Skocz do zawartości
Asull

Playstation Move Heroes

Rekomendowane odpowiedzi

PLAYSTATION MOVE HEROES

59754705978990590343.png

Informacje ogólne:

Ilość trofeów : platinum.png x1 / gold.png x3 / silver.png x6 / bronze.png x39

Trofea Co-Op : 5

Stopień trudności platyny: 4 / 10

Ilość podejść: 1 + czas na zdobycie złotych medali i znajdźek

Czas do zdobycia platyny: 10-15 godzin

Wymagana ilość kontrolerów : 1 kontroler PlayStation Move + Navigation Stick(albo pad) Co-Op 2 kontrolery PlayStation Move +Navigation Stick(albo pad)

Najtrudniejsze trofeum:gold.pngDiamonds are Forever

Wstęp:

PlayStation Move Heroes to gra która według mnie jest jedną z lepszych gier dostępnych z wykorzystaniem PlayStation Move. Jak sama nazwa wskazuje w grze możemy wcielić się w herosów dobrze nam znanych przygodówek czyli : Jaka i Daxtera , Sly’a i Bentley’a oraz Ratchet’a i Clank’a .Gra oferuję nam 50 różnorakich zadań w czterech lokacjach : Metropolii,Haven City,Paryżu oraz Gleeberotpii. Swoją kopię gry kupiłem wraz z PlayStation Move , na początku gra za bardzo mnie nie wciągnęła lecz dałem jej drugą szansę i śmiało mogę wam ją polecić. W grze mamy możliwość przejścia zadań w 2 osoby co jest dużym plusem tej gry. Co-Op w tej grze wygląda następująco, jedna osoba kieruje postacią a druga steruje kamerą. Platyna w tej grze to sama przyjemność .Jest prosta a w grze nie sposób się nudzić.

Wskazówki,czyli jak przejść grę by zdobyć platynę:

  • Single-Player
    Na początku polecam oswoić się ze sterowaniem , zapoznać się z zadaniami po prostu cieszcie się grą! Co wpadnie to wpadnie ;) Jednakże złota nie są bardzo trudne i jeśli chcecie je zdobyć za pierwszym podejściem możecie tak zrobić.
  • Złote medale
    Kiedy skończycie fabułę zabierzcie się za robienie złotych medali w grze. Niektóre zadania głównie z dyskami są dość frustrujące , ponieważ są na czas. Jednakże praktyka czyni mistrza i nie powinniście mieć żadnego problemu z tym pucharkiem.Jeśli utkniecie zapraszam do opisu trofea gold.pngG.O.A.T gdzie zamieściłem link do każdego zadania które zostało zrobione na złoty medal.
  • Znajdźki
    Po zdobyciu złotych medali zabieramy się za odblokowanie pucharków związanych za szukanie śrubek ,kul i monet .Jak je znaleźć opisałem w dalszej części poradnika. Najczęściej owe znajdźki są bardzo dobrze widoczne podczas rozgrywki .Przy każdym zadaniu kamera otacza całą mapę pokazując nam jak przejść dane zadanie i wtedy możemy spokojnie zauważyć każdą interesującą nam rzecz.
  • Diamentowe zadania
    Najtrudniejsze trofeum w całej grze. Aby w ogóle mieć dostęp do diamentowych zadań musimy zdobyć złoty medal w każdym zadaniu w story-mode. A same diamentowe zadania to po prostu utrudnienie zwykłych zadań które znajdują się w story mode .Jeżeli utkniecie zapraszam do opisu trofea Diamonds are Forever gdzie znajdziecie filmik do przejścia każdego Diamentowego Zadania na złoto.Niestety,trzeba je przejść na złoty medal..
  • Co-Op
    Na sam koniec z grą zostawiamy sobie 5 pucharków związanych z kooperacją. Owe trofea są banalne i możecie je odblokować w 30 minut gry. Jeżeli zastosowaliście się do mojej mapy zdobycia platyny właśnie teraz powinniście usłyszeć znajomy dźwięk odblokowywania platynowego trofea.platinum.png

Poradnik:

1S6368f2.pngPlayStation®Move Hero platinum.png

Obtain All Trophies

Zdobądź wszystkie trofea w grze a platyna będzie twoja :)

2S4884e9.pngMetropolis bronze.png

Complete All Metropolis Story Challenges

Ukończ wszystkie zadania w Metropolii a trofeum będzie twoje.

