Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

@okoni: Ehh... Wczoraj mialem wrazenie, ze biegam sam od flagi do flagi. W koncu nie dalem rady i odwiedzilem baze. Malo mnie ku**ica nie wziela jak zobaczylem 4 osoby z mojego teamu strzelajace do siebie z RPG. I wez tu graj.

A tak z innej beczki: pobiegalem dzisiaj z G3A3 i musze przyznac, ze jestem oczarowany :D Szkoda, ze to bron tylko dla Szturmowca. Wcale mi nie przeszkadza mala ilosc naboi (20 w magazynku + 1 w komorze). Przy okazji sprawdzilem Massa ze strzalkami. Najtrafniejszym okresleniem bedzie "czolg na nogach". To jest jeszcze mocniejsze niz USAS :D Nawet nie bede probowal z tym wchodzic na prywatne servery.

Edytowane przez Furai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś mi może podać różnice między normal a hardcore?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś mi może podać różnice między normal a hardcore?

Na hardcore niema HUD'a, mapy, celownika, 3-osobowej kamery w pojazdach, zdrowie się nie regeneruje i gracze są bardziej podatni na obrażenia. Chyba nic nie ominąłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo w hardcore brak killcama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi do czego jest przydatny pocisk plot w pojeździe plot. Odblokowałem to ustrojstwo na szturmie w kanałach, myślałem że to namierza pojazdy przeciwnika tak jak p-z w czołgu, ale to nic nie chce namierzyć, czy ktoś wcześniej musi namierzyć cel żeby to działało ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi do czego jest przydatny pocisk plot w pojeździe plot. Odblokowałem to ustrojstwo na szturmie w kanałach, myślałem że to namierza pojazdy przeciwnika tak jak p-z w czołgu, ale to nic nie chce namierzyć, czy ktoś wcześniej musi namierzyć cel żeby to działało ?

Ktos musi namierzyc paineterem albo soflamem zebys mogl strzelac do latadel. Jedynie pojazdy naziemne mozesz sam namierzac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Powiedzcie mi do czego jest przydatny pocisk plot w pojeździe plot. Odblokowałem to ustrojstwo na szturmie w kanałach, myślałem że to namierza pojazdy przeciwnika tak jak p-z w czołgu, ale to nic nie chce namierzyć, czy ktoś wcześniej musi namierzyć cel żeby to działało ?

To są naziemne heat seekery/igla/stinger, nikt nie musi nic zaznaczać po prostu namierzasz cel. Może ktoś używał akurat ECM lub był na poziomie below radar dlatego nie mogłeś namierzyć.

@up Pelotka nie ma rakiet na cele naziemne.

Edytowane przez Jechu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są naziemne heat seekery/igla/stinger, nikt nie musi nic zaznaczać po prostu namierzasz cel. Może ktoś używał akurat ECM lub był na poziomie below radar dlatego nie mogłeś namierzyć.

@up Pelotka nie ma rakiet na cele naziemne.

Dzięki muszę sprawdzić następnym razem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

apropos namierzania, smoke przegina z szybkoscia ladowania sie, tylko z rpg da rade rozwalicpojazd. na kaspiania puscilem 6 jav'ow w tankiera i ch...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

apropos namierzania, smoke przegina z szybkoscia ladowania sie, tylko z rpg da rade rozwalicpojazd. na kaspiania puscilem 6 jav'ow w tankiera i ch...

i bardzo dobrze. czołgi wystarczająco osłabili. jakby nie smoke to by się z bazy wyjechać nie dało.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Heh, ale miałem ubaw na metro. Wkradłem się na tyły rusków i zabiłem ich 6 pod rząd, chciałbym zobaczyć ich miny :rofl:.

***************

tu jest temat do chwalenia się raportami: Osiągnięcia

Zmieniając temat: bardzo dobrą bronią jest PDW-R z tłumikiem i kolimatorem, da się zarobić dużo zabójstw tym czymś :biggrin:

Edytowane przez cwir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie skad macie te tabelki z statsami z BF3 pod komentami?Moze ktos zapoda jakis tutorial jak wgrac itd.thx i pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do czego służy lokalizator? bo odblokowałem i nie ogarniam go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki Jechu&Kakarooto za odpowiedzi.Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do czego służy lokalizator? bo odblokowałem i nie ogarniam go.

jeśli chodzi o Radio Beacon to stawiając go (chyba :r2: ) ustanawiasz w danym miejscu punkt respawnowy - twoi kumple z drużyny będą mogli odradzać się na niego(będą zrzucani na spadochronie - jest to jeden ze sposobów żeby dostawać się w niedostępne miejsca, chyba że beacon stoi w miejscu zadaszonym - wtedy spawn następuje natychmiastowo). Trzeba pamiętać że jeśli zginiesz to twój lokalizator również znika(podobnie jak SOFLAM), ALE masz możliwość zespawnować się na niego jeszcze ten jeden raz i np. postawić w tym samym miejscu nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

jeśli chodzi o Radio Beacon to stawiając go (chyba :r2: ) ustanawiasz w danym miejscu punkt respawnowy - twoi kumple z drużyny będą mogli odradzać się na niego(będą zrzucani na spadochronie - jest to jeden ze sposobów żeby dostawać się w niedostępne miejsca, chyba że beacon stoi w miejscu zadaszonym - wtedy spawn następuje natychmiastowo). Trzeba pamiętać że jeśli zginiesz to twój lokalizator również znika(podobnie jak SOFLAM), ALE masz możliwość zespawnować się na niego jeszcze ten jeden raz i np. postawić w tym samym miejscu nowy.

