Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

http://battlelog.bat...85/4/356513332/

@ supas

kosiło się ładnie , ja tamtej partii też nie dokończyłem.powyżej masz link do kolejnego meczu który pyknąłem wieczorem . oczywiście też w połowie gry zwiecha konsoli. jakaś masakra z tym omanem. po ostatnim patchu chyba jeszcze nie rozegrałem tam pełnego meczu.

off:

jak tam Bones, widział go ktoś od czasu pięknie przestrzelonego karniaka przez Ramosa? odwiozło go pogotowie z podejrzeniem zawału serca czy koczuje gdzieś na bagnach Mordoru trawiąc porażkę swej drużyny? :P :biggrin:

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I słusznie bo chamstwo i buractwo trzeba tępić.

Jak dzieciarnia nie dorosła do grania zgodnie z regulaminem to niech wraca do piaskownicy.

A tekst o "niezniżaniu się do ich poziomu i kablowania do Sony" - no nie wiem czy śmiać się czy płakać.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://battlelog.bat...85/4/356513332/

@ supas

kosiło się ładnie , ja tamtej partii też nie dokończyłem.powyżej masz link do kolejnego meczu który pyknąłem wieczorem . oczywiście też w połowie gry zwiecha konsoli. jakaś masakra z tym omanem. po ostatnim patchu chyba jeszcze nie rozegrałem tam pełnego meczu.

off:

jak tam Bones, widział go ktoś od czasu pięknie przestrzelonego karniaka przez Ramosa? odwiozło go pogotowie z podejrzeniem zawału serca czy koczuje gdzieś na bagnach Mordoru trawiąc porażkę swej drużyny? :P :biggrin:

Bones to pewnie wyżywał się na polu bitwy. Jednak finał Bayern - Chelsea ani moi faworyci ani Bones'a nie dali rady - chyba troche sie wyprztykali przez ten caly tydzien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I słusznie bo chamstwo i buractwo trzeba tępić.

Jak dzieciarnia nie dorosła do grania zgodnie z regulaminem to niech wraca do piaskownicy.

A tekst o "niezniżaniu się do ich poziomu i kablowania do Sony" - no nie wiem czy śmiać się czy płakać.

Zgadzam się,tylko na BF3 trudno mówić o chamstwie i buractwie,bo granice tych pojęć zostały ostatecznie zatarte.Każdy ma swoją broń,swój serwer i swój regulamin i po swojemu rozumie chamstwo i buractwo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca się z Tobą zgadzam. To, że każdy ma swoją broń, serwer owszem nie oznacza chamstwa czy też buractwa, ale jak ktoś zaczyna Cię wyzywać (nie ważne w jaki sposób ) czy też o zgrozo w tych wyzwiskach ujęta zostanie Twoja rodzina to już mamy bardzo dobry przykład nie tyle buractwa co chamstwa. Cos takiego powinno się tępić! Pamiętajmy, iż niezadowolenie zawsze można wyrazić w kulturalniejszy sposób.

Pozdro!

Edytowane przez MopMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca się z Tobą zgadzam. To, że każdy ma swoją broń, serwer owszem nie oznacza chamstwa czy też buractwa, ale jak ktoś zaczyna Cię wyzywać (nie ważne w jaki sposób ) czy też o zgrozo w tych wyzwiskach ujęta zostanie Twoja rodzina to już mamy bardzo dobry przykład nie tyle buractwa co chamstwa. Cos takiego powinno się tępić! Pamiętajmy, iż niezadowolenie zawsze można wyrazić w kulturalniejszy sposób.

Pozdro!

Ale to nie o to chodzi.Ostatnio można zauważyć różne poglądy na temat używania/nie używania określonego ekwipunku na serwerach rankingowych.Dla biegającego z shotgunem na serwerze z informacją "no shotguns" burakiem jest właściciel serwera,bo niby w imię czego zabrania używać danej broni na rankingowym serwerze? Dla właściciela/admina burakiem jest biegający z shotgunem,bo przecież zapłacił za serwer i "ma prawo" grać na nim według zasad,które mu się podobają.