3S93a45a.pngHaven City bronze.png

Complete All Haven City Story Challenges

Ukończ wszystkie zadania w Haven City a trofeum będzie twoje.

4S4a3f4e.pngParis bronze.png

Complete All Paris Story Challenges

Ukończ wszystkie zadania w Paryżu a trofeum będzie twoje.

5S2db78a.pngGleebertopia bronze.png

Unlock The Final Gleebertopia Story Challenge

Odblokuj ostatnie zadania na planecie Gleebertopia a trofeum będzie twoje

6S277eb6.pngThe Endsilver.png

Complete Story Mode

Ukończ ostatnie zadanie na planecie Gleebertopia. Ciesz się wspaniałym zakończeniem całej historii. Brawo, ukończyłeś wątek fabularny PlayStation Move Heroes.

7Sbf4306.pngFire in the Hole bronze.png

Destroy 8 Enemies With One Grenade From The Bouncer

Czym jest The Bouncer? To broń która strzela kulami. Jest bardzo mocną bronią i jest ona jedną z lepszych w całej grze.Aby zabić 8 robotów jednym strzałem z tej broni należy wybrać się do zadania Show no mercy w Paryżu. Podczas załadowania ostatniej rakiety atakować nas będzie około 10 kręgli. Wystarczy strzelić w tą grupkę i trofeum jest nasze.

9Se9000c.pngSimma Down bronze.png

bronze.pngComplete A Haven City Or Paris Challenge Without Overheating The Combuster

The Combuster to broń która strzela serią strzał. Będziemy mieć z nią do czynienia w każdym zadaniu typu survival.W tym trofeum musimy przejść całe zadanie w Haven City lub Paryżu bez przegrzania tej broni. Wystarczy rozsądniej strzelać do robotów i baczniej przyglądać oka na celownik. Gdy jest już prawie czerwony musimy przestać strzelać by ostygł i tak robić do końca zadania.

8S912c73.pngLock N Loadbronze.png

Destroy 5 Enemies With One Red Morphgun Blast

Morphun Blast możemy nazwać shotgun w tej grze .Z tym trofeum możemy mieć mały problem,ponieważ musimy zabić 5 robotów jednym strzałem z tejże broni. Wybieramy zadanie A mine of their own w Paryżu gdzie musimy odnaleźć wszystkie różowe kosmitki(whibbless'y).Wchodzimy do budynku które jest w centrum mapy i tam będą nas atakować trzy żółte roboty.Nie zabijamy ich! Idziemy dalej i wyjdą jeszcze 2 czerwone roboty. Teraz wystarczy poczekać aż znajdą się koło siebie i strzelić w ich strone. Ja zrobiłem te trofeum za 3 razem więc nie zrażajcie się jeśli zamiast 5 robotów zabijecie 4.

10Sb84d0d.pngLine Em Up bronze.png

Destroy 3 Enemies With A Single Melee Attack

Należy zabić trzy roboty jednym atakiem wręcz.Te trofeum możemy odblokować w każdym zadaniu w którym nie będziemy mieć broni.Wystarczy zebrać koło siebie trzy roboty.Kontrolerem Move nacisnąć przycisktrigger.png i skierować go na dół. Jak zobaczymy taką niebieską oświatę na naszej postaci a nasz kontroler będzie wibrować puszczamy przycisktrigger.png i szybkim ruchem kierujemy kontroler do góry.

