Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Co do myszki na konsoli to powiem szczerze że nie uważam żeby była jakoś specjalnie potrzebna, aczkolwiek opcja jej używania w wybranych tytułach być powinna - w jakich to już temat na szerszą dyskusję. Gdybyśmy np. doczekali się oficjalnej obsługi myszy w next genach to może wreszcie mielibyśmy multiplatformowe rozgrywki. A póki co to nawet jakby była taka możliwość to prawda jest taka że z góry znamy wynik rywalizacji - w 9 przypadkach na 10 średni gracz na myszce bez większego problemu odstrzeli wymiatacza na padzie i dlatego też, póki co, uważam że korzystanie z FragFXów i innych tego typu emulatorów za formę sprzętowego czitowania - wg. mnie wcale nie różni się to tak bardzo od np. aim-assist botów z czasów pierwszego CSa. Bo, powiedzmy sobie to szczerze, ludzie którzy ich używają nie robią tego dlatego że nie są w stanie grać na padzie, tylko dlatego że daje im to przewagę.

Czy jest to problem? nie wydaje mi się - pewnie odsetek ludzi którzy z nich korzystają to coś koło 3-5% graczy, mi to w każdym razie, snu z powiek nie spędza. Natomiast nazywajmy sprawy po imieniu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpada jakieś trophy za wszystkie baretki?? Może i ja się pobawię :biggrin:

Są 3 trofea związane ze zdobyciem baretek:

Vehicle Warfare

Received all 3 vehicle warfare ribbons

Infantry Efficiency

Received all 4 weapon efficiency ribbons

Decorated

Received one of each ribbon in the game

Pozdrawiam

Edytowane przez Majkielq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też chciałem nazwać sprawę po imieniu : z-a-k-o-ń-c-z-m-y __ t-e-m-a-t __ m-y-s-z-k-i !

=============================================================================================================================

Jechu , ostatnio odwiedziłem gościnnie twój serw , oprócz ciebie, JechuPL co jakiś czas ubijał mnie [JechuPL] . masz brata bliźniaka czy grasz na dwa pady ? :biggrin:

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TU MACIE INFO

We will deploy an update to all BF3 console game servers on Thursday April 19th. This update is addressing some gameplay bugs that have been reported since the latest big client+server update.

Starting at 10:00 UTC, game servers will be updated one by one. As part of the update, each game server will restart once (and kick out the players currently on it). The entire update process will likely take some hours.

The master servers will remain available; Battlelog will remain available.

Changelist

* Fixed AA missiles not doing damage to vehicles moving at very high speeds

* Fixed TV Missile doing much more damage than it should (it is no longer a 1-hit kill)

* Tweaked tank armor strength

* MAV elevatoring fix, round 2; proning on the MAV will now disable it

* Game server stability fixes

To chyba Ty nie zrozumiałeś sensu mojej wypowiedzi.Oszustami są ludzie, którzy latają na MAV-ach,nakurwia%ą z pod mapy i tego typu rzeczy.Jeżeli Sony nie banuje za używanie EE itp. wynalazków to jest to dozwolone.Osobiście mam w tyłku kto na czym gra ( nawet jak by miał jakieś urządzenie podłączone do siusiaka i napiepsz%ł jak szalony).Ale żeby od razu nazywać kogoś z tego powodu oszustem to lekkie przegięcie.

zagraj z kalnem takim jak np. vVv to bedziesz wiedzial jaka jest roznica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś o to pytałem ale spytam jeszcze raz :D Więc tak... Mój kolega posiada dodatek Back To Karkand z edycji limitowanej (po zamówieniu pre-ordera). Ja natomiast go nie posiadam, i moje pytanie jest takie, czy mógłbym od niego jakoś zgrać ten dodatek...? Oczywiście chcę je mieć na swoim koncie i grać na swoim koncie... Reasumując: CHCĘ ZGRAĆ B2K od mojego kolegi, który ma B2K z edycji limitowanej - CZY JEST JAKIŚ SPOSÓB? proszę o rady, a nie o mądrości ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy naprawią buga z m26 mass :)

* Fixed AA missiles not doing damage to vehicles moving at very high speeds

jak to rozumieć? Że od teraz nie będą zadawać dmg pojazom poruszającym się szybko? czy to właśnie naprawią ? :P

pociski AA nie robiły szkody pojazdom poruszającym się za szybko.