Podobnie wchodzi 3 pro klanowiczów na serwer,łoją przeciwników niemiłosiernie biegając do każdej flagi w trójkę (zaczynasz walić do jednego to od razu dwóch pozostałych miecie Cię z ziemi) - na co z randomami nie masz żadnej odpowiedzi - i podkręcają na Tobie swoje dumnie eksponowane K/D ratio.Admin/właściciel daje im kicka.

Dla pierwszych burakiem jest admin bo nie potrafi znieść porażki,skoro nie chce grać z lepszymi niech założy hasło na serwer i gra z kumplami.Dla admina burakami są owi klanowicze,bo kupił serwer,żeby popykać bez spinki i na luzie,a tu wchodzą pół-zawodowcy,albo i zawodowcy i go non-stop jadą...i zastanawia się jaki sens ma walka boksera wagi ciężkiej z przeciwnikiem wagi lekkiej? Zaznaczam,że nie stoję po żadnej ze stron,nie oceniam niczyjego postępowania a jedynie stwierdzam fakty.Potem u wielu pojawiają się emocje,jakieś niepotrzebne teksty,wyzwiska...wzajemnie mówią o sobie "burak" i "cham". Dlatego mówię,że teraz to każdy oprócz serwera,ma też swoją wizje i definicję "buraka" oraz "chama". Wobec tego cieszę się,że nie jestem pro plaja,bo nikt mnie nie wyzywa,nie kopie i nie banuje i nie muszę tego ogłaszać całej społeczności tego zacnego Forum :) Po prostu pad w dłoń,piwko....i wielki banan na twarzy widząc napis "rzeźnik zatrzymany". Czego więcej trzeba? :) No może tylko pograć z dodanymi "znajomymi" i częściej od Forumowiczów dostawać po dupie,jak wczoraj na loL :) Pozdrawiam.

Edytowane przez horned-viper
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, Ty poruszyłeś troszeczkę inny problem ja inny ale zmierzamy do jednego.

Czego więcej trzeba? :) No może tylko pograć z dodanymi "znajomymi" i częściej z Forumowiczami :) Pozdrawiam.

I tu trafiłeś w sedno sprawy! Wczoraj miałem okazję pograć z Polakami na serwerze PS3Site. Moja pierwsza przygoda z serwerem na którym byli prawie sami Polacy... Dawno tak mi się miodnie nie grało, a BF3 okazał się zupełnie inną grą! Dziękuję przy okazji za wspólną grę!

Ech jeszcze przydałby się HS :/ , ale to w najbliższej przyszłości.

Pozdrawiam!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: zablokowalo juz komus z was Sony konto, bo mi tak. Od wczoraj na tydzien, za wyslanie wiadomosci o tresci: pussy admin do typka co mnie wywalil. Zdarzylo sie to juz komus? Napisali tez, ze jak sie to powturzy to mi konto na zawsze zamkna

Takze chlopaki zachowywac sie

spokojnie to nie admin doniósł tylko inicjatywa SONY. Chyba nie powiesz mi że nie wiedziałeś że sprawdzają to co wysyłamy ot taka mała inwigilacja. Swego czasu przyblokowali mnie jak w czasie gry online UFC2009 wysłałem do kumpla inf. że przegram tylko po to aby mógł sobie podnieść lvl. Mają pobudowane jakieś zapytania do poczty (tego co wysyłamy i otrzymujemy) co by wyciągac to co ich interesuje i tyle. Czasami reagują na takie czy inne słowa i blokuja konta a czasem przymykają oko. To tak jakbyś w wyszukiwarce internetowej wpisał hasło "........" i już wszystkie własciwe służby nasze czy innego kraju wiedzą gdzie mieszkasz albo skąd nadajesz.

ps. usunąłem słowo w "....." bo juz otrzymałem jakieś dziwne telefony czy sprzedaje czy kupuje hehe

Edytowane przez MACIEK_WARSAW_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pograłem trochę na Omanie i od razu zwieszka. Jednak podstawka jest mniej na to wrażliwa z wyjątkiem Kaspijskiej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli gra jest nowa to kod wpisujesz po uruchomieniu gry. Okienko powinno samo wyskoczyć.

