Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

O japi...ole to, że niektórzy podchodzą do tej gry trochę bardziej na serio to nie znaczy od razu, że to ich cały świat. Nie wiem jak ty ale przynajmiej ja jak coś robię to staram się to robić na tyle dobrze na ile mi czas pozwala. Kurna czemu zawsze tekstami typu "złej baletnicy..." rzucają jakieś leszcze? czemu nigdy nie słyszałem tego od dobrego gracza? Mi się zawsze wydawało, że gra to ma być wyzwanie, że jak ktoś jest ode mnie lepszy to temu, że ma lepsze umiejętności, że jest sprytniejszy, a nie temu, że używa przegiętej broni. No ale każdy ma swoją własną definicje dobrej zabawy i na to, że niektórzy wolą iść na łatwizne już nic nie poradze.

Piszesz, że się nie spinas a teks" O widzę że kozak jesteś to dawaj 1 na 1 w GT5 pojedziemy ?" to niby co?

Aha i daruj już sobie to ironiczne "pro"

Wyzwaniem Kolego to jest przeżyć godnie w tym kraju od pierwszego do pierwszego a nie być mega,hiper kozakiem w jakieś grze.Dorośniesz zrozumiesz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drażni Cię to bo sam wbiłeś 2174 zabójstw z MASS'a po odkryciu jego siły?

mnie nic nie drażni ale bezpodstawne oskarżanie kogoś że jest noobem bo gra m26mass jest nieuzasadnione

mam na wszystkich broniach unlocki , 37 dog tagów z broni i co jestem noobem

równie dobrze mogę wejśc na kanały i przez godzinę nawalę tyle samo killi w little birdzie.

czy ci gracze z top 3 są noobami

http://battlelog.bat.../229014431/ps3/

http://battlelog.bat.../212703211/ps3/

http://battlelog.bat.../184174012/ps3/

i też zabijają z masaa

ale oczywiście ty pro"plejer''bedziesz uważa że oni są noobkami

a i jeszcze wbije z 10 000 kili z masa bo jestem noobem :laugh:

Edytowane przez xMAFIA_PLxDJ
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Pewnie grają na myszkach lol

I to jest największa bolączka prywatnych serwerów.Jak były tylko oficjalne to grało się bez stresu,że jakiś dziwny właściciel bądź admin serwera wywali mnie z gry.Mnie to na szczęście nie spotkało ale współczuję graczom,którzy doświadczyli takiego kurest%a.Tak to jest jak się da odrobinkę władzy ludziom na nią nie zasługującym.

Jeśli są zasady na serwie a ktoś je łamie to admin ma dużo pracy np. wczoraj DJ , kosmala może potwierdzić , ciągle gdzieś się kładł by posprzątać serwer bo ludzie łamali zasady . Tobie rozchodzi się o bezpodstawne kicki , tu jest problem bo regulamin EA mówi że jeśli coś nie jest zawarte w opisie ( nawet balans drużyn ) to można takie zachowanie raportować . O ile się nie mylę na serwerze loL jest wzmianka o balansie i są podane zasady przejrzyście , grajcie tam ( jak się dopchacie ;) ) a nic wam nie grozi , chyba że spadek ratio :biggrin:

Edytowane przez KJN86
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dj i kolega wyzej dobrze gada... Polac im!

tez czasem gram m26 i grac bede, i nie wazne kto co mowi, mam to gdzies.

Inni graja na myszkach inni graja m26 a inni grali famasem i usasem i rowniez mam to gdzies

TO JEST GRA A NIE SPOSOB NA ZYCIE

Gra ma mi stwarzac przyjemnosc a koszenie wiary na metrze wlasnie sprawia mi przyjemnosc...

Grali usasem to plakali bo padali a na usasa byl sposob i dalo sie na przeciw niemu grac.

