Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jest jakas stronka z damage broni?Jak cos zapodajcie link.Bede wdzieczny.Pozdro 4 all:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przegrałem trochę z tym SKS'em i nie jestem zbytnio zadowolony

PSO-1 x4//laser//uchwyt

więcej nie udało mi się odblokować

mam mieszane uczucia może dlatego, że nie lubię lunet, a w szczególności ruskich ;)

zobaczymy z holografem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!!!

PLEIGHT, ntpl, ratlpl to cheaterzy!!! Uważajcie na ich serwery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przegrałem trochę z tym SKS'em i nie jestem zbytnio zadowolony

PSO-1 x4//laser//uchwyt

więcej nie udało mi się odblokować

mam mieszane uczucia może dlatego, że nie lubię lunet, a w szczególności ruskich ;)

zobaczymy z holografem

Wiesz, nie każdemu taki sposób grania leży. Ja mam ograny i recon i inne klasy wiec takie coś pośrodku mi się podoba. K/D z takim zestawem mam zwykle ok 3-4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!!!

PLEIGHT, ntpl, ratlpl to cheaterzy!!! Uważajcie na ich serwery.

W związku z czym takie osądy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graliśmy z chłopakami na metrze. Wszyscy byliśmy zgodni, że PLeight i ntpl - owi wystarczy oddać jeden strzał i po tobie. Z m26 strzałki na metrze potrafi Cię ustrzelić z dużej odległości. Moją "polskie" serwery, więc w wyszukiwarce łatwo ich znajdziesz i możesz empirycznie potwierdzić nasze uzasadnione

W związku z czym takie osądy ?

przypuszczenia. Co do ratpl mam jeszcze wątpliwości.

I to oczywiście niezależnie od używanej broni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graliśmy z chłopakami na metrze. Wszyscy byliśmy zgodni, że PLeight i ntpl - owi wystarczy oddać jeden strzał i po tobie. Z m26 strzałki na metrze potrafi Cię ustrzelić z dużej odległości. Moją "polskie" serwery, więc w wyszukiwarce łatwo ich znajdziesz i możesz empirycznie potwierdzić nasze uzasadnione

przypuszczenia. Co do ratpl mam jeszcze wątpliwości.

PLeight i ntPL znam, bo wiele razy z nimi grałem ( od czasów Bad Company 2 ). Grałem często na ich serwerze, ale odkąd używają zbugowanej broni odpuściłem. Więc, oni nie są cheaterami tylko używają zbugowanego połączenia broni g3a3 + szyna montażowa + m26 ( strzałki ). Poczytaj trochę forum to dowiesz się więcej o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to było to samo. Dzięki za wyjaśnienie. Ratpl używa z kolei różnych broni... Nie wierzę, żeby był tak dobry, aby na bazzarze, gdzie konfrontacja jest bezpośrednia osiągał wyniki rzędu 50:7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema w jakiej klasie ? i na którym poziomie jest ten m26 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luknij do tematu Osiagniecia.Tam Jechu robi 79-0.I gra normalnie. Czysty Skill :)

M26 masz u medyka w klasie a juz niepamietam ktory level trzeba miec zeby byl unlock.Wejdz na BATTLELOGA i sprawdz sobie.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luknij do tematu Osiagniecia.Tam Jechu robi 79-0.I gra normalnie. Czysty Skill :)

W czołgu wynik do 0 to nie problem, trudniej tak ugrać na Metro, ale z M26 tez byłoby możliwe :) Ciekawe ile przyjdzie czekać na patcha który załata tego buga, a póki co najlepiej grać na serwerach gdzie jest zakaz używania tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze dla Ciebie do 0 w tanku to nie problem :P Zreszta czy to tank czy jet do 0 pocisnoles :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Jechu co robisz, ale matematycznie nie jest możliwe mieć W/L 3,46. Gdzie wynik nie jest zależny od Twojej boskiej nieśmiertelności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Marco daj spokój

Jechu po prostu jest ZAJEBISCIE dobry i nie rob tu jakiś teorii spiskowych ;)

Pozdrawiam

Edytowane przez LionelPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Jechu co robisz, ale matematycznie nie jest możliwe mieć W/L 3,46. Gdzie wynik nie jest zależny od Twojej boskiej nieśmiertelności.

A czemu jest to niemożliwe? Jak się gra w składzie i gra się drużynowo to jest to możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Jechu co robisz, ale matematycznie nie jest możliwe mieć W/L 3,46. Gdzie wynik nie jest zależny od Twojej boskiej nieśmiertelności.

Przed patchem miałem w/l 4+, ale zacząłem przechodzić do przegrywających drużyn dla balansu, a po patchu doszło jeszcze do tego przerzucanie przez adminów to jeszcze bardziej spadło.

Na forum są ludzie którzy mają w/l 5+ i kdr 4+ i sam osobiście uważam się za przeciętnego gracza, a sporo starć 1v1 przegrywam, więc staram się bardziej flankowac niż walczyć otwarcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu jest to niemożliwe? Jak się gra w składzie i gra się drużynowo to jest to możliwe.

Nie inaczej. Jechu biega po mapie i robi sieke, a za nim specjalnie zatrudnieni medyk co go podnosi i apteki rzuca, support z ammo i snajper z t-ugsem żeby wiadomo było skąd wróg nadchodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mapkach typu Demawend, Bazar, Sekwana wystarczy dopaść pojazd z czujnikiem ruchu i żaden wróg nie jest straszny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie inaczej. Jechu biega po mapie i robi sieke, a za nim specjalnie zatrudnieni medyk co go podnosi i apteki rzuca, support z ammo i snajper z t-ugsem żeby wiadomo było skąd wróg nadchodzi :)

No jak graliśmy razem za czasów, kiedy był w loL to graliśmy podobnie do tego co mówisz, no może bez snajpera :D Przy czym każdy robił siekę nie tylko Jechu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×