Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Tak myśle nad zastąpieniem palnika na rzecz min właśnie, bo po ostatnim patchu palnik jest bardzo mało użyteczny. Chętnie bym zdobył nieśmiertelnik za 100 i 500 zabójstw, a mam dopiero 10:). Więc to czy znikają po śmierci jest dość istotne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Clay znikają a miny zostają.

Ps. Muszę jeszcze dodać że bardzo udany patch. W zasadzie nic w nim nie brakuje. Hit detection wydaje mi się że nie działa prawidłowo przez lagi bo na pewno mnóstwo ludzi śmiga a własne serwery to miód malina. Np to że można cały czas na jednej mapce grać. Polecam Zespołowy DM Kanały :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak się pomyliłem, miny zostają tylko Clay znika po 5sekundach. :thumbsup:

//I latarki dalej rażą po gałach. Mogli zostawić też żeby Clay'e nie znikały, teraz to do niczego się nie przyda

Edytowane przez calendd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra, ale teraz z większosci broni nie da się normalnie celować. F2000, Famas były dobre a teraz? W starciu z odległości max 3 metrów idzie postrzelać... Używam teraz AEK ale też jest kaplica, bo żeby kogoś położyć często trzeba cały magazynek wypruć centralnie w gościa, a to i tak nie załatwia często sprawy. Często mam tak, że trafiam w delikwenta( kursor miga) a gość jednym strzałem jakby nic trafia mi w główke z pistoletu. Padam... a gość ma 100%.

Zestrzelenie heli to zupełnie inna bajka. Można se strzelać... gość odleci, wyląduje, naprawi się a nam zabraknie igieł:-) Ot realizm BF3

Nie płacz tylko zacznij grać na HC :laugh:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mogli zostawić też żeby Clay'e nie znikały, teraz to do niczego się nie przyda

Wlasnie ze przydaja sie do tego po co sa. Podkladasz ladunek albo przejmujesz flage albo potrzebujesz sie gdzies ukryc to stawiasz claya zeby mniej kierunkow oslaniac. A nie po calej mapie nasrane tego ze sie biegac nie da.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze wlasny server to idealne miejsce do boostowania. Nie byloby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, iz chodzi mi o jeden z naszych forumowych serverow. Najwidoczniej niektorych jara siedzenie na respie przeciwnika przez 1.5h. Po kilku minutach gry dostaje kicka od admina i po chwili jestem w przeciwnej druzynie. Nie mija kolejna minuta a gram z samymi randomami. Wg mnie najwiecej zabawy czerpie sie z wyrownanej rozgrywki. Nie wspomne o zasadach servera, ktore sa lamane przez "liderow". Po dwoch rundach dalem sobie spokoj.

Placili, niech graja tylko szkoda, ze ponizaja sie do tego stopnia.

Chyba prywatne serwery są wykupione aby klan mógł sobie pograć razem, więc nie rozumiem dlaczego masz pretensje, że wylądowałeś z radomami skoro nie należysz do klanu. Co do łamania zasad przez "liderów" to nie fair albo wszyscy trzymają się zasad albo nikt.

Jeżeli denerwują Cię zasady/ brak zasad na prywatnych serwerach po prostu graj na publikach ;)

Xoomnięte ;) z Xoom'ki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Clay znikają a miny zostają.

Ps. Muszę jeszcze dodać że bardzo udany patch. W zasadzie nic w nim nie brakuje. Hit detection wydaje mi się że nie działa prawidłowo przez lagi bo na pewno mnóstwo ludzi śmiga a własne serwery to miód malina. Np to że można cały czas na jednej mapce grać. Polecam Zespołowy DM Kanały :)

prywatne serwery to wlasnie najwieksza bolaczka tego patcha.niech sobie bedą, ale niech DICE zrobi wiecej normalnych serwerów. ciezko wtrafic na normalny serwer. w piatek gralem przez 2 godziny i nie wtrafilem na zaden normalny serwer. same privaty. nie dosc ze tryby sie czesto mieszaja, to jak juz czlowiek wpadnie na sam CQ to gra sie do 1000 ticketów i wiecej. nie widze sensu zeby meczyc jedna mape tyle czasu.

najlepsze jest to ze adimni maja pelna kontorle nad serwerem. mialem akcje ze dobrze mi szło, co bardzo przeszkadzało aminowi który dostawał ode mnie po dupie.nie potrafił mi oddac wiec mnie po prostu wyrzucił. zajebiscie, wystarczy wykupic serwer, ktos w drugiej druzynie za dobrze gra to juz go out i zostawic sobie samych noobkow zeby staty były lepsze....

