :)

Albo może nawet lepiej raz na jakiś czas Rush zagrać. Tam nie ma takiego Base Rape'a (przynajmniej jak się atakuje, także raz na dwie partie coś się porobi)

Edytowane przez Liquid_Snake
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź w mój profil i zobacz ile mam killi z shotgunów...

Za niedługo wszyscy będą się czepiać, ze siedzę całą rundę w czołgu, czy BWP. Kończe z KS 20+, bo nikt nie wpadnie na pomysł, żeby użyć jakiejś wyrzutni czy granatnika

Z tego wynika, ze mam nie używać pojazdów bo jestem za dobry, czyż nie?

Wkurza mnie jak ktoś mnie tłucze z heli (nieraz na 1 serie mi czołg zniszczyli), ale sam tego nie robię bo nie umiem latać

To samo było z USAS'em. Cieszyłem michę jak tylko odblokowałem odłamkową, ale grało mi się z nią gorzej niż ze śrutem.

Z MASS'em mogę się pobawić tylko na metrze, ale znając życie nie będę mógł w nikogo trafić więc sobie odpuszczę

Btw. jeżeli chcecie grać na normalnych serwach to przysiądźcie chwilkę i wyszukajcie takowego. Później wystarczy go dodać do ulubionych i nie ma problemu.

Skąd Ci się te pojazdy wzięły ? Dlaczego miałbyś ich nie używać ? Ja piszę o exploitowaniu buga, w broni typu szotgun, która sciąga na jednego hita z 30-40, a nie tak jak Ty piszesz z 5 metrów. To jest chyba coś nie tak. Z tymi serwerami też doyebaueś zdrowo, ja gram na normalnych serwerach tylko ludzie grają na nich nienormalni. ;)

Edytowane przez Entliczeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W BC2 shotgun miał zasięg niczym snajperka i można było ściągnąć kogoś na hita z kilkuset metrów. Więc i do tego można się przyzwyczaić, po sprawdzeniu mass jakoś rewelacji nie widać.

Edytowane przez michaljm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Sony nie banuje za używanie EE itp

Bo EE emuluje pada czyli XBM widzi pada, a tak naprawde jest to mysz proste? Jak ktoś wykorzystuje bugi gry to źle, a jak wykorzystuje to, że może oszukać XBM to już nie?

Grałem wczoraj z masem i podpięty pod m416 działa poprawnie z bliska 1 sztrzał, z troche dalsza 2 itd.

Edytowane przez princ18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w końcu udało mi się wbić ostatnią baretkę-Obrońca Przekazników. Najlepszym sposobem na zdobycie tej barteki jest oblepienie M-COMA w C4 i czekać na typów jak beda podkladać ladunek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w końcu udało mi się wbić ostatnią baretkę-Obrońca Przekazników. Najlepszym sposobem na zdobycie tej barteki jest oblepienie M-COMA w C4 i czekać na typów jak beda podkladać ladunek ;)

Wpada jakieś trophy za wszystkie baretki?? Może i ja się pobawię :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×