Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

ktos z was wie, czemu nie moge podczepic do G3 m320 ? mass jest normalnie podklejony a granatik jako osobne akcesorium... w m16 normalnie to dziala..jakies sugestie?

Być może ta broń nie posiada opcji podczepiania tego typu akcesoriów jak granatnik, proste...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie też się nie da

skoro toto ma szynę to co za różnica czy się podczepi granatnik czy strzelbę

i nie raz takie coś miałem w innych broniach

do M416 też się chyba nie da podczepić granatnika

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna mapka z dodatku, teraz tylko czekać na gameplay.

edit

To jednak Donya Fortress, a Palace to nazwa robocza :P

Litograph_palace_640.jpg

sęk w tym czy będzie z kim pograć na tym dodatku już teraz coraz więcej osób dało sobie z tą grą spokój, zresztą widać to po składach osobowych serwerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie nie widze tego, caly czas gra multum ludzi i niekiedy ciezko sie dopchac do jakiegos serwera

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to do szyny można podczepić M320 do broni US, a do RU GP-30.

Teraz robię shotguny na blaszki i szczerze jestem zawiedziony 870, bo jest najwolniejsza, a wcale nie ma kopa względem innych strzelb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie dwa pytanka. Dlaczego nieraz mam tak że w czołgu namierzam czołg przeciwnika i po tym jak się namierzy i jest ten specyficzny dźwięk jednostajny że niby mogę strzelać, po naciśnięciu L1 nie strzela, tylko tak jakby w ogóle nie namierzył. Parę razy już tak miałem. Z raz miałem tak że musiałem czekać z 10s zanim można było wystrzelić pocisk. Jak zmienię na działko podstawowe i z powrotem zacznę nowe namierzanie to działa bez zarzutu.

Drugie pytanko może i trywialne ale wolę się upewnić, czy we współpracy przy średnim poziomie trudności i oczywiście w wyższym jest naliczanych więcej punktów niż na niskim ? pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie dwa pytanka. Dlaczego nieraz mam tak że w czołgu namierzam czołg przeciwnika i po tym jak się namierzy i jest ten specyficzny dźwięk jednostajny że niby mogę strzelać, po naciśnięciu L1 nie strzela, tylko tak jakby w ogóle nie namierzył.

ktos pewnie 'wystrzelil' dym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugie pytanko może i trywialne ale wolę się upewnić, czy we współpracy przy średnim poziomie trudności i oczywiście w wyższym jest naliczanych więcej punktów niż na niskim ? pozdr.

Kiedyś gdzieś czytałem że nie. Na każdym poziomie jest tyle samo punktów. Jak się mylę to niech ktoś poprawi :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sęk w tym czy będzie z kim pograć na tym dodatku już teraz coraz więcej osób dało sobie z tą grą spokój, zresztą widać to po składach osobowych serwerów.

Co prawda ostatnio gram bardzo mało, ale nie spotkałem się z pustymi serwerami. zawsze jest z kim pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadza się

na każdym poziomie punktów nabija tyle samo, dlatego wszyscy wymiatacze z rankignu grają na łatwym ;)

0co do czołgu to albo ktoś wystrzelił dym, albo po prostu armata się przeładowuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz robię shotguny na blaszki i szczerze jestem zawiedziony 870, bo jest najwolniejsza, a wcale nie ma kopa względem innych strzelb.

ja grałem z slugami i i dawało rade nieraz idzie ściągnąc kolesia z 100 metrów na hita jak trafisz w głowę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz robię shotguny na blaszki i szczerze jestem zawiedziony 870, bo jest najwolniejsza, a wcale nie ma kopa względem innych strzelb.

Podzielam Twoją opinię co do tej strzelby Jechu.

Też bawię się w "blaszkowanie" wszystkich broni i ze strzelb zostały mi tylko M1014 i wspomniana 870MCS.

