Skocz do zawartości
freesssbee

Platoon: Lots Of Lamers

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy pisali do Was, ale POL chciał zagrać spara jakiś czas temu.

Pisali, ale cos niedogadane poki co ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym spr jego super skilla. zapraszam na metro u nas. moja jedyna dziś runda to 71-30 i ponad 15k punktów jeśli dobrze pamiętam. reszta teamu chyba na minusie więc spoko. graliśmy juz przeciwko największym więc jeden zakompleksiony dzieciak różnicy nie zrobi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj o godz. 20:00 i 21:00 i nikogo nie było. Czekałem trochę i nic. Tacy odważni jesteście. A jak wiadomo każdy będzie bronił swojego. :happy:

Ale to trzeba się ugadać co do terminu. Bo my też nie zawsze gramy tylko u siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sie nie ma co dogadywać. Mamy ważniejsze rzeczy do ustalenia niż to kiedy spuścić manto jakiemuś pawelkowi z przerosnietym ego. Jeśli jeszcze kiedyś wejdzie na nasz serwer i wytrzyma do metra lub bazaru to się przekona jak.mizerne są jego umiejetnosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawelek, weź się ogarnij bo nawet ja, osoba postronna całemu temu zajściu, uważam że pier***isz głupoty nie z tej ziemi. 12 takich jak Ty? To dlaczego ich jeszcze nie masz, skoro taki jesteś kozak? Wrzuć na luz, otwórz okno, kilka głębszych oddechów i Ci przejdzie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przenieśliśmy się na nowe forum, które znajdziecie pod tym adresem: http://lotsoflamers.cba.pl.

Zapraszamy na forum jak i do gry na naszych dwóch serwerach Podboju. Jeden 100% drugi 200% kuponów. W wyszukiwarce wpiszcie "lots of lamers".

Edytowane przez deadmau49

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzięki za udany mecz mam nadzieje że wszystko było ok i zasady nie były łamane pozdrawiam i mam nadzieje że się kiedyś jeszcze spotkamy

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko było w najlepszym porządku. Gra przebiegła sprawnie bez zarzutów. Dziękuje za grę i powodzenia w dalszych meczach na PS3lidze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzięki za udany mecz mam nadzieje że wszystko było ok i zasady nie były łamane pozdrawiam i mam nadzieje że się kiedyś jeszcze spotkamy

Wszystko ok z naszej strony poza max zdziwieniem jakim cudem na A weszlicie :D Silna macie druzyne i jesli piloci sa ogarnieci to i na duzych mapach powalczycie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok z naszej strony poza max zdziwieniem jakim cudem na A weszlicie :biggrin: Silna macie druzyne i jesli piloci sa ogarnieci to i na duzych mapach powalczycie

troche dupe daliśmy w pierszej rundzie ale jeden od nas siedział w tyle zamiast bronic B chyba mama mu kazała śmieci wyrzucic :laugh:

pilotów mamy ogarnietych tylko że mogą grac tylko w weekend

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety Metro jest strasznie niezbalansowane i trzeba umiec urwac jak najwiecej ticketow grajac od strony C. Robcie co sie da zeby grac w weekendy bo sam wiesz jak jest na mapach ze smiglami i jetami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda, bez dobrych pilotów niema co się zabierać za granie na dużych mapach. Chociaż można liczyć, że przeciwnik też niema jakiś asów. My też graliśmy bez jednego zawodnika przez chwilę w pierwszej rundzie. Co chwile kogoś wyrzucało :pinch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się wydaje że jak bierze się prywatny mecz to spada jakośc takiego serwa . Spróbujcie kiedys zagrac klanówke na serwie rankingowym. mi sie wydaje że jest lepiej ale to moje odczucie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gramy na serwerach rankingowych, sam nie odczułem różnicy. Niestety my nie mogliśmy grać na na rankingowym bo graliśmy 10v10 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gramy na serwerach rankingowych, sam nie odczułem różnicy. Niestety my nie mogliśmy grać na na rankingowym bo graliśmy 10v10 :(

no przeciez możesz ustawic limit na 20graczy na rankingowym

Edytowane przez xMAFIA_PLxDJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gramy na serwerach rankingowych, sam nie odczułem różnicy. Niestety my nie mogliśmy grać na na rankingowym bo graliśmy 10v10 :(

Ustawilem private i nie byl rankingowy bo nie mam tego w BL. Fakt,jest taki,ze na klanowkach zabic kogokolwiek to dla mnie sukces i nie dla tego,ze strzelac nie umiem. Wczoraj kilka razy mnie zdjeli "jedna kula", nawet nie zdazylem wycelowac i lezalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawilem private i nie byl rankingowy bo nie mam tego w BL. Fakt,jest taki,ze na klanowkach zabic kogokolwiek to dla mnie sukces i nie dla tego,ze strzelac nie umiem. Wczoraj kilka razy mnie zdjeli "jedna kula", nawet nie zdazylem wycelowac i lezalem

miałem dokładnie tak samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja musiałem minimum pół magazynka w łeb ładować :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie wiem co gorsze. Team,ktory ustawia serwer publiczny czy granie na teoretycznie bardziej zlagowanym serwerze z ustawieniem private

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, ja aż tak źle nie miałem. Może raz mnie przesunęło w jedną stronę, ale przez resztę meczu było spokojnie. A o ustawieniu na 20 graczy nie pomyślałem, następnym razem tak zrobimy, dobry pomysł :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie właśnie nie przesuwało, tylko ciężko zabić mi było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh teraz przeczytalem sobie posty tego Pawelka to j*blem ze śmiechu :D Przecież on by z każdym członków lola przegral pojedyneki 1vs1

A i nikt za bardzo nie lubi graczy z przerosnietym ego i jak się przechwalaja co to nie oni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×