Skocz do zawartości
polun1

Black Ops 2 Zombies

Rekomendowane odpowiedzi

cześć.nowy temat dla fanów zombiaków!wiem,że jeszcze trochę wcześnie na jakiekolwiek pogaduszki na ten temat,ale może ktoś ma jakieś wieści czy linki na temat BO2 trybu zombies?wiadomo napewno,że treyarch nie zawiedzie fanów zombiaków i takowy tryb będzie napewno.jeśli macie coś to meldować tutaj ładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dla zombi trzymam jeszcze BO. Ale wątpie aby dotarło do nas jakieś info na ten temat przed E3 albo Gamescom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj,dziś info się rozlatuje błyskawicznie.te oficjalne może i na targach,ale będzie pewnie cała masa niepotwierdzonych ale podsycających atmosfere newsów.już gdzieś widziałem pierwsze screeny BO2 z wczesnej wersji alpha i w głownym menu widniał napis...ZOMBIES MODE...malina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black Ops 2 ma posiadać tryb coop w którym będzie grało do 8 graczy. Juz wyobrażam sobie tryb Zombie w osiem osób i miliony ZOMBI YEAHH :banana: ( tylko mapy musiały być dużo większe niż obecne ) :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 100% będzie kontynuacja mapy Kino Der Toten to jest potwierdzone na 100% jak mówił gościu [uP] będzie Co-op dla 8 graczy i to będzie śmieszne mapy na 100% powiększą i będzie dużo zombiaków

Z tego co słyszałem po dobno ma być 4-5 mapek od razu będą też chyba operacje specjalne tak jak w MW2 / MW3 jeżeli się nie mylę i nic więcej nie wiemy narazie

__EDIT__

I zobaczymy jak będzie z MAX ROUND [MR]

Czy będzie dalej do 99 na multi i nieskonczoność na SOLO

zobaczymy czy może wpadnie na zakończenie jakiś BOSS czy coś który będzie wykluwał zombiaki albo coś takiego przekonamy się 12 Listopada.

Edytowane przez A_D_R_I_A_N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CoD to nie jakaś platformówka by pojawiały się bossy i rodziły zombiaki, dafuq? Coop na 8 osób? To będzie komedia jak się zbierze 8 randomów :D Kampania zombie ma być, pewnie będzie to coś w stylu, że zombiaki opanowały świat, a ty masz robić misje które mają na celu przywrócenie władzy nad światem ludziom, rotfl. No chyba, że spierdolą i będą misje typu, wyrżnij 100 zombie i mission complete.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najbardziej ciekawi mnie to,że BO2 jest już dużo wieści i filmików ale o zombiakach nic prócz domysłów.wydaje mi się,że treyarch ukrywa coś w tajemnicy jak najdłużej,żeby podsycić atmosfere bardziej.w sumie zombies to"gra w grze" i chyba żadna inna gra tak nie ma żeby były 2 tak różne i fajne gry w 1 pudełku.chyba czas zrobić preorder,może dorzucą jakeś bonusy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również trzymam BO dla trybu zombie. Wyobrazacie sobie 8 osób na multi to bedzie niezłe. napewno kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością na BO2 i kochane zombie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym przede wszystkim chciał tylko jednej rzeczy - żeby gra była bardziej stabilna. Gramy sobie z kolegą i na wyższych rundach nas rozłącza. Kij w to, że mamy po 4 kreski pingu, kij w to, że po wywaleniu nas nie wywala z PSN... Ja dostaje errora z napisem, że nie można kontynuować gry, bo jest za mało graczy, a kolega, że utracono połączenie z hostem... Mój net to UPC 100 mb/s, ping max 10, konsola połączona przez kabel... Niech oni to naprawią w drugiej części

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym żeby w BO2 Zombie rozjaśniło i kontynuowało historię zombie z 1. Zawsze mnie ciekawiły te taśmy, nagrania, różne tajemnice w Black OPS.

edit.

http://www.ps3site.pl/zobacz-jak-prezentuje-sie-edycja-kolekcjonerska-black-ops-2/125031

"Nuketown zombies" - co to może być?....

Edytowane przez Mation

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na you tubie mozna juz od jakiegos tygodnia ogladac krotkie tajemnicze filmiki zwiastujace nadejscie zombies,yeah.co my to dzis mamy??...wrzesien...2miechy zostaly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzieliscie ten motym z autobusem?pewnie beda jakies pojazdy do rozkwaszania zomberow.,czekam na AC130...zart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będzie dostępna: kampania zombie, klasyczny survival i survival w autobusie. Jestem ciekaw fabuły. Mam nadzieję, że będzie nawiązywała do poprzednich map z BO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebisty singiel, wciągające multi, spec ops z mw dla rozluźnienia i ZOMBIE wieczorkami. Przechodzić Assassina jak najszybciej i do sklepu bo Black Ops'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Premiera BO2 niebawem, więc trzeba szukać nowych partnerów do zombie, bo starzy się rozpłyneli/nie kupują gry/sam nie wiem co mnie to.

Moje PSN: CzesioTheCamper

Wiek: 17

HS: Posiadam

Grę będe miał najprawdopodobniej w dniu premiery, jeśli nie to w ciągu 1-1,5 tygodnia.

Jeśli podobny temat istnieje to złączcie z tym lub usuńcie mój temat, szukałem i nie znalazłem podobnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiek: 17

Nie usuną tematu, lecz najprawdopodobniej usuną Ciebie, patrząc na Twój wiek :)

Edytowane przez dejvid1234

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce nic mówić, ale dwa dni po premierze mam osiemnastkę, więc raczej za wiek mnie nie zbanują. :P

Ale forum jest od 21 roku życia ;p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×