Najgorzej będzie ze snajperkami, szczególnie tymi które nie są samopowtarzalne... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej was też wkurzają latarki w pistoletach? według mnie to jest tak noob'owskie, tak samo jak tarcza w Call off Duty -,-

Fakt faktem latarki są lekko przegięte ale nie ma się co spinać. Nie jesteś skazany za każdym razem na zgon z rąk przeciwnika, który akurat używa latarki.... Ja mało gram (z braku czasu) i mam słabe k/d ratio a i tak niejednokrotnie wyszedłem zwycięsko z walki "face to face" z takim delikwentem. Ta gra ma większe problemy niż latarki... Nie bez powodu ten temat ma już drugą odsłonę (pierwsza została zamknięta po 500 stronach postów)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podzielam Twoją opinię co do tej strzelby Jechu.

Też bawię się w "blaszkowanie" wszystkich broni i ze strzelb zostały mi tylko M1014 i wspomniana 870MCS.

Najgorzej będzie ze snajperkami, szczególnie tymi które nie są samopowtarzalne... :/

Odpalasz tryb hardcore + TDM i jazda. Nawet z kosmicznymi szczerbinkami w niektorych snajperkach latwo kille wpadaja.

ej was też wkurzają latarki w pistoletach? według mnie to jest tak noob'owskie, tak samo jak tarcza w Call off Duty -,-

I tak najlepsze jest to jak ludzie biegaja z latarkami w zwyklej broni na duzych mapach typu caspian itp ...swieca sie na kilometr.

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko panowie. Jaką polecacie broń dla wsparcia by poczuć się jak recon. Chodzi mi o taką broń, która ma najlepiej zamek samopowtarzalny i lunetę z 7x. Mogą być też te dla wszystkich klas. Pomóżcie :)

I przed gromem pytań. Tak, ma być na suuport bo potrzebna mi amunicja :)

Edytowane przez Mysciak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko panowie. Jaką polecacie broń dla wsparcia by poczuć się jak recon. Chodzi mi o taką broń, która ma najlepiej zamek samopowtarzalny i lunetę z 7x. Mogą być też te dla wszystkich klas. Pomóżcie :)

I przed gromem pytań. Tak, ma być na suuport bo potrzebna mi amunicja :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do latarek. sam z nimi nie biegam i ogólnie mi wiszą , a jak kolesia 1 na 1 spotkam z lampionem to walę centralnie w środek światła. Natomiast najbardziej irytuje mnie jak ktoś w moim teamie z tym biega . Ile razy zginąłem przez to że typ odemnie mnie oślepił. Czasem ludzie nie ogarniają że z tym latają i zamiast opuścić broń ,walą po oczach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do latarek. sam z nimi nie biegam i ogólnie mi wiszą , a jak kolesia 1 na 1 spotkam z lampionem to walę centralnie w środek światła. Natomiast najbardziej irytuje mnie jak ktoś w moim teamie z tym biega . Ile razy zginąłem przez to że typ

odemnie mnie oślepił. Czasem ludzie nie ogarniają że z tym latają i zamiast opuścić broń ,walą po oczach.

Dla mnie latarki podobnie jak laser są zbędne bo niejednokrotnie zdradzają pozycję i w sytuacji 1vs1 nie stanowią dla mnie większego problemu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz robię shotguny na blaszki i szczerze jestem zawiedziony 870, bo jest najwolniejsza, a wcale nie ma kopa względem innych strzelb.

Podzielam twoją opinię ten shotgun jakoś mi nie pasuje. Zdecydowanie lepiej mi leży SAJGA albo DAO.

Jeszcze co do strzelb to zdarzają mi się przypadki, że koleś dostaje ze strzelby centralnie ale pierwszy strzał jakby w ogóle go nie trafiał (mimo, że miałem go na muszce).Nie muszę mówić, że w 870 przy jej prędkości przeładowywania zdarza mi się nie przeżyć takiej wymiany ognia.

To jest ten słynny błąd z hit markerem czy po prostu lag?

Edytowane przez Valchall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maja jeden config i graja caly czas znim

Ja mam 2 configi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I niech mi ktos teraz powie ze schotguny w tej grze nie są przegięte. :)

Ja tam lubie latarki i lasery........z daleka ładnie je widac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×