Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Pilowalem to nie jeden raz i jesli faktycznie 15 sekund na zdrowym czolgu trzeba to krecic to jest nieoplacalne i rownie dobrze moze sie nie naprawiac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiej rzekomej? No chłopie weź się ogarnij. Naprawiałem przed patchem i naprawiam po patchu więc już skończ plotkować, udowadniać i nagrywać. Pisałem, że maks. 15s (równie dobrze może to być 8s) nie robiłem tego z stoperem w ręku. Trwa to teraz odrobinę dłużej niż przed patchem ale nadal jest opłacalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jedno podejście palnikiem można naprawić pancerz ze wszystkich stron, więc trwa to krócej niż 15s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nie wydaje się Wam czasem że te wszystkie komentarze typu "używanie usasa, famasa, mass itp. jest lamerskie" są bezsensowne, zajmują ok 40-50% całego forum i powodują spięcia do niczego nie prowadzące. Jeżeli gra oferuje nam coś co jest dostępne a tym bardziej że to chyba symulacja wojny, to czemu nie korzystać a jak ktoś czuje że nie daje rady czymś co akurat lubi to jego wybór. Sam miałem okazję być na misji w "Afganie " i tam każdego najbardziej draznily podkładane Id, ale nikt przecież nie biegał i krzyczał że to nie fer :-). Pozdrawiam wszystkich żołnierzy:-) z forum i serwerów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko :)

Gram głownie w czołgach i nie zauważyłem, ze można naprawiać pancerz :)

Jeżdżę zawsze na takim samym zestawie

Lekki KM/Pancerz/Termowizja

Moim zdaniem termowizja przydaje się bardziej od dymu maskującego.

Zauważysz każdą minę, a i piechotę łatwiej jest ściągać.

Jednak namierzanie Javelinem trochę zajmuje, a gra z tym mało osób (głównie noobki, które nie wiedzą jak tego używać), więc jeżeli masz już ogarniętą grę czołgiem powinieneś dawać radę go załatwić. Poza tym wystarczy wjechać za ścianę, żeby przestało namierzać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry pomysl, rownolegle temat ,,serwery polskie na ktore nie warto wchodzic,, :laugh:

już są te tematy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

założyłem temat dobre polskie serwery

http://www.ps3site.pl/forum/topic/71104-battlefield-3-dobre-polskie-serwery/

zachęcam do pisania jakie według was są dobre polskie serwery,a ja co jakis czas będę aktualizowal pierwszego posta ;)

myślę że to dobry pomysł

Edytowane przez LionelPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie sposób się nie zgodzić wcześniej udało mi się kilka razy trafić myśliwca pz w czołgu jak ktoś siedział na CITV, po pathu kilka razy próbowałem ale jest to raczej już nieopłacalne.

I dlatego podtrzymuję swoją opinię że developerzy zwyczajnie nie mają pomysłu jak sensownie i w zrównoważony sposób zaimplementować myśliwce - są w grze tylko dlatego że gdyby ich nie było to olaboga! Zajęczeliby ich na śmierć że jak to? W BF2 były a tu nie ma?!!!!!

Takie zmiany na szybko to wg. mnie zmniejszenie ich ilości - 1 n mapę w zupełności wystarczy i przedłużenie czasu respawnu do przynajmniej 1:30 oraz zwiększenie skuteczności rakiet AA - bo póki co jest tak że nie dość że nie zawsze trafią i zadadzą obrażenia to jeszcze lecą tak wolno że zazwyczaj w myśliwcu zdążą załadować się flary.

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno poprawiono pancerz w czołgu, prawda to?

