Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wiem o co Ci chodzilo. Tylko,ze na odrzut nie ma co narzekac. Foregrip zdejmuje odrzut poziomy a pionowy jest bardzo prosto kontrolowac. Z kilku metrow mozna walic ful auto a bullet spread jest minimalny (polaczone z suppressorem w M16A3). Zdaje sobie sprawe,ze nie w kazdej broni,ale ogolnie foregrip nie jest taki tragiczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey mam pewien problem i jestem ciekaw czy ktoś z was też go doświadczył...

A mianowicie spełniłem wymóg trofeum Zabijaka, czyli zabicie 10 osób z każdej broni odblokowanej w dodatku.

A trofik ani myśli żeby wpaść k..rwa normalnie krew zalewa człowieka bo to nie pierwsza i nie ostatnia pewnie gra na PS3 która ma problem z trofikami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dużo osób doświadczyło. Wystarczy poszukać w poprzednim temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dużo osób doświadczyło. Wystarczy poszukać w poprzednim temacie.

To zamiast pomóc człowiekowi to się mądrzysz... brak słów....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze wlasny server to idealne miejsce do boostowania. Nie byloby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, iz chodzi mi o jeden z naszych forumowych serverow. Najwidoczniej niektorych jara siedzenie na respie przeciwnika przez 1.5h. Po kilku minutach gry dostaje kicka od admina i po chwili jestem w przeciwnej druzynie. Nie mija kolejna minuta a gram z samymi randomami. Wg mnie najwiecej zabawy czerpie sie z wyrownanej rozgrywki. Nie wspomne o zasadach servera, ktore sa lamane przez "liderow". Po dwoch rundach dalem sobie spokoj.

Placili, niech graja tylko szkoda, ze ponizaja sie do tego stopnia.

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zamiast pomóc człowiekowi to się mądrzysz... brak słów....

Nie mądrze się tylko irytuje mnie lenistwo. Wystarczy wpisać w google i po problemie.

Proszę rozwiązanie:

Edytowane przez michaljm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dużo osób doświadczyło. Wystarczy poszukać w poprzednim temacie.

Powodzenia w szukaniu czegokolwiek w tak opaslym temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze wlasny server to idealne miejsce do boostowania. Nie byloby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, iz chodzi mi o jeden z naszych forumowych serverow. Najwidoczniej niektorych jara siedzenie na respie przeciwnika przez 1.5h. Po kilku minutach gry dostaje kicka od admina i po chwili jestem w przeciwnej druzynie. Nie mija kolejna minuta a gram z samymi randomami. Wg mnie najwiecej zabawy czerpie sie z wyrownanej rozgrywki. Nie wspomne o zasadach servera, ktore sa lamane przez "liderow". Po dwoch rundach dalem sobie spokoj.

Placili, niech graja tylko szkoda, ze ponizaja sie do tego stopnia.

Na który serwie tak ciekawie się dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zleca sie "obroncy ucisnionych" ale jakos mnie to nie obchodzi :P Mowa tu o "Mafijnym serverze". Jak kozaki powychodza z pojazdow to juz tacy dobzi nie sa. Kickuja kazdego kto im nie pasuje, stoja na respie. Skoro ich to bawi...

Jak chca grac fair to niech sprawdza jakiej broni uzywaja, bo podobno zakazane jest FRAG AMMO.

Hahahaha ;D Wlasnie znalazlem post "jednego z nich", w ktorym pisal o rownowazeniu szans na serverze. Jak sie przesiade z telefonu na PC to podesle logi walk ;P Smiechu warte.

Edytowane przez Furai
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tani i dobry HS (i najlepszy chyba w tej cenie): GIOTECK EX-01

no i chyba ten kupie,w internecie ma dobre opinię. dzieki wielkie. bo ile to można komunikować się za pomocą badziewnego ps eye :D

Edytowane przez LionelPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zleca sie "obroncy ucisnionych" ale jakos mnie to nie obchodzi :P Mowa tu o "Mafijnym serverze". Jak kozaki powychodza z pojazdow to juz tacy dobzi nie sa. Kickuja kazdego kto im nie pasuje, stoja na respie. Skoro ich to bawi...

Jak chca grac fair to niech sprawdza jakiej broni uzywaja, bo podobno zakazane jest FRAG AMMO.

Hahahaha ;D Wlasnie znalazlem post "jednego z nich", w ktorym pisal o rownowazeniu szans na serverze. Jak sie przesiade z telefonu na PC to podesle logi walk ;P Smiechu warte.