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy wejściu na serwer jest opis serwera co i jak (kupony, mapy itp) więc wystarczy przeczytać opis i nie trzeba się męczyć 1,5h na podboju czy też DM.. A co do braków normalnych serwerów pierwsze słyszę aby EA/DICE zmniejszyło ilość serwerów po patchu aby był z dostępem do publików jakiś problem.

Edytowane przez Djur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Warn za ponowny spam. To nie jest temat do reklamowania swoich serwerów.

Edytowane przez cwir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy wejściu na serwer jest opis serwera co i jak (kupony, mapy itp) więc wystarczy przeczytać opis i nie trzeba się męczyć 1,5h na podboju czy też DM.

no co ty

A co do braków normalnych serwerów pierwsze słyszę aby EA/DICE zmniejszyło ilość serwerów po patchu aby był z dostępem do publików jakiś problem.

wchodze przez szybka gre i laduje gdzie> na prywatnym serwerze, albo na serwerze dice, gdzie zaraz po CQ jest rush na metro.

no jakos te publiki zjebali, bo napawde sporo serwerów przeglądałem i zawsze były przeplatane tryby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Warn za ponowny spam. To nie jest temat do reklamowania swoich serwerów.

Sory ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do braków normalnych serwerów pierwsze słyszę aby EA/DICE zmniejszyło ilość serwerów po patchu aby był z dostępem do publików jakiś problem.

Zmniejszyć może nie zmniejszyli ale znaleźć taki serwer wśród prywatnych to wzrok można sobie popsuć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież można ustawić sobie filtr w szukaniu serwerów i po problemie, i prywatne będziesz omijał z daleka.

Xoomnięte ;) z Xoom'ki

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie troszkę też są niekonsekwentni bo claymory znikają po śmierci a minki zostają.

Ale wracając do min. Po tym pathu ja wywaliłem palnik i postawiłem na miny bo ubicie kogoś to już nie jest takie trudne jak przedtem. Poza tym dużo osób wzięło do pojazdów dym maskujący stąd też pewnie truniej je zauważyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ja już nie jeżdżę z termowizją tylko z dymem i się na kilka min nadziałem :). A ogólnie to czołgi straciły strasznie na atrakcyjności. Dawniej po śmierci jak widziałem czołg na respie to wolałem wsiąść do niego i jechać pół mapy tam gdzie akcja, a teraz wolę się zrespić bliżej i z buta podbiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestrzelenie heli to zupełnie inna bajka. Można se strzelać... gość odleci, wyląduje, naprawi się a nam zabraknie igieł:-) Ot realizm BF3

Mnie tam, choćby dzisiaj, nie raz i nie dwa zestrzelili igłą, a i RPGiem jak się zrobiłem zbyt nieuważny się zdarzyło. Generalnie po patchu to helikoptery pancerne, delikatnie mówiąc, nie są - jedna igła i dupa się pali, a biorąc pod uwagę to że znacząco skrócili czas lockowania to wcale nie jest nieykonalne samemu takiego delikwenta odstrzelić. Oczywiście że dobrego pilota nie jest tak łatwo zdjąć, ale to się chyba rozumie samo przez się, prawda? Czy może kolega by sobie życzył żeby pojazdy to były takie jeżdżące fragi? Tak już jest - dobry pilot z ECM, korzystający z below radar jest trudny do zestrzelenia, ale poświęcił na osiągnięcie takiego skilla sporo czasu, a uwierz - helikoptery to nie samograje jak czołgi przed patchem, zresztą spróbuj sam - ciekawe czy też dojdziesz do wniosku że z tych igieł to se można strzelać i strzelać, a heli odleci i się naprawi :yes:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mam pytanko. Jaka jest najlepszy Shotgun w grze Battlefield 3? Aktualnie gram DAO-12 i SAJGA 12K na przemianę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie troszkę też są niekonsekwentni bo claymory znikają po śmierci a minki zostają.

Mi się wydaje że idealnym rozwiązaniem byłby limit około 3-4 nieznikających claymore'ów w rush i conquest i obecne rozwiązanie w dm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepsze rozwiązanie zeby nie było gaymorów ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś sprawdzał ile teraz zostaje hp po wbiciu na claya mając kamizelkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś sprawdzał ile teraz zostaje hp po wbiciu na claya mając kamizelkę?

Wczoraj miałem okazję pobiegać w kamizelce i jak trafiałem na claymora to w większości przypadków ginąłem, a jak już udało się przeżyć to zazwyczaj poniżej 5% zostawało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prywatne serwery to wlasnie najwieksza bolaczka tego patcha.niech sobie bedą, ale niech DICE zrobi wiecej normalnych serwerów. ciezko wtrafic na normalny serwer. w piatek gralem przez 2 godziny i nie wtrafilem na zaden normalny serwer. same privaty. nie dosc ze tryby sie czesto mieszaja, to jak juz czlowiek wpadnie na sam CQ to gra sie do 1000 ticketów i wiecej. nie widze sensu zeby meczyc jedna mape tyle czasu.

najlepsze jest to ze adimni maja pelna kontorle nad serwerem. mialem akcje ze dobrze mi szło, co bardzo przeszkadzało aminowi który dostawał ode mnie po dupie.nie potrafił mi oddac wiec mnie po prostu wyrzucił. zajebiscie, wystarczy wykupic serwer, ktos w drugiej druzynie za dobrze gra to juz go out i zostawic sobie samych noobkow zeby staty były lepsze....

