Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Poziom ekscytacji na etapie choćby 20 do 0 spowodowałby u mnie samoistny zgon wywołany sfajdaniem się na pada :biggrin:

Wbij kiedyś do mnie na działko to spokojnie więcej wykręcisz, nawet nie będziesz musiał wychodzić podkręcić, bo ja to mogę robić, byle byś mnie osłaniał, a z chęcią punktów za naprawę podłapię :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wczesniej pisalem dalby rade ktos mnie podszkolic w innym trybie niz TDM ;) Chetnie bym cos pogral na Podboju:)Jak by ktos byl chetny dajcie znac :) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kosmala

Dzięki Ci ... mój horyzont jak dotychczas to 17:0 :blush:

@Jechu

Kiedy ja bardzo lubię naprawiać, no i z 3 siodła ponamierzać też mi się często zdarza :biggrin: Mimo wszystko nie omieszkam skorzystać z zaproszenia :ok:

Edit: miałem walnąć że mam już 112 baretek za naprawy ale jak zobaczyłem 249 u Kosmali i 506 Jechu to mi się odechciało pisać. Mimo wszystko biorąc pod uwagę czas spędzony on-line to widać że bardzo polubiłem się z Panem Palnikiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbij kiedyś do mnie na działko to spokojnie więcej wykręcisz, nawet nie będziesz musiał wychodzić podkręcić, bo ja to mogę robić, byle byś mnie osłaniał, a z chęcią punktów za naprawę podłapię :biggrin:

Mogę Cię dotknąć? :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz i naprawiać, mi to ryba, ale tam łatwiej zginąć niż siedząc w środku :D Na Teheranie też można ładny killstrake wykręcić, tylko trzeba unikać konfrontacji z dwoma pojazdami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wczesniej pisalem dalby rade ktos mnie podszkolic w innym trybie niz TDM ;) Chetnie bym cos pogral na Podboju ...

Banał! Wystarczy kilka prostych kroków;

01. Po odpaleniu mapy złap jakiś pojazd, najlepiej szybki,

02. Zapie#@%#aj do pierwszej najbliższej flagi,

03. Następnie po przejęciu leć na następną blisko Ciebie,

04. Pojazd porzuć, najlepiej tak aby strona przeciwna mogła sobie go zabrać*

05. Teraz czas odbić 2 flagi po stronie przeciwnej, biegnij do najbliższej z nich,

06. Przejmij ją i podobnie ostatnią czwartą (jeśli jest),

07. Niestety strona przeciwna przejęła już flagę 1 i 2,

08. Biegnij do nich najlepiej nie spotykając nikogo po drodze,

09. Przejmij ponownie flagę 1 i 2

10. Przejdź do pkt 5 (powyżej),

11. Nie traktuj tego co przeczytałeś poważnie!

* jeśli leciałeś Jetem koniecznie rozbij go wysiadając nad pierwszą flagą ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smoke to gówno

odkąd mam termo to nie zginąłem jeszcze od żadnej miny, a wrogów lepiej widać

poza tym jest tak samo jak z flarami

wypuścisz na jeden pocisk smoke to 5s później wali w ciebie kolejny

najgorzej jest z jetami, ale z tych to rzadko się zdarza żeby ktoś na tyle ogarniał, żeby piechotę i pojazdy naziemne niszczył

poza tym jeżeli jeszcze nie spróbowaliście to dobry jest kartacz

parę ptaszków już z tego zdjąłem a i jet się nawet raz nawinął do tego na piechotę jest niesamowity :)

wszystko powyzej uwazam za farmazony. smoke zajebisty, termo spoko, ale przed paczem..obecnie tylko skan i smoke, ktory laduje sie bardzo szybko ;]

to o jet'ach wyjatkowo przegiales ;] pograj z markiem, kapralem, dedmausem...

poza stwierdzeniem o kartaczu. imho przydatny jedynie na male mapy typu damawand, teheran..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Tomo

Pozostawie Twoj post bez komentarza serio.Jakbys gral sam bo inni z frends list graja w Coda i nie ogarnial nic poza TDM tez bys pytal o jakies granie z ogarnietymi graczami w BF ;)

Edytowane przez jarwal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wczesniej pisalem dalby rade ktos mnie podszkolic w innym trybie niz TDM ;) Chetnie bym cos pogral na Podboju:)Jak by ktos byl chetny dajcie znac :) pozdro

Wyślij zapke pogramy razem :).