Dokładnie ziomuś, gram również ostatnio na tym serwerze i zbyt dobrego słowa o nim niestety nie mogę powiedzieć. Chyba cały klan wbija do jednego teamu i jest sieczka. Wynik przykładowo był dziś coś koło 800 ticketów w ich teamie, a w przeciwnym 60. Równoważenia szans nie zauważyłem (może kilka razy przenieśli tych z końca tabeli do przegrywającej drużyny) :D

Nawet gdy u przegrywających było mniej osób nikt nie wpadł na to, żeby przenieść kogoś lub samemu zmienić team. Naprawdę nie rozumiem jak może cieszyć taka gra, gdzie nic się nie dzieje,a oni stoją na respie bijąc po 20k pointsów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tych 4 dniach musze stwierdzic, ze patch jak dla mnie na ogromny plus!!! Gra mi sie rewelacyjnie, jak nigdy.

Faktem jest, ze wiele broni stalo sie malo grywalne, ale mam swoje setupy, ktore sprawdzaja sie wysmienicie.

Jesli ktos bylby zainteresowany to:

Assault:

AEK971

M26 MASS ze srutem (na zmiane z M320)

Defibrylator

Amunicja druzynowa

Taki setup robi poprostu rzeznie na mapie. Na dalszy dystans i kilku wrogow jest AEK, ktore pozostalo genialna bronia, a w budynkach i ciasnych korytarzach swietnie prawdza sie MASS, ktory jest chyba najmocniejszym shotgunem w grze. Na wieksze mapki biore granatnik M320, szczegolnie na sekwane, na ktorej trzeba troche czyscic budynki z zewnatrz.

Engineer:

AKS 74u (na zmiane z A91)

Javelin (lub stinger na smigla)

spawarka

Ladunki druzynowe

Zarowno AKS jak i A91 kosza niesamowicie, praktycznie bez zmian po patchu. Javelin jak wiadomo robi masakre jesli chodzi o pojazdy, a ze osobiscie nie przepadam za pojazdami, to tymbardziej ciesze sie ze tak go wzmocnili. Ladunki druzynowe daja mi poprostu wiecej rakiet.

Pierwsze dni byly ciezkie, ale od wczoraj moje statystyki drastycznie skoczyly do gory. Wybrane setupy sprawdzaja sie idealnie, i gra mi sie naprawde super. Takze z calego serca doradzam wszystkim ktorzy maja problemy z graniem po patchu przelkniecie sliny, poszukanie swojego setupu i napewno bedzie dobrze. Musi byc ;)

No tak jak gram na takim ustawieniu i powiem ci ze te bronie (AKS I AEK) przed patchem to były rzeżnickie. Usasy sie umywały.

i niestety teraz jest dużo gorzej. Kolesie z Dice chyba osłabili po prostu bronie bo nie wierze ze 2 metrów cały magazynek w plecy można przezyć :) TEraz w modzie jest granie wsparciem M249 i pochodne i wiem dlaczego bo nabiłem tym kozakiem przed patchem troche kili w DM.

Natomiast Technik ma ciezko ze strzelaniem. Jest jakoś dziwnie bo mam dużo więcej akcji typu...Jak to nie weszło i.....k...jak on mnie mółg zabić. Gdzie przed patchem tego nie było :o. Bronie strasznie osłabły na dłuższy dystans i tu jest kupa bo ja zawsze kosiłem na 3/4 a teraz to sie trzeba napocic nieziemsko i albo głowa albo trzeba podejść na odległośc kosy (aek i AKS) :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tani i dobry HS (i najlepszy chyba w tej cenie): GIOTECK EX-01

Witam. Mam dokladnie ten HS i mam pytanie. U ciebie tez trzeszczy? siedze od konsoli okolo 2m....ustawienia w ps3 domyslne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wspomne o zasadach servera, ktore sa lamane przez "liderow".

Dzisiaj taka akcja na kanałach mi się trafiła: dołączam USA 300/RU 800, oczywiście ZW-11 wisi nad lotniskowcem i kosi aż miło, jeden bird już podpierdolony lata sobie po mapie i robi co mu się podoba Zrespiłem się na carrierze, zestrzeliłem SMAWem ZW, wsiadłem do 2go birda, zrobiłem, złodziejom, z dupy jesień średniowiecza i wku****wiony na maxa ruszyłem z pełnym składem w birdze podpierdzielić śmigłowiec ruskom. Nie dane mi było nawet doczekać respa ZW-11: kick z serwera od admina.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj taka akcja na kanałach mi się trafiła: dołączam USA 300/RU 800, oczywiście ZW-11 wisi nad lotniskowcem i kosi aż miło, jeden bird już podpierdolony lata sobie po mapie i robi co mu się podoba Zrespiłem się na carrierze, zestrzeliłem SMAWem ZW, wsiadłem do 2go birda, zrobiłem, złodziejom, z dupy jesień średniowiecza i wku****wiony na maxa ruszyłem z pełnym składem w birdze podpierdzielić śmigłowiec ruskom. Nie dane mi było nawet doczekać respa ZW-11: kick z serwera od admina.

