Skocz do zawartości
polun1

Black Ops 2 Zombies

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

witam szukam chetynych do zrobienia trofeum wieza bablania jesli jest ktos chetny prosze pisac na psn id pietrzu1910 lub gg 11998649 zawsze jestem po 18 pozdro:D Hedseat oczywiscie jest

Edytowane przez pietrzu1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jak wrażenia z nowej mapki Alcatraz zombie Panowie .

Dla mnie BOMBA :)

Świetny klimacik i nie zła muzyczka , po za tym jest trochę nowinek takich jak nowy perk i kilka broni . 

Co do wbicia 100% trofi to jeżeli jest zgrana i kumata ekipa to nie powinno być większych problemów . 

Oczywiście ja wbiłem 100% wczoraj więc mogę się wypowiedzieć w tym temacie .

Ale nie chcę za dużo pisać i psuć zabawy osobą które chcą zrobić i odkryć wszystko sami .

Napiszę tylko tyle że Easter Egg składa się z trzech trofeów .

I co najlepsze pierwszym trofeum jest srebro No One Escapes Alive , a to dopiero początek Easter egga .

Drugie trofeum to Making the Rounds 

Trzecie i ostatnie trofeum które kończy Easter Egga to Pop Goes the Weasel . 

 

Co jest pocieszające w tym dodatku to że nie ma żadnego trybu w stylu Diner z poprzedniego DLC . 

 

Pozdrawiam :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jest tryb - Grief ;-)

Nie ma tam juggera, więc jest hardcore ;-)

 

Nie ukrywam, że zazdroszczę 100% trofeów :-)

Dzisiaj udało mi się zbudować samolot - nie jest to takie trudne :yes:

 

Dla mnie najlepsza mapka pod względem klimatu. Jest brutalnie, a jednocześnie ciemno i mrocznie.

Do tego często słychać taką cichą muzyczkę, jeszcze bardziej nadającą grze klimatu...

 

Jest wiele nowych rzeczy, boss nie jest trudny (i dobrze) a magiczna skrzynia wygląda zajebiście :thumbsup:

 

Ja mam season passa, więc jeszcze 2 DLC. Liczę na dobre mapki do zombie.

 

PS. nie odpaliłem jeszcze żadnej mapy do multi z tego DLC. Tylko grałem w MOTD.

Edytowane przez kubaork

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jak wrażenia z nowej mapki Alcatraz zombie Panowie .

Dla mnie BOMBA :)

Świetny klimacik i nie zła muzyczka , po za tym jest trochę nowinek takich jak nowy perk i kilka broni . 

Co do wbicia 100% trofi to jeżeli jest zgrana i kumata ekipa to nie powinno być większych problemów . 

Oczywiście ja wbiłem 100% wczoraj więc mogę się wypowiedzieć w tym temacie.

 

Jak zwykle najszybszy z trofikami :P

Mi jeszcze brakuje trofik związany z Brutusem i zabić 10 zombie jednym napojem.

Easter Egg bardzo łatwy i ciekawy, końcówka najlepsza :)

Do tego masa sekretów w stylu Golden Spork czy darmowy Blundergat.

Jak dotąd najbardziej klimatyczna i najciekawsza mapa w całym BO2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogram Zombie,Posiadam HS,bez DLC dodajcie mnie PSN: danzelpl97  z dopiskiem zombie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze gra w zombie? Bo bym z chęcią z jakąś ogarniętą grupką pograł. Black Opsa 2 mam od kilku dni i chciałbym zrobić z kimś EE na tranzycie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś albo jutro będe miał BO 2 tylko hs się zepsuł.  Jak macie jakąś grupę z chęcią dołączę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogram z kimś posiadającym również headset. Tylko tryb zombie. posiadam DLC Nuketown Zombies.


Nick PSN: Redweiler


Gram głównie wieczorami i w nocy od 22 do 3 rano.


Osoby zainteresowane dodawać do znajomych w PSN z dopiskiem 'BO2 Zombie'


Edytowane przez Redweiler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Wczoraj udało mi się wbić ostatnie trofeum za Easter Egga na Buried i jest 100% :)

Mapka jest świetna , stare zaginione miasto gdzieś na pustyni . 

Z nowych rzeczy na mapie mamy perka : Vulture Aid Elixir , który też jest wymagany do Easter Egga . Perk pozwala widzieć przez ściany . 

Z broni mamy Ray Gun Mark 2 . 

Paralyzer - ta broń paraliżuje zombie . Też jest wymagana do Easter Egga .

Stary Colt Remington .

Time Bomb - Jest to bomba która przenosi nas w czasie , a raczej cofa do wcześniejszych fal . W zależności w której fali ją rzucimy . Też jest wymagana do Easter Egga .

 

Mamy też kolegę który jest zamknięty w celi i zawsze z chęcią nam pomoże za garść łakoci .

Na przykład gdy damy mu cukierki przy skrzyni do losowania to on zablokuje skrzynie i będzie ona w danym miejscu na stałe .

Gdy damy mu cukierki przy kadłubku to nasz kolega weżnie go na ręce i będzie go nosił .

A gdy damy mu przy stole do składania pułapek to kolega przyniesie nam wszystkie potrzebne rzeczy . 

