Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

SAJGA 12k+strzałki+uchwyty+większe ammo i M26 MASS lub USAS 12+strzałki/SABOT+uchwyty+ammo i MASS

o jakie uchwyty ci chodzi przecież w shotgunach nie masz uchwytu :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie polecam zestawy

Sajga 12k+amunicja strzalkowa+większy magazynek+uchwyty przedni

USAS 12+amunicja strzalkowa(lub SABOT)+większy magazynek+uchwyty

Osobiście ja na takie Mapki używam zestawow

SAJGA 12k+strzałki+uchwyty+większe ammo i M26 MASS lub USAS 12+strzałki/SABOT+uchwyty+ammo i MASS

Dzisiaj Jechu biegal z dartem + HB + underslug,ale widze,ze ten zestaw tez jest calkiem solidny...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie daj Pan spokój! Ogarniętych i kumatych graczy nigdy za wiele.Nie strzelaj fochów jak co nie którzy i graj dalej "for fun only" i będzie dobrze.

Tu absolutnie nie chodzi o jakiegoś focha - bawiłem się z Battlefieldem przednio przez niemalże 150h i po prostu powoli ogarnia mnie znudzenie, a problemy o których wspomniałem tylko zniechęcają do dania grze kolejnej szansy(przez ostatni tydzień nie udało mi się skończyć ani jednego meczu z birdami bez kicka, a praktycznie nigdy nie baserapuje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdź sobie serwer gdzie nie kickują... Masz na forum listę zaufanych serwerów przecież. Albo graj na serwerach EA/DICE. Tylko mi nie mów, że nie wiesz jak je znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj świetnie sprawdził się DAO

jego ładowanie jest długie, ale można ładować po kilka naboi, więc jak przeciwnik wyskoczy zza rogu to da się go zabić

fajnie się gra z M26, ale jak robi to na raz 8 osob to już nie jest tak super ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj świetnie sprawdził się DAO

jego ładowanie jest długie, ale można ładować po kilka naboi, więc jak przeciwnik wyskoczy zza rogu to da się go zabić

fajnie się gra z M26, ale jak robi to na raz 8 osob to już nie jest tak super ;)

do DAO nigdy nie mogłem sie przekonać ;)

no M26 robi niezle zamieszanie(w szczególności na kanalach w TDM),ale irytujace jest jak wiele osób z ta bronią biega

Ta broń jest tylko przydatna na bliskie dystanse,na dalsze bezużyteczna.

Na dalsze to ja biegam z moja kochaną P90;) Szybkostrzelna,duży magazynek,niezly zasięg,nie duży odrzut. Czego chcieć więcej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale irytujace jest jak wiele osób z ta bronią biega

Ta broń jest tylko przydatna na bliskie dystanse,na dalsze bezużyteczna.

Zaloz sobie heavy barrel i underslug to zobaczysz jak bezuzyteczna jest na dalesze dystanse. Ona jest gorsza od usasa przed patchem i nie dziw sie,ze ludzi z tym biegaja

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh dzisiaj na Przeprawie w TDM wbilo mnie do Teamu gdzie po 5 min robilo sie 15:30 dla wroga no coz mowie albo tak albo becki beda wiec zalozylem HB i szyne i Mass Darts :P .Sytuacja w 5 min sie obrocila na korzysc mojej druzyny tylko ja biegalem z 18 orzelkiem u mnie w Teamie po przeciwnej bylo ich 5.Wygralismy ledwo co bo kolesie stali jak barany w tych przejsciach a ja tylko ich obiegalem i kosilem w plecy :) Mass jest ostro przegiety w TDM ta bron potrafi obrocic mecz o 180 stopni na nasza korzysc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczyt wszystkiego:

http://allegro.pl/ba...2298693812.html :dry:

Haha, a boty to kupują i myślą, że będą pro :D

Dzisiaj Jechu biegal z dartem + HB + underslug,ale widze,ze ten zestaw tez jest calkiem solidny...

