Skocz do zawartości
josephineola

Assassin's Creed: Revelations

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że mogą być takie same. Robiłem to tak, że w menu wyboru broni wybierałem ładunki, wyrzucałem 3, a potem gdy znowu menu broni zaznaczyłeś te granaty i miałeś przyn ich liczbę 0 to się wciska chyba X i ładunki się same robią :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyna bardzo przyjemna. Była to chyba jedyna gra, która wymagała ode mnie takiego zaangażowania i jednocześnie cały czas ciągnęła mnie w kierunku zdobycia platynowego pucharku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy trofeum "Mędrzec" dalej jest zbugowane? Kupiłem już wszystkie książki w Konstantynopolu i zostały mi tylko te w Kapadocji...

Czy jest jakiś inny sposób na zdobycie kasy niż stanie pod bankiem i czekania na fundusze? Brakuje mi jeszcze kasy na wszystkie książki z Kapadocji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym już wcześniej wiedziałem. Wymyśliłem inny sposób. Kupiłem oddział złodziei i stanąłem na środku ruchliwej drogi. Grę zostawiłem na chwilę i kasa leci. :D Do tego zyski z misji i banku, więc jest dużo szybciej. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dużo osób jeszcze gra na multi? chodzi mi głównie o to czy nie będzie problemu z zagraniem we wszystkich rodzajach rozgrywki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się pograć, na serverach nadal jest spory ruch. Ludzie grają głównie najprostsze tryby, ale na innych też da się kogoś złapać. Ja problem miałem tylko z jednym, gdzie gra naprawdę mało graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z trofeum: Żelazna kurtyna.

Nie używam armaty, taran zostaje rozbity, kryjówka ocalona.

Dwa razy poprawnie wykonałam z poziomu DNA... i nie zaliczyło.

Odłączyłam patcha i odcięłam konsolę od internetu,  znów  weszłam przez DNA ,  wszystko zrobiłam dobrze... i nic.

Założyłam nową sesję,  zainstalowałam aktualizację,  rozpoczęłam grę od początku,, i gdy doszłam do tego wspomnienia- znów wykonałam je bez użycia armaty... i co..? i figa z makiem...

  Jestem w kropce.. To moje ostatnie trofeum z singla do zrobienia... a właściwie do "niezrobienia"...

A może nie wystarczy brak armaty...może jest coś jeszcze, czego nie wolno robić..? :shok:

 

 A może  odinstaluję grę i ponownie ją zainstaluję..?? Tylko ile razy można ponownie ściągać passport...? za którymś tam razem może mi nie przyjąć, zwłaszcza że jest  jednorazówką...

Edytowane przez Bogda501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×