Skocz do zawartości
josephineola

Assassin's Creed: Revelations

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko fajnie, sa dwa ale.

Primo: Trofeum Medrzec - ostatni patch naprawil buga, teraz juz nie ma problemu. Mi wpadlo bez problemu po wspomnianej poprawce, baaa wielu osobom ktore zalapaly glitcha tez wpadlo.

Secundo: Unikanie podatkow, latalem i szukalem tego cwaniaczka dlugo, raz sie gdzies przemknal podczas poscigu wiec go olalem. Jest pewien sposob i w wiekszosci przypadkow dziala, na samym dole mapy kolo arsenalu jest tlace sie drzewo

Miejsce gdzie buntujemy ludzi pod arsenalem a nastepnie ich bronimy

a obok na tym dziedzincu bank, pobieramy stamtad kase, czekamy az sie zdeponuja i przechodzimy przez brame. Idziemy w strone zurawi, nastepnie powrot i obserwacja z bezpiecznej odleglosci. Ja sie wspialem na mury. Powinien sie po chwili pojawic.

Cala reszta spoko, plusik za prace!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za info o patchu :).

Co do poborcy, każdy sposób próbowałam robić przez około 2 godziny i nic to nie dało, pojawianie się go jest losowe :) W tym miejscu, co to zrobiłeś, siedziałam może z 3/4 godziny i się nie pojawił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

................Co do poborcy, każdy sposób próbowałam robić przez około 2 godziny i nic to nie dało, pojawianie się go jest losowe :) W tym miejscu, co to zrobiłeś, siedziałam może z 3/4 godziny i się nie pojawił.

Potwierdzam.

Miałem to samo (Ola, chyba nawet wymienialiśmy sugestie gdzie go znaleźć :biggrin:).

Koło arsenału siedziałem chyba pół dnia. Udało mi się go dorwać w zupełnie innym przypadkowym miejscu - ale jakim cudem to do teraz nie wiem :biggrin:

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z miłośnikiem ładunków wybuchowym jak najłatwiej lub najlepiej to zrobić próbowałem na wszelakie sposoby ( tak mi się wydaje) i nie wpadło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jesteś pewny, że zrobiłeś 30 bomb, to usuń patcha i spróbuj je zrobić od nowa. Może wtedy się uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W górnym prawym rogu jest magiczny przycisk "Lubię to"... Czasami warto go kliknąć ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa trofea w trybie single wydały mi się trudne, ale okazały się proste po tym jak doczytałem na forach o co tak naprawdę chodzi, poniżej moje spostrzeżenia:

1)

Tax Evasion - trofeum związane z poborcą podatkowym - jego pojawianie się wcale nie jest przypadkowe - uruchamia się w momencie gdy przebiegniemy we właściwym miejscu. Miejsce to znajduje się koło Arsenału - musimy biegać pomiędzy bankiem przy wejściu do Arsenału a bramą samego Arsenału - wystarczy pobiegać tam i z powrotem żeby pojawił się poborca. Wiele poradników wskazuje, że powinniśmy to uczynić po informacji o dodaniu środków pieniężnych do banku, ale według wielu osób nie jest to konieczne. Sam czekałem na dodanie środków i w zasadzie nic się po tym nie stało - dopiero kiedy pobiegałem do banku i za bramę Arsenału pojawił się poborca podatkowy - ot tak po prostu.

2)

Lightning Strikes - to trofeum ma opisy na youtube, ale nie każdy wie że dla osiągnięcia celu zasadniczym i podstawowym kryterium zmieszczenia się w czasie (5 sekund) jest zabijanie przeciwników bez wciśniętego R1, tzn. musimy zabijac wciskając tylko i wyłącznie kwadrat - bez problemu wtedy wpadnie.

Reszta trofeów w trybie pojedynczym single nie sprawiła mi problemów.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już wcześniej pisałam poborca podatkowy pojawia się TYLKO i wyłącznie losowo. Możesz mi wierzyć lub nie, ale koło Arsenału latałam z 2 godziny i się poborca nie pojawił. Dopiero, gdy zaczęłam spokojnie chodzić po mieście, pojawił się w przypadkowym miejscu.