Odblokowałem sobie ostatnio MP7 (mało grałem w coop'a i zrobiłem to dopiero kilka dni temu). Kolimator + większy magazynek i jazda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowana większość pilotów myśliwców to jakieś łamagi, które nie potrafią się myśliwcem posługiwać. Nie stanowią oni żadnego zagrożenia dla dobrego pilota w heli/myśliwcu. Myśliwce to jedna z fajniejszych rzeczy jakie są w BF3. Wystarczy umieć nimi latać. Zniszczenie myśliwca jest łatwiejsze niż się to wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema Panowie mam pytanie do was,kupilem jakis czaas temu BF3 używke kumpel podarowal mi Online Pass ze swojego konta.Po pewnym czasie zrobilem formata konsoli i wszystko poszlo w nie pamiec.Kupilem B2K i wlasny Online Pass.Instaluje wszystko od nowa i widze ze w pistoletach mam zablokowany pistolet MP-443 czy jakos tak.Mam 14 orzelka wiec wszystko powinno byc odblokowane.Wie ktos o co kaman?Sorki za pisownie(PS3)

Edytowane przez jarwal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwina sytuacja, która też występuje u mnie. W menu gry gdzie się dostosowuje wyposażenie mam go zablokowanego, ale normalnie podczas gry mogę go używać, więc pewnie jakiś błąd gry..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thx za odpowiedz.Instalowalem patch i wszystko raz jeszcze ale guzik to dalo.Dzieki Tuter.Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowana większość pilotów myśliwców to jakieś łamagi, które nie potrafią się myśliwcem posługiwać. Nie stanowią oni żadnego zagrożenia dla dobrego pilota w heli/myśliwcu. Myśliwce to jedna z fajniejszych rzeczy jakie są w BF3. Wystarczy umieć nimi latać. Zniszczenie myśliwca jest łatwiejsze niż się to wydaje.

Łamaga ma to do siebie że nie stanowi większego zagrożenia - czy to w czołgu, helikopterze czy to na piechotę. Mówimy o graczu który potrafi się posługiwać danym sprzętem, w tym wypadku myśliwcem. Jak więc w hipotetycznej sytuacji 1 na 1 proponujesz zniszczyć myśliwiec? Czołgiem?(owszem wykonalne jest trafienie jakiejś sieroty która w wolnym tempie pikuje na naszą lufę, ale to raczej przypadek łamagi) Helikopterem? czy może stingerem/igłą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę bardzo rzadko zdarza się, że ktoś mnie zniszczy w czołgu (Kharg lub granica kaspijska)

Wkurza mnie to o tyle, że muszę później zapitalać na piechotę, a daje to mizerną ilość punktów.

Denerwują mnie goście którzy siedzą w pojeździe ze mną, a jak wyskoczę naprawiać to się wpierdzielają na miejsce kierowcy.

Ale, żeby było lepiej to robią to w momencie gdy pojazd jest naprawiony więc nawet punktów za naprawę nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety takie życie - jak ktoś, bardzo mądrze napisał, największym bugiem onlajnowych gier są ludzie. Nawet nie chcę mi się liczyć ile razy mi ktoś podpierdolił czołg albo helikopter. Moje 2 ulubione akcje: raz miałem na kanałach tak że chyba przez 10 minut latał ze mną w birdzie inżynier, oczywiście o naprawie nie było mowy. W końcu dostałem na tyle mocno że musiałem wylądować i naprawiać sam. Co się wtedy stało? koleś przesiadł się na miejsce pilota i odleciał. Albo dołączam na sekwanę, wrzuca mnie do USA i trwa już oblężenie respa, czołg stoi nieruszony. Wsiadam, zamiatam, po chwili przyjeżdża T-90, wymiana ognia, wróg rozwalony - res wolny, wiara się oczywiście rozbiega w na 4 wiatry, każdy sam. Ja wysiadam żeby naprawić i natychmiast ktoś wsiada i brrrruuuuum w siną dal. Nie mija minuta, patrzę na mapę żeby sprawdzić czy jeszcze jeździ i widzę na mapie 2 wrogie czołgi :wallbash:

Edytowane przez Danny Boy
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkał się ktoś z was takim uciążliwym problemem, ze podczas rozgrywki w BF3 broń sama się zmienia ? Coraz bardziej uciążliwie się to dla mnie robi szczególnie jeśli w danym momencie mam wymianę ognia. Z padem nic złego się nie dzieje, sprawdzany też w innych grach gdzie wszystko działa tak jak powinno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łamaga ma to do siebie że nie stanowi większego zagrożenia - czy to w czołgu, helikopterze czy to na piechotę. Mówimy o graczu który potrafi się posługiwać danym sprzętem, w tym wypadku myśliwcem. Jak więc w hipotetycznej sytuacji 1 na 1 proponujesz zniszczyć myśliwiec? Czołgiem?(owszem wykonalne jest trafienie jakiejś sieroty która w wolnym tempie pikuje na naszą lufę, ale to raczej przypadek łamagi) Helikopterem? czy może stingerem/igłą ?