11S78ad4a.pngBabysitting bronze.png

Return 4 Whibblets Simultaneously In A Single Haven City Or Paris Rescue Challenge

Patrz na trofeum Day Care bronze.png

12S7e019a.pngStrike bronze.png

Destroy 10 Pinbots With One Ball Detonation

Pinbots to jeżdżące kręgle które wybuchają kiedy najadą na waszą postać.Musicie zabić ich 10 jedną kulą. Robiby to w zadaniu Pinbot Apocalyspe w Paryżu .Postarajcie się gdy zobaczycie grupę kręgli lekko wyrzucić swoją kulę do góry aby znalazła się nad nimi. Wtedy naciskacie przycisk MOVE i detonujecie kulę.

13Sefa586.pngChain Reaction bronze.png

Save 4 Whibbles With One Disc In A Haven City Or Paris Jailbreak Challenge

Patrz na trofeum Make it look easy bronze.png

14Sc8d429.pngCool Whip bronze.png

Destroy 8 Enemies With One Whip Attack

Musimy zabić 8 robotów jednym super atakiem biczem. Super atak wykonujemy poprzez odchylenie kontrolera move do tyłu aż bicz stanie się fioletowy a następnie szybko kierujemy go w stronę przeciwnika. Aby wykonać te trofeum musimy włączyć zadanie Last Grasps .Kiedy znajdziemy się na drugiej wysepce zacznie nas atakować duża liczba robotów. To dogodna okazja do wykonania tego trofea. Robimy „super atak” biczem i trofeum jest nasze.

15Se60851.pngJust Enough bronze.png

Get Bronze Medals On All Story Challenges

Dostaniesz przed ukończeniem gry. Należy zdobyć w każdym zadaniu brązowy medal.

16S1d786b.png1st Place Losersilver.png

Get Silver Medals On All Story Challenges

Nie jest tak bardzo trudno o srebrny medal w każdym zadaniu.Jeżeli starasz się o odblokowanie złotych medali te trofeum jest formalnością.

17S64abbe.pngRound of Applause bronze.png

Get Your First Gold Medal

Może wpaść już w pierwszym zadaniu. Po prostu zdobądź swój pierwszy złoty medal w grze.

18S95e4aa.pngG.O.A.T. gold.png

Get Gold Medals On All Story Challenges

Zdobądź złoty medal w każdym zadaniu w wątku fabularnym. Niektóre zadania są trudniejsze i trzeba kilku prób do ich wykonania. Najbardziej frustrujące są te w których rzucamy dyskiem. Musimy wtedy odnaleźć wszystkich latających kosmitków i zniszczyć ich.Jednakże polecam wam te filmiki na których każde zadanie jest zrobione na złoty medal. Jeżeli utkniecie na jakimś zadaniu to przykładowy film video poradnika MahaloVideoGames. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce Youtube wybrany poziom na którym utknęliście i obejrzeć ich film. Bardzo pomocne. Sam czasami korzystałem z ich wideo poradnika.

19Sab07fa.pngLook What I Found bronze.png

Get Gold Medals On All Story Challenges

Znajdź swoją pierwszą znajdźkę. Nie do pominięcia.W Metropolii kiedy pierwszy raz będziecie mieli styczność z Whibblet'ami zostaniecie poproszeni o podniesienie złotej śrubki w Metropolii.

20Seb017a.pngBuckets of Bolts bronze.png

Find All Hidden Gold Bolts In Metropolis

Znajdź wszystkie złote śrubki w Metropolii. Nie będę się rozpisywać podczas mojej gry znalazłem filmiki ze wszystkimi znajdźkami w całej grze. Polecam.