Wiara ogarnijcie sie troche

Dzis skill podbil sie do 566 :)

e:dopisek

Oczywiście że większości sprawia przyjemność. Problem w tym że czasami człowiek rozmawia sobie na luzie z innymi forumowiczami ( czasami rzeczywiście o dupiemarynie) i nagle wbija kolo który czyta wpisy po łebkach ,wyciąga pochopne wnioski,próbuje swoim brakiem kultury być śmieszny.

Ją się bawie świetnie , lata mi to kto z czym biega. Ale irytujace jest to że w spokojnej rozmowie na temat broni X zaraz ktoś wrzuca teksty : dziewczyny, dzieci , jęczenie czy płacz.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyzwaniem Kolego to jest przeżyć godnie w tym kraju od pierwszego do pierwszego a nie być mega,hiper kozakiem w jakieś grze.Dorośniesz zrozumiesz.

Trudy życia w pl to temat na osobną dyskusje. Dobrze wiem, że człowiek nie żyje samymi grami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O japi...ole to, że niektórzy podchodzą do tej gry trochę bardziej na serio to nie znaczy od razu, że to ich cały świat. Nie wiem jak ty ale przynajmiej ja jak coś robię to staram się to robić na tyle dobrze na ile mi czas pozwala. Kurna czemu zawsze tekstami typu "złej baletnicy..." rzucają jakieś leszcze? czemu nigdy nie słyszałem tego od dobrego gracza? Mi się zawsze wydawało, że gra to ma być wyzwanie, że jak ktoś jest ode mnie lepszy to temu, że ma lepsze umiejętności, że jest sprytniejszy, a nie temu, że używa przegiętej broni. No ale każdy ma swoją własną definicje dobrej zabawy i na to, że niektórzy wolą iść na łatwizne już nic nie poradze.

Piszesz, że się nie spinas a teks" O widzę że kozak jesteś to dawaj 1 na 1 w GT5 pojedziemy ?" to niby co?

Aha i daruj już sobie to ironiczne "pro"

Do nie których to jak do ściany - tak jest stworzony człowiek i zawsze wybiera łatwiznę stwierdzone naukowo.

W cale nie jestem jakiś pro w GT5 - tylko w świecie Gran Turismo nie ma takich najazdów na graczy i wyzywanie ich od jakiś noboow i innych cienkich leszczy. Jeden gra padem inny na kierownicy i nikt nie ma z tym problemu, nie tak jak tu w BF3 jakieś wyzywanie innych może słabszych albo nie graczy, od cienkich i noboow. Ty grasz tym, a tym to nie pro, inny gra tamtym to też jest cienki - Ogarnij się jeden z drugim i zajmijcie się grą swoją i swoich znajomych i nie oceniajcie cienkie bolki z okresem bo wam żyłka pęknie wszystkich swoją miarą.

Dorośli ludzie z psychiką dziecka z przedszkola - bawiący się w gry i traktujący to jak walkę na śmierć i życie. A to tylko gra i nic więcej.

Ale mam polewkę z takich ludzików :biggrin:, dowartościowują się grą i że kogoś zabiją w grze kilka razy. A w życiu realnym leszcze. :rofl:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Pewnie grają na myszkach lol

Jeśli są zasady na serwie a ktoś je łamie to admin ma dużo pracy np. wczoraj DJ , kosmala może potwierdzić , ciągle gdzieś się kładł by posprzątać serwer bo ludzie łamali zasady . Tobie rozchodzi się o bezpodstawne kicki , tu jest problem bo regulamin EA mówi że jeśli coś nie jest zawarte w opisie ( nawet balans drużyn ) to można takie zachowanie raportować . O ile się nie mylę na serwerze loL jest wzmianka o balansie i są podane zasady przejrzyście , grajcie tam ( jak się dopchacie ;) ) a nic wam nie grozi , chyba że spadek ratio :biggrin:

Wszystko ładnie pinknie ale weź pod uwagę fakt,że na taki prywatny serwer ma prawo wejść kilka,kilkadziesiąt,kilkaset tysięcy graczy i trzeba być strasznie naiwnym aby oczekiwać,że z takiej watachy chętnych każdy będzie czytał i analizował zasady panujące na serwie.Na naszym serwerze nie ma żadnych zakazów itp. i ludzie (świadomie bądź nie) bawią się beztresowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[..] tak jest stworzony człowiek i zawsze wybiera łatwiznę stwierdzone naukowo.