Tomo dziś wieczorem jak skończy się turniej a będziesz online to dołączę do ciebie i pogramy razem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno być, jak coś to zrobię później i cię dodam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK jak nie bedzie wysle Ci wiadomosc o braku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kosmala

Spoko, do zobaczenia dzisiaj lub kiedyś w najbliższym czasie (nie wiem czy dziś znajdę czas na granie)

@jarwal

Nie mu to co komentować, to co napisałem to żart który w założeniu nie był wycelowany w Twoją osobę, odebrałeś inaczej - trudno, nic nie poradzę. Bardziej opisywałem to jak nie grać lub też to co często mam okazję widywać na randomowych serwerach :( Ode mnie się wiele nie nauczysz, patrząc na staty pewnie ja mógłbym się uczyć od Ciebie ... mimo to jeśli masz ochotę to do mnie też możesz wysłać zaproszenie, gram w sumie ostatnio tylko w BF3 i w 99% na podboju ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Banał! Wystarczy kilka prostych kroków;

01. Po odpaleniu mapy złap jakiś pojazd, najlepiej szybki,

02. Zapie#@%#aj do pierwszej najbliższej flagi,

03. Następnie po przejęciu leć na następną blisko Ciebie,

04. Pojazd porzuć, najlepiej tak aby strona przeciwna mogła sobie go zabrać*

05. Teraz czas odbić 2 flagi po stronie przeciwnej, biegnij do najbliższej z nich,

06. Przejmij ją i podobnie ostatnią czwartą (jeśli jest),

07. Niestety strona przeciwna przejęła już flagę 1 i 2,

08. Biegnij do nich najlepiej nie spotykając nikogo po drodze,

09. Przejmij ponownie flagę 1 i 2

10. Przejdź do pkt 5 (powyżej),

11. Nie traktuj tego co przeczytałeś poważnie!

* jeśli leciałeś Jetem koniecznie rozbij go wysiadając nad pierwszą flagą ;)

hehe ,

idąc pomysłem kampanii reklamowej "majsterkard" :

nowy bf3 - 140 zł

dobry trunek aby opanować input laga - 70 zł

miny wku@#$onych kolesi z teamu rozpaczliwie broniących się przed gwałtem na respie kiedy to porzucasz w miarę sprawny czołg i dajesz dyla w krzaki - BEZCENNE !!! :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast pytać każdego z nas osobno czy możemy zagrać po prostu wbijajcie na nasz serwer loL'a :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra opaczam ten smołk

wcześniej w ogóle nie używałem selecta do oznaczania

ale z kartaczem się na razie nie rozstaję, bo głównie niszczę piechotę, nikt nie siedzi mi na 3cim miejscu, a strzelcy ładują gdzie popadnie tyle, że nie we wroga (dlatego skradanie rzadko wychodzi)

p-z biorę tylko z ogarniętym namierzaczem na dużych mapach do rozwalania noobków w heli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja tam ciągle mam kartacza, próbuję z tego i z głównego działa ściągać helikoptery. Zwiadowcze to pikuś, latają jak upierdliwe muchy koło czołgu. Szturmowe to już większy problem, ale satysfakcja niesamowita po zniszczeniu heli z czołgu :D

Ale bez dymnego się nie ruszam z respa po tym jak Javelin unieruchamia czołg jednym uderzeniem (bez opancerzenia).

Edytowane przez deadmau49

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio miałem dziwną sytuację z tym javem

na 1wszego hita straciłem 7HP i pancerz z jednej burty więc nawet nie wychodziłem żeby go naprawić

na 2giego hita czołg się rozleciał przy 93hp i 2 barierach

i tak 2 razy

WTF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdejmij jeta z czołgu, zobaczysz jaki uciech przed telewizorem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z kartacza poszedł :D

ale przez to, że podleciał na kilka metrów i leciał na mnie

niestety kill nie wpadł, bo gościu wyskoczył po trafieniu

to mnie też trochę smuci, bo poślę w niego 2 rakiety zostanie mu 10hp i ludek wyskakuje :(

na same heaty chyba się nie da zdjąć ludków

na Birdzie ładuję jeszcze z działka, ale tego w jetach nie ogarniam (na razie jedno unieruchomienie czołgu :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdejmij jeta z czołgu, zobaczysz jaki uciech przed telewizorem :)

Miałem większy przy zabiciu pilota śmigłowca ze snajpy headshotem. Fart 1 na milion. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wczesniej pisalem dalby rade ktos mnie podszkolic w innym trybie niz TDM ;) Chetnie bym cos pogral na Podboju:)Jak by ktos byl chetny dajcie znac :) pozdro

Jak chcesz mnie także możesz dodać :) Najczęściej gram na serwerze klanowym gdzie grają też inni Polacy (w sumie to głównie Polacy :D) także powinieneś szybko załapać co i jak. BTW jak ty taki lvl nabiłeś grając tylko TDM to ja nie wiem :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz mnie także możesz dodać :) Najczęściej gram na serwerze klanowym gdzie grają też inni Polacy (w sumie to głównie Polacy :biggrin:) także powinieneś szybko załapać co i jak. BTW jak ty taki lvl nabiłeś grając tylko TDM to ja nie wiem :o

Jak chcesz mnie także możesz dodać :) Najczęściej gram na serwerze klanowym gdzie grają też inni Polacy (w sumie to głównie Polacy :biggrin:) także powinieneś szybko załapać co i jak. BTW jak ty taki lvl nabiłeś grając tylko TDM to ja nie wiem :o

Tak samo jak na podboju:). Szczerze powiedziawszy na TDM się zdobywa największe SPM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze chce zagrać na serwerze lola to nikogo nie ma :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×