21S637333.pngThat's So Haven bronze.png

Find All Hidden Precursor Orbs In Haven City

Tym razem chodzi o złote jaja w Haven City .Ponownie odsyłam do filmików . Link znajduje sie w opisie trofea Buckets of Boltsbronze.png

22Se2bf10.pngPocket Change bronze.png

Find All Hidden Coins In Paris

Tym razem chodzi o złote monety w Paryżu. Ponownie odsyłam do filmików link znajduje się w opisie trofea Buckets of Bolts. bronze.png

23S5b1c84.pngAll Together Again silver.png

Find All Hidden Gold Bolts, Precursor Orbs, And Coins

Po zebraniu wszystkich znajdźek gra obdaruje cię tym srebrnym pucharkiem.

24Sbc47c6.pngCrystal Clear bronze.png

Get A 30x Crystal Combo In Team Play

CO-OPWłączamy jakiekolwiek zadanie survival. Po każdej fali z robotów wylatują kryształki. Zadaniem drugiego gracza jest zebranie 30 takich kryształków by zdobyć mnożnik x30.Po każdej fali wylatuje ich więcej.Ja swój pucharek zdobyłem podczas końca drugiej fali.

25Sbfb5b5.pngCrystal Clear bronze.png

Get A 25x Multiplier

Patrz na opis trofea 50 is Nifty silver.png

26S0db13e.png50 Is Niftysilver.png

Get A 50x Multiplier

Tutaj najprostszym sposobem na zdobycie mnożnika x50 jest zadanie diamentowe Show no mercy beaucoop. Wystarczy zabijać kolejne fale kręgli a mnożnik x50 a nawet wyższy wpadnie bez problemu.

27S70426d.pngDay Care bronze.png

Return Every Whibblet Simultaneously In A Single Rescue Challenge

Uratuj wszystkie Whibblet’y za pierwszym razem w jednym zadaniu. Odsyłam do filmiku.

Filmik pokaże wam lokacje gdzie są te małe stworzenia.

28S0653c0.pngMake It Look Easy bronze.png

Save All Whibbles With One Disc In A Haven City Or Paris Jailbreak Challenge

Uratuj wszystkie whibblets’y jednym dyskiem w zadaniu w Haven City lub Paryżu. Odsyłam do zadania Breakin' 2: Whibble Boogaloo bo tak mamy tam tylko 1 dysk i aby zdobyć złoty medal musimy uratować je wszystkie za pierwszym razem. Jest to diamentowe zadanie

29S14f143.pngCan't Touch This bronze.png

Take No Damage In A Single Haven City Or Paris Survival Challenge

Przejdź zadanie survivalowe bez otrzymania żadnego obrażenia. Może wydawać się trudne ale wcale tak nie jest. Musimy włączyć zadanie whipped creme i grać Ratchetem, gdyż jego super moc jest naskuteczniejsza.

  • Fala 1 : Po prostu zabijamy wszystkich przeciwników super strikem z bicza. Czekamy aż podejdą i wtedy wykonujemy cios. Cofamy się po prostu na początek mapy i gdy będą podchodzić roboty wykonujemy super atak
  • Fala 2 : Roboty będą wychodzić z dwóch stron. Tutaj musimy pamiętać o blokowaniu ciosów jak i częstego korzystania z super ataku. Pojawia się robot który będzie strzelać w naszą stronę. Musimy szybko go zabić a gra przeniesie nas do finałowej wysepki.
  • Fala 3 : Najtrudniejsza fala .Zabijamy 4 żółtych robotów i biegniemy do świni. Wtedy używamy swojej super mocy i uderzamy każdego robota . Musimy się sprężać bo super moc nie będzie trwała wiecznie. Skupiamy się na zabiciu świni i ptaków po bokach. Na koniec zostawiamy sobie roboty. Gdy zabijemy wszystkich gra obdaruje nas tym brązowym pucharkiem.

30S38834f.pngSeen It All bronze.png

Use Every Ultimate Ability In The Game At Least Once

Proste. Użyj każdej super mocy każdej postaci w grze.