Jest jeszcze więcej możliwości , ale proponuję żebyście sami sobie posprawdzali . 

 

Jeszcze jedno odnośnie Easter Egga jest to najbardziej trudny i wymagający Easter Egg w BO2 . 

 

Za wczorajszą pomoc w Easter Eggu i za wspólną grę dziękuję : Elvisss81, Hunter983 i Dranzi .

 

Pozdrawiam :)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, Ja również dziękuję za miłą atmosferę ;)

Motyw z przeszukiwaniem trupów i szukaniem żółtej klamki, przejdzie chyba do historii :)

Strzelanie do tarcz całkiem przyjemne ^_^

 

Warto wspomnieć, że pozostawione przez zombiaki bonusy w postaci "Double points" czy "Max ammo", nasz koleżka może również zaczarować. Wtedy nie znikają i można je wykorzystać kilka fal później, na czarną godzinę.

Generalnie popieram wypowiedź @wojtka, że jest to najbardziej wymagający egg. Nie liczy się tylko zgranie, a skill (ruchome tarcze na końcu).

 

Jak do tej pory najbardziej urozmaicona i rozbudowana mapa.

 

Pozdro :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtrudniejszy EE? Słyszałem, że postęp się zapisuje, więc tylko ta strzelanka na końcu może być uciążliwa. A dzięki ziomkowi nie trzeba się martwić o crawlera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie się zapisuje ten postęp ? Jestem bardzo ciekawy  :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma zrobionego Richtofena na tranzit oraz die rise to możemy się dogadać i zrobić na buried :-)

psn: kubaork

Hs jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie się zapisuje ten postęp ? Jestem bardzo ciekawy  :shok:

Źle zinterpretowałem jeden filmik :) mea culpa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje graczy do trybu Zombie na wszystkich mapach. Zaczynam od zera i zależy mi na wbiciu 100%. Sporo grałem w ten tryb w poprzednim BO. Posiadam HS

Login: stiepan87

 

 

stiepan87.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagram z kimś ogarniętym ( z Hs'em ) na Buried ;) Mój aktualny rekord 47 runda

 

PSN : iSurVivaL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nudne grać dla rund :P

 

Dokładnie to samo myślę, w zombiaki gram od czasów Nachta z coda 5, i trochę wprawy mam, ale moje rekordy rundowe nie powalają, zwykle po tej 20-25tej gra zamiast bawić, staje się męcząca i strasznie się dłuży. Osobiście bardzo lubię próbować nowych taktyk/broni/miejsc do obrony albo stawiać sobie jakieś dziwne wyzwania typu jak najdłużej wytrzymać w początkowym pokoju (to była fajna zabawa na Verrukt, obrona ze springfieldem i BAR-em do 9tej rundy w początkowym pokoju :D). Ogrywam teraz Buried i jestem mapą zachwycony, wielopoziomowa, skondensowana, dużo korytarzy, odnóg, możliwości do biegania, nowe rzeczy typu rysowanie broni, mapa trafiona w 10tke. Treyarchowi coraz gorzej wychodzą mapki do multi, ale to przekłada się na ich dobrą dyspozycję przy zombiakach, coś czuje, że Origins pozamiata :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wyzwania kiedyś robiłem i chyba trzeba powrócić. Teraz to mam znajomych na PSN, którzy często grają po parę godzin, po 3 godzinach już nie daję rady i zostawiam włączoną konsolę (jak się wyjdzie z gry to im rekordu nie zapisze xD)

Bardzo podobają mi się easter eggi, robienie ich mnie nie nudzi, także trofea są dość hardkorowe na buried (ulepszenie na 1 rundzie).

Ostatnio zrobiłem End Game easter egg i jest moc :P. Czekam na Origins.

Jednakże jest sposób na MEGAHARDKOROWĄ GRĘ :-) Weź Nuketown Zombies, wyłącz Magię (i opcjonalnie daj headshot only) :-)

ps. podasz PSN? może pogramy :-)

Edytowane przez kubaork

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z chęcią pogram dla czystej przyjemność w zombie .

Mam wszystkie DLC , HS też oczywiście jest . 

Wysyłać zaproszenia na psn z dopiskiem Zombie !!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam szukam ogara to wbicja pucharow

-hop wyskakuje lasica

-mini gra

-duzye wymagania

Wiem o co chodzi pisac na psn....Pietrzu1910

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam również na zombi ogarniętych graczy gram bardzo długo już w ten tryb więc ogarniam. Bardziej gram na przetrwanie większej ilości rund niż easter eggi. wszystkie dlc są jaki i z bo1 taki i z bo2 wysyłać zaproszenia z dopiskiem ''zombie''

 

psn: kristof799

 

mój YouTube  kanał zapraszam jest tam kilka moich filmików z zombi nakręcane dawno temu

 

http://www.youtube.com/user/kristof799/videos

Edytowane przez kristof799

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam szukam chetnych do wbicia najgorszych trofeow na buried die rise i origins

prosze o kontak na psn id pietrzu1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłby ktoś chętny na WIEŻE BABLANIA?

 

Jeśli ktoś ma tego EE, a chciałby pomóc to jest taka możliwość, wystarczy dołączyć do gry po pierwszej fali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×