Przycisk R1 jest przecież używany do 'czajenia się' i kontrataków... Po co ktoś miałby go naciskać?

Edytowane przez josephineola
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już wcześniej pisałam poborca podatkowy pojawia się TYLKO i wyłącznie losowo. Możesz mi wierzyć lub nie, ale koło Arsenału latałam z 2 godziny i się poborca nie pojawił. Dopiero, gdy zaczęłam spokojnie chodzić po mieście, pojawił się w przypadkowym miejscu.

Przycisk R1 jest przecież używany do 'czajenia się' i kontrataków... Po co ktoś miałby go naciskać?

Potwierdzam co napisała Ola.

Nic dodać, nic ująć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie 100% sekwencji. Chodzi o pierwszą misję wykonywaną Altairem kiedy w Masjafie trzeba uratować jego mistrza. 100% wpada wtedy kiedy uratujemy wszystkich zakładników (w lewym górnym rogu wyswietlone są 4 nazwiska i niebieskie paski życia, więc wnioskuję że jest ich 4). Kiedy podchodzę pod bramę zamku uruchamia się filmik w którym altair rozmawia ze zdrajcą, kiedy rozmowa się kończy zdrajca zabija od razu jednego zakładnika z kuszy JESZCZE NA FILMIKU a dopiero potem włącza się gra i od razu JEST PEŁNA SYNCHRONIZACJA NIEUDANA. Mam buga czy o co w tym chodzi? Proszę o pomoc bardzo.

PS

Trofeum Mędrzec jest opisane po prostu idiotycznie. Opis ten wprowadził mnie w błąd dopóki się dokładnie w niego nie wczytałem. Piszesz że wszystkich ksiąg jest 28 w tym: 3 od Sofii, 7 od Nicolo Polo i 28 z księgarni. To razem chyba jednak 38? A może w księgarni jest tylko 18? Poza tym poradnik bardzo dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie 100% sekwencji. Chodzi o pierwszą misję wykonywaną Altairem kiedy w Masjafie trzeba uratować jego mistrza. 100% wpada wtedy kiedy uratujemy wszystkich zakładników (w lewym górnym rogu wyswietlone są 4 nazwiska i niebieskie paski życia, więc wnioskuję że jest ich 4). Kiedy podchodzę pod bramę zamku uruchamia się filmik w którym altair rozmawia ze zdrajcą, kiedy rozmowa się kończy zdrajca zabija od razu jednego zakładnika z kuszy JESZCZE NA FILMIKU a dopiero potem włącza się gra i od razu JEST PEŁNA SYNCHRONIZACJA NIEUDANA. Mam buga czy o co w tym chodzi? Proszę o pomoc bardzo.

A nie ma w tej cutscence jakiegoś QTE?? Wciskaj szybko kwadrat czy coś takiego żeby zabić zdrajcę?? Sorki, że odpowiadam pytaniami, ale moja kopia ACR waśnie jest w rękach Poczty Polskiej i grać jeszcze nie miałem okazji, a wiem że już w ACB pojawiały się sporadycznie jakieś QTE i dotyczyły najczęściej właśnie zabicia jakiegoś gościa na końcu filmiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, wycalakowałem ACB i nie pamiętam tam ani jednego QTE, nie słyszałem nigdy aby takowe były w którejkolwiek z gier AC. Aczkolwiek spróbuję tak zrobić, choć wątpię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, wycalakowałem ACB i nie pamiętam tam ani jednego QTE, nie słyszałem nigdy aby takowe były w którejkolwiek z gier AC. Aczkolwiek spróbuję tak zrobić, choć wątpię.

Jak masz możliwość to odpal sobie ACB i na 100% QTE masz w jednej z pierwszych scenek, a drugą gdzieś gdzieś pod koniec. To były chyba jedyne w tej grze i w obu chodziło o podcięcie komuś gardła, ale w sumie to nieistotny szczegół.