31Sc819e5.pngDance Party bronze.png

Get 200 Total Enemies To Dance With The Groovitron

Zobacz opis trofea Sneak Attack bronze.png

32S4242e0.pngIn The Zoni bronze.png

Destroy 200 Total Enemies Via Zoni Attacks

Zobacz opis trofea Daxter's Whirlwind bronze.png

33S384753.pngHaXxor bronze.png

Turn 200 Total Enemies Against Each Other With Bentley's Auto-Hack Ability

Zobacz opis trofea Daxter's Whirlwind bronze.png

34S7e8f7d.pngEco Power bronze.png

Destroy 200 Total Enemies with Dark Jak's Eco Lightning

Zobacz opis trofea Sneak Attack

bronze.png

35S9b04ee.pngSneak Attack bronze.png

Destroy 200 Total Enemies With Dark Daxter's Whirlwind Attack

Jeśli pozostałe trofea za zabicia nie wpadną najprostszym sposobem na odblokowanie pucharku będzie odpalenie zadania 'Show No Merci Beaucoop’.Czekamy na drugą i trzecią falę i używamy super mocy swoich bohaterów. Podczas jednej gry wpadnie około 30 zabić.

36S0907cb.pngSneak Attack bronze.png

Destroy 200 Total Enemies During Sly's Thief Time

Jeśli pozostałe trofea za zabicia nie wpadną to najprostszym sposobem na odblokowanie pucharku będzie odpalenie zadania Pinboal Apocalpsy. Jest tu wystarczająca ilość przeciwników do szybkiego odblokowania trofea .W tym zadaniu dosyć szybko naładujecie swoją super moc.

37S00d48e.pngAll falls downsilver.png

Destroy 20 Enemies During One Ultimate Ability Activation

Zabij 20 przeciwników jedną aktywacją super mocy. Wybieramy Ratcheta i najprostszym sposobem na zdobycie tego trofea będzie odpalenie zadania Show No Merci Beaucoop. Jest to diamentowe zadanie .Podczas 2 fali wychodzi bardzo dużo kręgli i na pewno wtedy zdobędziecie ten pucharek.Wystarczy wirować w grupkach kręgli a one bardzo szybko będą się odradzać i wjeżdzać w wasz wir.

38Sa69c14.pngAgorian Dishonor bronze.png

Destroy 40 Total Agorian Bombers

Ten pucharek zdobędziesz tylko jeśli powtórzysz kilka razy ostatnie diamentowe zadanie. Są to takie niedźwiedzie w tarczach i według mnie są one bardzo denerwujące jak i trudne do zabicia. Najszybszym sposobem jest super wir Ratcheta. Podczas ostatnich fali wychodzi ok.10 tych niedźwiedzi także kilka gier i trofeum jest wasze

39S5254e9.pngPork Chops bronze.png

Destroy 100 Total Boar Bodyguards

Wpadnie podczas przechodzenia gry.Są to świnie które strzelają w nas kulami.Jest ich bardzo dużo w całej grze.

40Sf9d0ea.pngLandfill bronze.png

Destroy 2500 Total Enemies

Zobacz opis trofea Space Junk bronze.png

41S25bbf9.pngSpace Junksilver.png

Destroy 5000 Total Enemies

Zabić 5000 robotów? Brzmi strasznie wcale tak nie jest. Wpadnie podczas przechodzenia gry jak i starania się o odblokowywanie innych pucharków.