Wejść w myśliwiec i zniszczyć przeciwnika? Wycelowanie w niego kiedy jest zajęty czymś innym na serio nie jest trudne. A jeśli jest to jakiś super pilot to piechota powinna w niego strzelać z rakiet. Rakiety P-P w myśliwcach namierzają przeciwnika w 1-2 sekundy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkał się ktoś z was takim uciążliwym problemem, ze podczas rozgrywki w BF3 broń sama się zmienia ? Coraz bardziej uciążliwie się to dla mnie robi szczególnie jeśli w danym momencie mam wymianę ognia. Z padem nic złego się nie dzieje, sprawdzany też w innych grach gdzie wszystko działa tak jak powinno.

Hmmm ja nic takiego nie zauważyłem - zmienianie trybu ognia, tak, ale żeby mi się broń sama zmieniała chyba nigdy. Więc może to jednak Tobie się przypadkiem wciska :triangle:

Wejść w myśliwiec i zniszczyć przeciwnika? Wycelowanie w niego kiedy jest zajęty czymś innym na serio nie jest trudne. A jeśli jest to jakiś super pilot to piechota powinna w niego strzelać z rakiet. Rakiety P-P w myśliwcach namierzają przeciwnika w 1-2 sekundy.

Strzelania w samoloty ze stingerów/igieł nawet nie komentuję - musiałaby to robić połowa teamu jednocześnie. Czyli jesteśmy w tym samym punkcie - myśliwiec można zniszczyć innym myśliwcem - tylko wyciągamy z tego inne wnioski. Ja uważam za błąd w designie gry że jeden pojazd jest w praktyce niewrażliwy na wszystko poza innymi pojazdami tej samej klasy. Jak łatwo jest zniszczyć czołg wie każdy, helikopter również - owszem potrafi siać popłoch, ale nie zliczę ile razy bez żadnego drużynowego wysiłku sam strącałem śmigłowce z ziemi (a zważcie że po patchu stało się to jeszcze łatwiejsze)- czy to rpg, stinger czy po prostu niekierowane pociski z czołgu natomiast życzę powodzenia w strąceniu z ziemi samolotu. Tylko nie mówię tu o jakimś amatorze który próbuje nabić punkty na respawnujących się w bazie ludziach, tylko o dobrym, latającym nad polem bitwy pilocie.

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dodam ze ten problem przyszedł wraz z nowym patchem. Przypadkowo go nie wciskam, zwracałem ostatnio na to podwójną uwagę. Będę musiał jakoś inaczej go rozwiązać : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli np. walisz z karabinu i nagle, podczas strzelania, zmienia ci na np. pistolet?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Na początku sądziłem ze coś z padem może być nie tak, ale myśl mi ta przeszła po graniu w inne gry gdzie taki problem nie istnieje. Spróbuje w grze zamienić przycisk zmiany broni na wymianę magazynka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli np. walisz z karabinu i nagle, podczas strzelania, zmienia ci na np. pistolet?

Słyszałem o tym bugu, już zgłaszali to ludzie bodajże na tym forum, osobiście mi się nie zdarzyło ale coś jest na rzeczy.

Dzwina sytuacja, która też występuje u mnie. W menu gry gdzie się dostosowuje wyposażenie mam go zablokowanego, ale normalnie podczas gry mogę go używać, więc pewnie jakiś błąd gry..

Mam identycznie w menu jest zablokowany a samej grze mogę go ustawić. Osobiście preferuję MP443 z latarką więc nie jest to dla mnie problem, ale jest to niewątpliwie bug.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj na Granicy kaspijskiej przejmuję A w czołgu i dostałem serię z samolotu, wyskakuję naprawiać bo zaostało kilkanaście procent i dostaję drugą serię

później przesiadłem się do drugiego czołgu i znowu to samo. Dodam, że gościu strzelał z działka

To działko jest nieźle przedobrzone, skoro nawet z Javelina potrzeba minimum 2 pocisków na rozwalenie, a działku wystarczy jedna seria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×