Natomiast co do Twojego problemu z ACR to akurat doszedłem do tej misji Altaira i specjalnie zwróciłem na nią uwagę. Też na początku nie miałem 100%, ale jak się okazuje tu nie chodzi o uratowanie tych gości na szczycie wzgórza, a o 4 osoby po drodze na nie. Jak je uratujesz to zanim dobiegniesz do krat na górze wyskakuje komunikat o zrealizowaniu celu dodatkowego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem jak zrobić trofeum Mentor. Mam już kilku assasynów na 10 poziomie, z czego jeden jest mistrzem. Co dokładnie muszę zrobić żeby pozostali awansowali. Rozumiem, że przypisać do kryjówek, ale jak się to robi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem jak zrobić trofeum Mentor. Mam już kilku assasynów na 10 poziomie, z czego jeden jest mistrzem. Co dokładnie muszę zrobić żeby pozostali awansowali. Rozumiem, że przypisać do kryjówek, ale jak się to robi?

Idziesz do jednej z siedmiu Kryjówek Assasynów i wchodzisz w to świecące coś na środku. Z tego co pamiętam to wtedy wyskakuje lista twoich uczniów z której wybierasz jednego z nich i przypisujesz go do kryjówki. Po tym musisz z nim porozmawiać przez co wejdziesz do misji Mistrza Assasynów czy jakoś tak. Wykonujesz ją, a potem tak jak robiłeś to wcześniej wysyłasz tego assasyna na misje. Kiedy osiągnie poziom 15 to odblokowuje się druga misja Mistrza i jak ją wykonasz to Twój uczeń sam stanie się Mistrzem. Kiedy w ten sposób osadzisz wszystkie kryjówki w Konstantynopolu to wyskoczy trofeum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem. Otóż zebrałem 50 fragmentów i reszta pokazała mi się sama. Ogółem mam już ich 90 a dziesiątki uciekinierów nie widać. Wyłączyłem wszystkie znaczniki ażeby łatwiej było je zlokalizować (zostawiłem tylko te pokazujące fragment danych animusa) i jak ich nie było tak nie ma. Nie wiecie co mogło się stać? Zależy mi na tym bo trochę czasu straciłem a jednak... Trofeum fajna rzecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem. Otóż zebrałem 50 fragmentów i reszta pokazała mi się sama. Ogółem mam już ich 90 a dziesiątki uciekinierów nie widać. Wyłączyłem wszystkie znaczniki ażeby łatwiej było je zlokalizować (zostawiłem tylko te pokazujące fragment danych animusa) i jak ich nie było tak nie ma. Nie wiecie co mogło się stać? Zależy mi na tym bo trochę czasu straciłem a jednak... Trofeum fajna rzecz.

A Kapadocje (to podziemne miasto) odwiedziłeś?? Tam też jest kilka sztuk. Poza tym w DNA na samym końcu mozesz sprawdzić w jakiej dzielnicy są brakujące kawałki.Ja szukałem jednego i mimo że wyłączyłem wszystkie znaczniki to okazało się że był skutecznie schowany pod ikonką gildi cyganów, której nie można wyłączyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo. Nie przyszło mi do głowy ażeby poszukać ich w Kapadocji. Cóż będę musiał sobie wczytać 5 sekwencję ponownie i zamiast wykonywać misję pobiegać i poszukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy na północnej wyspie udać się do przewoznika najbardziej na prawo na mapie i on Cię zawiezie do Kapadocji, nie trzeba sekwencji zadnej odpalać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo czasu potrzeba na trofea z multi? Ile to mniej więcej godzin zabawy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo czasu potrzeba na trofea z multi? Ile to mniej więcej godzin zabawy?

To zależy jak jestes ogarnięty w tego typu walce i jakiego masz "skill`a".

Tak czy owak z 6 - 8 godzin łącząnie przy dobrych wiatrach musisz poświęcić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo czasu potrzeba na trofea z multi? Ile to mniej więcej godzin zabawy?

3 godziny w sobotę, ze 4 godziny w niedzielę, do tego tryb 'Polowanie' do nabijania XP i nawet takiemu sieciowemu amatorowi jak ja wystarczyło to do zdobycia 20 poziomu....

Edytowane przez Slawek1916
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×