Po 1. Naucz sie uzywac szukajki serwerow

Po 2. Jesli admin sam nie przestrzega zasad ktore wytoczyl na serwerze - raport do ea i serwa nie bedzie a admin bedzie plakac przez swoja glupote.

Przecież można ustawić sobie filtr w szukaniu serwerów i po problemie, i prywatne będziesz omijał z daleka.

koles woli sie wyzalic na forum niz troche pomyslec. Nie ma ZADNEGO problemu ze znalezieniem normalnego serwa z tym samym trybem i roznymi mapami.

Edytowane przez Skiba94
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś sprawdzał ile teraz zostaje hp po wbiciu na claya mając kamizelkę?

tyle co poprzednio,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam, choćby dzisiaj, nie raz i nie dwa zestrzelili igłą, a i RPGiem jak się zrobiłem zbyt nieuważny się zdarzyło. Generalnie po patchu to helikoptery pancerne, delikatnie mówiąc, nie są - jedna igła i dupa się pali, a biorąc pod uwagę to że znacząco skrócili czas lockowania to wcale nie jest nieykonalne samemu takiego delikwenta odstrzelić. Oczywiście że dobrego pilota nie jest tak łatwo zdjąć, ale to się chyba rozumie samo przez się, prawda? Czy może kolega by sobie życzył żeby pojazdy to były takie jeżdżące fragi? Tak już jest - dobry pilot z ECM, korzystający z below radar jest trudny do zestrzelenia, ale poświęcił na osiągnięcie takiego skilla sporo czasu, a uwierz - helikoptery to nie samograje jak czołgi przed patchem, zresztą spróbuj sam - ciekawe czy też dojdziesz do wniosku że z tych igieł to se można strzelać i strzelać, a heli odleci i się naprawi :yes:

Czytaj ze zrozumieniem. To nie skill tylko paranoja, żeby latać jak głupi za palącym się śmigłowcem by zastrzelić pilota który za górką wylądował by sie naprawić. Ja zawsze byłem , jestem, i będe wierny realizmowy dlatego mnie takie akcje śmieszą, drażnią i dziwią.

Pomijam fakt, że ów pilot se nie pogra. Tylko... ustrzelenie samemu samolotu czy heli graniczy z cudem, chyba że gośc nie ma ECM. Ale... wtedy i tak zazwyczaj zdąży wylądować gdzieś za górką....i zabawa od początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytaj ze zrozumieniem. To nie skill tylko paranoja, żeby latać jak głupi za palącym się śmigłowcem by zastrzelić pilota który za górką wylądował by sie naprawić. Ja zawsze byłem , jestem, i będe wierny realizmowy dlatego mnie takie akcje śmieszą, drażnią i dziwią.

Pomijam fakt, że ów pilot se nie pogra. Tylko... ustrzelenie samemu samolotu czy heli graniczy z cudem, chyba że gośc nie ma ECM. Ale... wtedy i tak zazwyczaj zdąży wylądować gdzieś za górką....i zabawa od początku.

Za przeproszeniem, pieprzysz i w dodatku chyba bardzo cienko grasz - przed chwilką, podczas meczu na kanałach rozwaliłem z igły 3 birdy(i za żadnym nie musiałem latać jak głupi, o strzelaniu do pilota nawet nie wspominając). Da się? Oczywiście. Dało się przed patchem, a teraz jest jeszcze łatwiej więc trzeba chyba być nie lada lebiegą żeby stanowiło to dla kogoś wyczyn graniczący z cudem. A co do realizmu to jest to gra i tyle. Zawieszenie niewiary to podstawa konwencji bo gdybyśmy chcieli realizmu to przeszkadzało by nam że helikoptery wogóle podlatują na dystans umożliwiający zestrzelenie zamiast zrównać wszystko z ziemią z 2 kilometrów, prawda? Że muśnięcie ogniem z minigunów LB nie urywa nogi, i że można przyjąć sporo kulek zanim postać się przekręci. Dla własnego spokoju nie graj assaultem, bo jak zobaczysz jak realistyczne tam rozwiązali pierwszą pomoc i reanimacje to dopiero się uśmiejesz, rozdrażnisz i zdziwisz.

Edytowane przez Danny Boy
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×