Ano biegałem, bo robię teraz pompki na blaszki. Co do tego m26 to nie jest taki super, bo na dystans żeby ściągnąć na hit trzeba walnąć heada, ale na bliski dystans jest nieocenione jak podwieszany 40mm z BC2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogarnia ktos z was w heli rakiety TV?

Bo u mnie jest jakies dziwne opoznienie w sterowaniu (taki input lag), i ciezko kogos trafic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu nie rozstaje sie z MP7. Wystarczy odblokowac wiekszy magazynek :P Mozna powiedziec, ze MP7 jest alternatywa dla AEK i M416. Najbardziej daje sie we znaki krotki zasieg ale wszystkiego miec nie mozna.

BTW. Nikt juz chyba nie patrzy pod kola :P W moim przypadku 8/10 podlozonych min wybucha razem z przeciwnikiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś sprawdziłem tego M26 Massa z amunicją strzałkową i mam mieszane odczucia.

Raz 1 strzałem zabieram 100% hp, drugi 25%, a czasami nawet 5%. Dodam, że zawsze walę w tułów i z tej samej odległości. Jakieś sugestie? Jaka jest najlepsza amunicja do M26?

Nie wiem jak on to robi, że wystarczy mu tylko 1 strzał. Ja czasami nawet 3 nie zabiję, a każdy trafia w przeciwnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkąd mam termowizję to nie pamiętam kiedy ostatnio mnie ktoś z miny rozwalił

może goście siedzieli w jeepie

przy dużych prędkościach jest mała szansa na uniknięcie miny

@up:

wziąłeś G3A3 z szyną i ciężką lufą?

ten filmik jest robiony na PC więc nie wiadomo jakie cheaty ten gość miał :P

prawda jest taka, że przed patchem M26 to była straszna padlina i nieraz z 5m w brzuch przeciwnik nie ginął

Edytowane przez BaKaJ-PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj nie gadaj, m26 już na premierę był świetny na bliski dystans, a teraz i na średni miecie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

m26 z użyciem szyny podwieszanej do broni ze strzałkami ma zbugowany dmg ;)

więc powodzenia dla tych co z tym biegają

jak ktoś chce maksować bronie to polecam m26 bez szyny i gra gitara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą szyną to jest bardziej bug, że jak ją mam to i tak osobno biega z M26 :D Z szyną czy bez to i tak mass jest mocny, jedyna różnica jaką zauważyłem to to, że szybciej zmienia na shotguna jeśli jest podwieszony i jest celownik broni zamiast szczerbinki. Swoją drogą to ten bug jest od premiery :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bugiem jest to, że zadaje różne obrażenia. Raz 100% a 2 tylko 25%(ta sama odległość i w to samo miejsce)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przed patchem był nieco chimeryczny, teraz na 100 metrów w 2 strzałach pozbawia przeciwnika ponad 80% życia, na krótszy dystansach zdejmuje jednym, druga sprawa ciężko teraz tym pograć, trzeba szukać oficjalnych serwerów, bo na prywatnych jak jest admin, to 5 zabitych z tego i kick :)

Edytowane przez nathrent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostalem kicka za uzycie Sajgi. W opisie servera pisze jak byk: Do whatever you want. No risk, no fun.

MASS robi niezla rzez, aczkolwiek nie zawsze przeciwnik pada na 1-2 strzaly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna mapka z dodatku, teraz tylko czekać na gameplay.

edit

To jednak Donya Fortress, a Palace to nazwa robocza :P

Litograph_palace_640.jpg

Edytowane przez Jechu
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą skończyłem grać na metro na 1750 ticketach. Staty 110 na 74. Punktów 22044 a ze wszystkimi bonusami 50044. Mój rekord jak na razie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą szyną to jest bardziej bug, :P

ktos z was wie, czemu nie moge podczepic do G3 m320 ? mass jest normalnie podklejony a granatik jako osobne akcesorium... w m16 normalnie to dziala..jakies sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×