Teraz ma być wszystko OK

Skąd Ci się te pojazdy wzięły ? Dlaczego miałbyś ich nie używać ? Ja piszę o exploitowaniu buga, w broni typu szotgun, która sciąga na jednego hita z 30-40, a nie tak jak Ty piszesz z 5 metrów. To jest chyba coś nie tak. Z tymi serwerami też doyebaueś zdrowo, ja gram na normalnych serwerach tylko ludzie grają na nich nienormalni. ;)

chodziło mi o to, że nie przeszkadza mi, że ktoś chodzi z MASS'em usasem czy innym Black Hawkiem :)

Jestem dobry w pojazdach więc gram pojazdami.

z moim eksploatowaniem MASS'a chodziło mi o to, ze zdejmowanie ludzi z daleka nie dawało mi frajdy, bo równie dobrze mógłbym to zrobić z M416 czy M4A1. Może nawet z lepszym skutkiem.

Różnicę zauważyłem na bardzo krótkim dystansie, ale wystarczyłoby nie biec na 5 chłopa na pałę tylko odrobinę się schować. Wyszłoby na to samo.

Tak więc śmiało, Chodźcie z MASS'ami!

Co do serwów to chciałbym pograć na takim gdzie są wszystkie mapy i 100% ticketów, bo nudzi mnie Spawn Camping przez bite 2h (w przypadku 1750 kuponów na metrze)

Lubię jak moja dróżyna ma lekką przewagę, ale nie na tyle, żeby wejść komuś do bazy

Tyle ode mnie. Pozdro! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jechu , ostatnio odwiedziłem gościnnie twój serw , oprócz ciebie, JechuPL co jakiś czas ubijał mnie [JechuPL] . masz brata bliźniaka czy grasz na dwa pady ? :biggrin:

Jakiś jego znajomy dołączył do gry przez niego. Wtedy nick tego dzięki któremu dostał się na serwer pojawia się w nawiasach.

Przykład. Ty klikasz na mnie w menu "Dołącz do gry", wchodzisz i masz mój nick koło swojego.

Dzisiaj BF3 idzie w odstawkę. Diablo 3 nadchodzi.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do serwów to chciałbym pograć na takim gdzie są wszystkie mapy i 100% ticketów, bo nudzi mnie Spawn Camping przez bite 2h (w przypadku 1750 kuponów na metrze)

Lubię jak moja dróżyna ma lekką przewagę, ale nie na tyle, żeby wejść komuś do bazy

Tyle ode mnie. Pozdro! :)

Na moim sa wszystkie z podstawki 100% ticketow wiec zapraszam. Lots of lamers wita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

interesuje mnie głównie podbój (albo nawet wyłącznie podbój) ale chętnie pograłbym też na B2K

Btw. ile płaci się za utrzymanie servera i co z tego macie, że jest ich tak dużo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś o to pytałem ale spytam jeszcze raz :biggrin: Więc tak... Mój kolega posiada dodatek Back To Karkand z edycji limitowanej (po zamówieniu pre-ordera). Ja natomiast go nie posiadam, i moje pytanie jest takie, czy mógłbym od niego jakoś zgrać ten dodatek...? Oczywiście chcę je mieć na swoim koncie i grać na swoim koncie... Reasumując: CHCĘ ZGRAĆ B2K od mojego kolegi, który ma B2K z edycji limitowanej - CZY JEST JAKIŚ SPOSÓB? proszę o rady, a nie o mądrości ;]

Załóż kumpla konto u siebie na konsoli i z histori jego pobierani pobierz btk. Obaj będziecie mogli grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@supas,okoni

Co do wczoraj to miazga z tym meczem wygranym jednym kuponem:D heh już drugi raz mi się tak zdarzyło;)