Spadochron jest możliwy tylko na mapach które go umożliwiają , np. metro go nie udostępnia ;)

Dodam że spawn jest zawsze twarzą w stronę północy ;)

Edytowane przez KJN86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

jeśli chodzi o Radio Beacon to stawiając go (chyba :r2: ) ustanawiasz w danym miejscu punkt respawnowy - twoi kumple z drużyny będą mogli odradzać się na niego(będą zrzucani na spadochronie - jest to jeden ze sposobów żeby dostawać się w niedostępne miejsca, chyba że beacon stoi w miejscu zadaszonym - wtedy spawn następuje natychmiastowo). Trzeba pamiętać że jeśli zginiesz to twój lokalizator również znika(podobnie jak SOFLAM), ALE masz możliwość zespawnować się na niego jeszcze ten jeden raz i np. postawić w tym samym miejscu nowy.

Nie :r2: tylko :r1: , nożem tego nie postawisz. Po drugie jeśli zginiesz to lokalizator nie znika, tylko robi to jeśli odrodzisz się na nim osobiście. Nie wiem skąd domysły, że wszyscy co się na nim odradzają spadają na spadochronie, ale tak nie jest. Dzieje się tak czasami jeśli postawisz lokalizator w miejscu gdzie normalnie nie można się dostać. Np. na dachu hangaru na Wyspie Chark, albo na czubku wierzy antenowej na Kaspijskiej Granicy. A po trzecie, jeśli już mówimy o "Radio Beacon" to mówimy na niego Sygnalizator, nie lokalizator.

Edytowane przez deadmau49

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Po drugie jeśli zginiesz to lokalizator nie znika, tylko robi to jeśli odrodzisz się na nim osobiście

Znika po respawnie obojętne na nim czy też w innym miejscu takim jak flaga, baza czy inny członek zespołu.

Edytowane przez Jechu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przed chwila zostalem wyrzucony z servera "GROM". Gralem dobrze i bronilem punktu na Sekwanie, lecz admin probujacy przejsc przez drzwi zostal zastrzelony przez moja osobe a nastepnie wyrzucil mnie z serva. Super admini i dziekuje za gre na tym serverze...

Pisze z ps3 wiec nie mam pol. znakow

Edytowane przez PodniebnyFruwacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie :r2: tylko :r1: , nożem tego nie postawisz. Po drugie jeśli zginiesz to lokalizator nie znika, tylko robi to jeśli odrodzisz się na nim osobiście. Nie wiem skąd domysły, że wszyscy co się na nim odradzają spadają na spadochronie, ale tak nie jest. Dzieje się tak czasami jeśli postawisz lokalizator w miejscu gdzie normalnie nie można się dostać. Np. na dachu hangaru na Wyspie Chark, albo na czubku wierzy antenowej na Kaspijskiej Granicy. A po trzecie, jeśli już mówimy o "Radio Beacon" to mówimy na niego Sygnalizator, nie lokalizator.

Nie masz racji.

Co do guzika to oczywiście R1 - pomyłka z mojej strony. Natomiast i beacon i soflam definitywnie ZNIKAJĄ po śmierci tego kto je rozstawił i tyle. Na beaconie można się co najwyżej ten jeden ostatni raz spawnować i rozstawić nowy. Oraz oczywiście skok na spadochronie jest zawsze kiedy beacon stoi na otwartym terenie(na mapach otwartych - na bazarze, sekwanie i metro spadochron jest chyba wyłączony z premedytacją żeby uniemożliwić próby wyłażenia z mapę) - natychmiastowy spawn jest tylko kiedy jest w miejscu zadaszonym - jak ktoś chce zweryfikować to proponuję eksperyment np. na kanałach - postawienie beacona np. w szopce nad C = instant spawn, postawienie jej 3m dalej na otwartym terenie = skok na spadochronie. Jest tak zawsze.

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ja mówiłem, że sygnalizator nie znika? Napisałem, że jak się na nim odrodzisz to wtedy znika. Ty napisałeś, że on od razu się niszczy jak zginiesz. A to ze spadochronem sprawdzę, bo nigdy na środku mapy go nie stawiałem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila zostalem wyrzucony z servera "GROM". Gralem dobrze i bronilem punktu na Sekwanie, lecz admin probujacy przejsc przez drzwi zostal zastrzelony przez moja osobe a nastepnie wyrzucil mnie z serva. Super admini i dziekuje za gre na tym serverze...

Pisze z ps3 wiec nie mam pol. znakow

A żebyś to ty był pierwszy co został z tamtego ,,GÓWNA" wyrzucony poznaj działy gdzie są polecane serwery i niepolecane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie a propo tych dobrych i "gównianych" serverów, znacie jakiś, który jest w miarę normalny i znajdują się tam kamperzy ? :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×