[..]

Naukowo stwierdzono to że to co najprostsze jest najskuteczniejsze . Sam wiem bo najłatwiejsze techniki w ju jitsu tak działają i to udowodniłem sam sobie ;)

@UP

Fakt ale zasady są wyświetlane podczas loadingu więc chcąc nie chcąc coś przeczyta , ale jeśli ktoś je napisze po polsku to niech się nie dziwi ;)

Na normalnym serwerze ( pełnym ) jak jeden zawodnik gra op brońmi ( jak to określacie ) to masz 1-12 że trafisz właśnie na niego a rundy trwają krótko .

Edytowane przez KJN86
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panu to gratuluje dobrych rad , wyjaśnij mi jak chcesz zdobyć beretkę za obronę M-Com-u na DeathMatchu ?

Napisałeś że brakuje ci baretki za walkę wręcz ;)

Ale dla obrońcy przekaznikow też mam radę. Oblepiasz M-Coma W C4(najlepiej operacja metro gdy już jesteście w metrze). Chowasz się niedaleko MCOMA(najlepiej mieć na niego widok i słyszeć) Gdy usłyszysz dźwięk podkladania ładunku(nie tego wycia syreny!) detonujesz C4. I tak z 2 razy. Baretka powinna wpaść ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudy życia w pl to temat na osobną dyskusje. Dobrze wiem, że człowiek nie żyje samymi grami.

No i zajebiście,że masz tego świadomość.Skończmy już z pierdzieleniem o dupie Maryny a zacznijmy pisać konkretnie w temacie.Np. jak przechylić szalę zwycięstwa na mapie Metro na CQ jeżeli atakujemy od flagi C i mamy zablokowane przez przeciwników wejście do B.Pochwalcie się swoimi strategiami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że większości sprawia przyjemność. Problem w tym że czasami człowiek rozmawia sobie na luzie z innymi forumowiczami ( czasami rzeczywiście o dupiemarynie) i nagle wbija kolo który czyta wpisy po łebkach ,wyciąga pochopne wnioski,próbuje swoim brakiem kultury być śmieszny.

Ją się bawie świetnie , lata mi to kto z czym biega. Ale irytujace jest to że w spokojnej rozmowie na temat broni X zaraz ktoś wrzuca teksty : dziewczyny, dzieci , jęczenie czy płacz.

Ty chyba nie widziałeś normalnej rozmowy, śledzę ten wątek od wydania BF3 i widzę co się dzieje, zawsze w tych wymianach waszych myśli jest ocenianie innych graczy grających tą czy inną bronią i wyzywanie od noobów czy innych. A jak napisałem abyście przestali jęczeć i zagryźli zęby i grali, gnębili tych waszym zdaniem noobów to zaczęła się jazda.

Spoko to tylko gra

Edytowane przez pnabor
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdzie się jakiś ogarniacz powietrznych w godzinach popołudniowych na wspólną grę?

zależy mi na eskorcie z powietrza, bo ostatnio w ogóle nie mam radochy z jazdy tankiem (ciekawe dlaczego? ;) )

ewentualnie możemy polatać na szturmowych, bo tu też przydałoby mi się nabić trochę punktów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś że brakuje ci baretki za walkę wręcz ;)

Ale dla obrońcy przekaznikow też mam radę. Oblepiasz M-Coma W C4(najlepiej operacja metro gdy już jesteście w metrze). Chowasz się niedaleko MCOMA(najlepiej mieć na niego widok i słyszeć) Gdy usłyszysz dźwięk podkladania ładunku(nie tego wycia syreny!) detonujesz C4. I tak z 2 razy. Baretka powinna wpaść ;)