Co do późniejszych gier to czasem mi się wydaję,że gramy w swoim teami z warzywami-ludzie kompletnie nie myślą..wszyscy walą na pałę zamiast obejść,flankować..cokolwiek;) myślę,że jakbyśmy mieli 3 kompana wczoraj to gładka wygrana:))

co do myszki to mam podobne zdanie co wszyscy - konsola=pad,jestem za tym aby wszyscy mieli równe szanse:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

interesuje mnie głównie podbój (albo nawet wyłącznie podbój) ale chętnie pograłbym też na B2K

Btw. ile płaci się za utrzymanie servera i co z tego macie, że jest ich tak dużo?

Ja tez gram tylko CQ i niczego poza nim na moim servie nie ma. Nic z tego nie mam procz tego,ze moge robic co chce czyli zamknac server i uczyc sie latac albo sprawdzac ze znajomymi jak dzialaja poszczegolne kombinacje perkow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie próbuje tego m26mass według mnie USAS przed patchem nawet taki mocny nie był

jestem ciekawy gdzie DICE ma swoich testerów :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Odkąd wyszedł ten nowy patch prawie za każdym razem jak gram podbój na zatoce omańkiej to mi sie konosla zawieższa. Czy komuś też tak się robi?pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

interesuje mnie głównie podbój (albo nawet wyłącznie podbój) ale chętnie pograłbym też na B2K

Btw. ile płaci się za utrzymanie servera i co z tego macie, że jest ich tak dużo?

Nic nie mamy za taki serwer. Kupiliśmy go żeby się dobrze bawić udostępniając go innym graczom. No i oczywiście służy nam do rozgrywek klanowych. Jeśli takowe prowadzimy to przydaje się drugi serwer spod szyldu loL gdzie możecie pograć z nami.

Witam! Odkąd wyszedł ten nowy patch prawie za każdym razem jak gram podbój na zatoce omańkiej to mi sie konosla zawieższa. Czy komuś też tak się robi?pzdr

Spójrz na spód płyty czy nie ma żadnych większych rys, zabrudzeń. Jeśli tak to wyczyść powinno pomóc. Jeśli nie to ściągnij B2K ponownie z PSS za darmo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszedłem sobie na metro Only metro. no rules. most tickets (500%) Operation Métro Conquest

chciałem sobie postrzelac z massa a tu nagle ban

po co ludzie piszą że server bez zasad?

a najlepsze jest że koleś z przeciwnego teamu napisał mi że mam przestac używac massa bo mam 100 orzełek

a po jego stronie chyba z 4 kolesi latało z tym

Edytowane przez xMAFIA_PLxDJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Odkąd wyszedł ten nowy patch prawie za każdym razem jak gram podbój na zatoce omańkiej to mi sie konosla zawieższa. Czy komuś też tak się robi?pzdr

Kilka stron wcześniej pisałem o tym problemie... nie jestes sam. Po kwietniowym patchu zatoka omańska na podboju się wiesza ( chyba wiekszości )

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie próbuje tego m26mass według mnie USAS przed patchem nawet taki mocny nie był

jestem ciekawy gdzie DICE ma swoich testerów :laugh:

Ten MASS to nie było celowe zrobione przez Dice tylko przez przypadek i oni sami nie wiedzą jak to się stało :D

http://www.ps3site.pl/kolejne-przeslanki-na-temat-latki-do-battlefield-3/107238

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten MASS to nie było celowe zrobione przez Dice tylko przez przypadek i oni sami nie wiedzą jak to się stało :biggrin:

http://www.ps3site.p...efield-3/107238

no to trzeba korzystac z tego massa bo jak osłabią to będzie du...... :laugh:

od dzisiaj biegam tylko z massem :laugh:

Edytowane przez xMAFIA_PLxDJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to trzeba korzystac z tego massa bo jak osłabią to będzie du...... :laugh:

od dzisiaj biegam tylko z massem :laugh:

Nie wiem czy się śmiać czy płakać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×