42Sbb4169.pngParty people bronze.png

Earn 10 Medals Of Any Kind In Team Play

CO-OP Wystarczy że zdobędziecie jakikolwiek medal w grze grając w 2 osoby. Musicie zagrać w 10 zadań

43S13c7ec.pngTeam trauma bronze.png

Destroy Any Combination Of 12 Enemies Or Objects With One Team Strike

CO-OP Musicie zniszczyć 12 przeciwników bądź obiektów team strikiem. Team Strike odpalamy poprzez dotknięcie dwóch move’ów. Najlepszym sposobem na odblokowanie tego pucharku jest Whipped Creme’ Brulee w diamentowym zadaniu w Paryżu. Po prostu czekamy aż pojawi się spora grupka przeciwników i BAM! Zrobiłem ten pucharek przez przypadek także nie jest on trudny. Mogę śmiało powiedzieć że wpadnie podczas normalnej zabawy z drugą osobą na tym zadaniu.

44Se23828.pngMedic! bronze.png

Give A Teammate 20 Health Ups In One Challenge In Team Play

CO-OP Poprzez naciśnięcie O drugi gracz daje graczowi numer jeden życie. Kumpel robi tak 20 razy i trofeum odblokowuje się.

45S6bf1bd.pngSpending Time With Friends bronze.png

Give A Teammate 10 Total Time Extends In One Challenge In Team Play

CO-OP To samo tylko teraz chodzi o klepsydry z czasem. 10 razy i trofeum odblokowuje się. Robimy to w zadaniu z dyskami. Jakimkolwiek

46S824562.pngTarget Practice bronze.png

Hit Your Teammate 100 Times In One Challenge With Crystals In Team Play

CO-OP Należy w jednej grze trafić gracza 100 razy kryształkami. Po prostu gracz drugi wybiera kryształki i 100 razy w nas strzela i trofeum odblokowuje się.

47Sc6e0a0.pngUltimate Hero bronze.png

Trigger Your Ultimate Ability 3 Times Within One Challenge

Użyj 3 razy swojej super mocy w jednym zadaniu. W każdym zadaniu można zrobić ten pucharek. Najczęściej w survivalu.

48S219e7c.pngDiamonds Are Forevergold.png

Earn Gold Medals On All Diamond Challenges

Najtrudniejszy pucharek w grze. By mieć dostęp do diamentowych zadań musimy zdobyć wszystkie złote medale w story mode. Każdy diamentowe zadanie to trudniejsza wersja zadania ze story mode. Dla mnie najtrudniejszym zadaniem było ostatnie zadania w którym trzeba było obronić 3 klatki z kosmitami przez trzy fale robotów. Przez ostatnie 30 sekund atakują nas „niedźwiedzie” czyli Agorian Bombers które bardzo trudno zabić. Warto przez ostatnie zadanie grać z drugą osobą ponieważ macie więcej super mocy + Team Strike który pomaga. Jednakże moją radą dla was jest praktyka. Trudno się tu rozpisywać więc jak utkniecie w jakimś zadaniu zajrzyjcie do tych filmików MahaloVideoGames.

Przykładowy filmik z diamentowego zadania:

49S533f08.pngNothing Up My Sleeve gold.png

Get A Gold Medal On A Diamond Challenge Without Using An Ultimate Ability[/i]

Pierwsze diamentowe zadanie nadaje się doskonale do tego trofea. Tutaj nie możemy w ogóle użyć naszej super mocy.

=============================================

Na koniec chciałbym podziękować Patricko za pomoc i wskazówki w napisaniu tego poradnika.

Poradnik napisany w całości przeze mnie na bazie własnych doświadczeń z grą oraz w oparciu o fora zagraniczne.

Poradnik w całości wykonany przez Asull.

Zabrania się kopiowania bez mojej zgody.

  • Like 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję debiutu :] Kawał dobrej roboty :) I nie gadaj mnie tu, że Ci nie wyszedł! :D

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Siemka, mógłbyś podać jeszcze raz ten link do filmku ze znajdźkami, bo jak naciskam show to nic mi się nie wyświetla(żaden link) :(

Z góry dzięki :)

a i- super poradnik :)

Edytowane przez weraho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Po edycji już powinien wyświetlić się ten filmik a jeśli nie to znajdziesz go pod tym linkiem

Edytowane przez Asull
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×