Ja mam beretki już od dawna , a tam ktoś napisał że skoro Jechu wbijał tę beretkę w pół roku to on zaczeka następne pół ;)

@pnabor

Ten wątek jest od niedawna , ten od premiery już został zamknięty ;)

@UP

Będę na nim ale najpierw siłka i muszę dziecko uśpić , potem czas dla mnie ;) Real Life first :D

Edytowane przez KJN86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś chętny na pistolety serwer jest pusty :hunter:

Bez obrazy Kolego ale na takie akcje to piszą się tylko ortodoksi BF3 a po za tym to nie ten wątek na tego typu pytania :down:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zajebiście,że masz tego świadomość.Skończmy już z pierdzieleniem o dupie Maryny a zacznijmy pisać konkretnie w temacie.Np. jak przechylić szalę zwycięstwa na mapie Metro na CQ jeżeli atakujemy od flagi C i mamy zablokowane przez przeciwników wejście do B.Pochwalcie się swoimi strategiami.

Wystatczą smołki :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli obydwa wątki, bo ten jest kontynuacją zamkniętego z racji tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są 3 drogi

1) jeżeli nas mocno cisną to fart jest jedyną strategią

2) jak przejmują C to lecę na maksa dołem do ostatnich schodów i wylatuję przy A

3) jak toczy się bitwa o B lecę bocznymi schodami

generalnie to raczej nie pcham się tam gdzie jest największa rozruba

btw. pnabor skoro jesteś takim prosem to czemu nie jeździsz z nami w lidze? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystatczą smołki :biggrin:

O i to jest odpowiedź na temat.Dzięki aż wstyd się przyznać,że o tym nie pomyślałem.Dziękuję i pozdrawiam.

są 3 drogi

1) jeżeli nas mocno cisną to fart jest jedyną strategią

2) jak przejmują C to lecę na maksa dołem do ostatnich schodów i wylatuję przy A

3) jak toczy się bitwa o B lecę bocznymi schodami

generalnie to raczej nie pcham się tam gdzie jest największa rozruba

btw. pnabor skoro jesteś takim prosem to czemu nie jeździsz z nami w lidze? :P

Te trzy opcje przetestowane i przy średnio ogarniętych przeciwnikach słabo sie sprawdzają ale dzięki za propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to robię sam

im mniej cieniasów się za tobą pałęta tym mniejsza szansa, ze ktoś cię wykryje

podczas takiego rajdu dobrze jest grać reconem (np z MP7) i na górze przy kawiarence rozstawić sygnalizator do respawnów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O i to jest odpowiedź na temat.Dzięki aż wstyd się przyznać,że o tym nie pomyślałem.Dziękuję i pozdrawiam.

Te trzy opcje przetestowane i przy średnio ogarniętych przeciwnikach słabo sie sprawdzają ale dzięki za propozycje.

No , zawsze możesz wejść jeszcze pod mapę.;-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No , zawsze możesz wejść jeszcze pod mapę.;-)

A co ja szczur czy karaluch jestem aby po takich miejscach łazić.Pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo wskoczyć na mav'a i przelecieć nad wszystkimi :biggrin:

a czy granaty dymne zadają jakieś obrażenia?

Edytowane przez BaKaJ-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo wskoczyć na mav'a i przelecieć nad wszystkimi :biggrin:

a czy granaty dymne zadają jakieś obrażenia?

Z tego co się orientuje to granaty dymne mają znaczenie strategiczne ale jak przyładujesz komuś z metra prosto w papę to chyba po gościu ale pewien nie jestem

Edytowane przez skoczybruzda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj gościa z normalnego granatnika ciachalem

raz wylądował 2m obok niego i musiałem go dobijać

w moim wykonaniu pełnią raczej rolę odstraszającą i przygważdżającą, aczkolwiek 3 gwiazdki za zabicia mam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×