No to zgłoś akcje do EA i będą mieli chłopaki po serwerze.

Nie wiem co wy widzicie złego w tym, że ZW11 rozwala te startujące birdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zgłoś akcje do EA i będą mieli chłopaki po serwerze.

Nie wiem co wy widzicie złego w tym, że ZW11 rozwala te startujące birdy.

Ekhmm.. Masz doświadczenie w helach ? Lubisz polatac ? Zdarzyło Ci się kiedyś żeby tak ktoś robił ? Pewnie nie, nie wiesz jak to wku*wia. Fakt, sam tak czasami robię ale tylko wtedy, gdy nie ma nikogo ze znajomych u mnie w teamie, bo tak to kradnę hele :biggrin:

Krótko mówiąc to coś podobnego do usasa z przed patcha, w teorii nie masz szans wyjśc z tego ale raz na milion ci się uda ; /

Edytowane przez szyma45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyście mieli ochotę wysadzić jakąś ścianę, a pod ręką była by tylko apteczka to wystarczy 5szt. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey mam pewien problem i jestem ciekaw czy ktoś z was też go doświadczył...

A mianowicie spełniłem wymóg trofeum Zabijaka, czyli zabicie 10 osób z każdej broni odblokowanej w dodatku.

A trofik ani myśli żeby wpaść k..rwa normalnie krew zalewa człowieka bo to nie pierwsza i nie ostatnia pewnie gra na PS3 która ma problem z trofikami...

Zabij jeszcze raz 10 osób Famasem , a trofik wpadnie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekhmm.. Masz doświadczenie w helach ? Lubisz polatac ? Zdarzyło Ci się kiedyś żeby tak ktoś robił ? Pewnie nie, nie wiesz jak to wku*wia. Fakt, sam tak czasami robię ale tylko wtedy, gdy nie ma nikogo ze znajomych u mnie w teamie, bo tak to kradnę hele :biggrin:

Krótko mówiąc to coś podobnego do usasa z przed patcha, w teorii nie masz szans wyjśc z tego ale raz na milion ci się uda ; /

Jakiegoś wielkiego doświadczenia w heli nie mam, ale trochę już polatałem. I jak dla mnie nie jest to nic złego skoro dali się rozwalić to ich problem. Już dużo razy rozwaliłem takie ZW11. Porównanie do USASA bez sensu bo USAS był przegięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra, ale teraz z większosci broni nie da się normalnie celować. F2000, Famas były dobre a teraz? W starciu z odległości max 3 metrów idzie postrzelać... Używam teraz AEK ale też jest kaplica, bo żeby kogoś położyć często trzeba cały magazynek wypruć centralnie w gościa, a to i tak nie załatwia często sprawy. Często mam tak, że trafiam w delikwenta( kursor miga) a gość jednym strzałem jakby nic trafia mi w główke z pistoletu. Padam... a gość ma 100%.

Zestrzelenie heli to zupełnie inna bajka. Można se strzelać... gość odleci, wyląduje, naprawi się a nam zabraknie igieł:-) Ot realizm BF3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra, ale teraz z większosci broni nie da się normalnie celować. F2000, Famas były dobre a teraz? W starciu z odległości max 3 metrów idzie postrzelać... Używam teraz AEK ale też jest kaplica, bo żeby kogoś położyć często trzeba cały magazynek wypruć centralnie w gościa, a to i tak nie załatwia często sprawy. Często mam tak, że trafiam w delikwenta( kursor miga) a gość jednym strzałem jakby nic trafia mi w główke z pistoletu. Padam... a gość ma 100%.

Zestrzelenie heli to zupełnie inna bajka. Można se strzelać... gość odleci, wyląduje, naprawi się a nam zabraknie igieł:-) Ot realizm BF3

Chyba trochę przesadzasz... zawsze przecież można wziąć perk na dodatkową ilość naboi. Ja często z tego korzystam :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często mam tak, że trafiam w delikwenta( kursor miga) a gość jednym strzałem jakby nic trafia mi w główke z pistoletu. Padam... a gość ma 100%.

bo wraz z patchem zjebali hit detection,. stad ten problem, tez go mam dosyć często. przed patchem było duzo lepiej, teraz czesto mam tak ze zaczynam strzelac pierwszy, celnie, a koles i tak mnie zabija :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy po patchu miny p.pancerne znikają po śmierci technika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze nie...

Ostanio wpakowalem sie ma miny jak ostatni baran i gdy gra pokazala kto mnie zabil to koles gryzl juz piach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zmianach czytałem że ten pach to wprowadził że znikają Clay'e i Minki (tak mi się wydaję) po 3-5s po zabiciu więc musiałeś się nadziać tuż przed zniknięciem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×