Podaj nazwę serwera, albo chodź na nasz klanowy (lots of Lamers). Tam zawsze są myśliwce oblegane przez jednych z najlepszych polskich pilotów.

sęk w tym, żeby latali w moim teamie i mi pojazdów nie niszczyli od razu ;)

poza tym obraziłem się na wasze serwery bo ostatnio puste były i musiałem się po randomach szlajać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze raczej nie uswiadczam zwieszek konsoli na bs3 ale ostatnio jednak były ze dwie. I co dziwne na bazarku hmmm, nie powiem sporo się działo bo JechuPL zabijał szybciej niż zwykle ale jednak. Mam nową konsolę bo starą sprzedałę ale potwierdza to tylko jedno że sprzęt nie wyrabia jak powinien, gra 12 na 12 to jak na ps3 max a szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie wrzucili nowy filmik na portalu ps3site odnośnie nowego dlc dla bf3 .normalnie, madafaka wymiata , muszem zabijas !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta mapka fajna, ale to będzie świat USAS, MASS, M26, RPG SAIGA i tak dalej zero taktyki tylko nawalanka 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta mapka fajna, ale to będzie świat USAS, MASS, M26, RPG SAIGA i tak dalej zero taktyki tylko nawalanka 100%.

chyba że z nową poprawką pojawi się możliwość grania na serwerach tylko np jedna wybrana bronia przez admina i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta mapka fajna, ale to będzie świat USAS, MASS, M26, RPG SAIGA i tak dalej zero taktyki tylko nawalanka 100%.

dobra wszystkim jechales, ze placza bo USAS i MASS. co za typ z ciebie :rofl: TO TYLKO GRA

Edytowane przez freesssbee
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra wszystkim jechales, ze placza bo USAS i MASS. co za typ z ciebie :rofl: TO TYLKO GRA

Ja nie płaczę tylko wyraziłem opinię że pewnie tak to będzie wyglądać, podobnie jest na metro/bazar gdzie są serwery gdzie królują RPG, MASS i M26 i temu podobne, ja i tak będę grał bronią zaopatrzenia.

I mi to nie będzie przeszkadzać jak Tobie- chcą grają, najwyżej będę omijał tą mapę i tyle lub serwery z takimi graczami.

I zauważ ja nikogo nie wyzywałem jak Ty od noboow i innych bo gra tą czy inną bronią.

To jest tylko gra i zacznij ją tak traktować to nie jest życie tylko zabawa dla dzieci lub trochę starszych dzieci.

Peace :biggrin:

Edytowane przez pnabor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kiedy można się spodziewać tego dodatku. Słyszałem kiedyś, że coś na początku lipca (?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale rzeźnia...czy mój mózg to zniesie,czy wypłynie uchem... :laugh: Osobiście czekam na mapę pod pojazdy,ale widać,że tutaj mimo małej mapy każdy znajdzie coś dla siebie.Podchody z sg,balkony dla reconów,środek pola dla wywalających full magazynki :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakieś pomysły na czym może polegać ten nowy tryb conquest domination? Na filmiku widać, że chłopaki w tym holu bronią jakiegoś komputerka..

Edytowane przez tuter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm moim skromnym zdaniem może to polegać na tym,że zdobywasz ów "komputerek" jak w conquest flagę,a później jest domination,czyli utrzymanie/nie pozwolenie przeciwnikowi na przejęcie go przez pewien okres czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wybrobowalem "morderczego" zestawu USAS-12(strzałki)+MASS na małych mapach.

Powiem wam jedno ten zestaw robi niezle zamieszanie ;) Choć nadluzsza metę nudny.

I z niecierpliwością czekam na czerwcowy dodatek. Najbardziej ciekawi mnie ten nowy tryb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×