Skocz do zawartości
MichalEEEk

Prototype 2

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem, że nie tematu na temat tej pozycji, więc tutaj piszcie na temat tej gry. Premiera: 24 kwietnia 2012 r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie bylo tematu to znaczy ,ze nikt nie ma ochoty pisac o tej grze:P Dziwne, bo zapowiada sie bardzo dobrze. ;) Milo by bylo jakby byl taki skok jakosciowy miedzy P1->P2 ,jaki był w przypadku AC->ACII :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super trailer :) Pewno na końcu gry dojdzie do bezpośredniego pojedynku Alex'a (z pierwszej części Prototype) z głównym bohaterem drugiej części. Lubie coś takiego, ale osobiście lubiłem Alexa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy spojrzeć na trofy, Mercer jest ostatnim bossem. :)

Osobiście pierwszy Prototype bardzo mi przypadł do gustu, fabuła jakoś mną nie wstrząsneła (bo szczerze mówiąc zbytnio mnie nie zainteresowała) ale ta rozwałka... miód! Motyw z hijack'owaniem pojazdów i "kradzież" ciał żołnierzy też bardzo fajny.

Mam nadzieję, że w dwójce będzie tego więcej i że będzie to fajniejsze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra już miała premiere, jestem ciekawy opinii graczy, bo z opinii różnych serwisów wynika, że gra jest świetna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14h za mną, więc pozwolę sobie opisać moje odczucia:

Na plus:

- ciekawie opowiedziana fabuła

- otwarty świat

- "moce" naszego bohatera

- dużo zadań

- wyzwania Radnet

Na minus:

- dużo zadań ale powtarzających się- użyj L3, znajdź cel, "pożryj" :biggrin: , pójdź do magazynu, bazy etc. i pokonaj: żołnierzy, mutantów

- grafika (mnie nie zachwyciła, szczególnie efekty wybuchów, ognia, deszczu)

- przechodnie w całym mieście są identyczni.

- mała różnorodność przeciwników

- AI (ślepi żołnierze)

Pomimo tylu minusów (oczywiście jest to moje subiektywne odczucie), daję Prototype 2 mocne 7.5.

Edytowane przez Thriller1906

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Thriller1906

ja w sumie z tegoco widzialem jestem po 2/3 gry, i wiec tak:

faktycznie w grze jest co robic, a co najwazeniejsze, nie pamietam w ktorej grze zbieranie czegokolwiek sprawialo mi jakakolwiek przyjemnosc, a tutaj jest to na tyle fajnie zrobine, ze jak sie tylko przechodzi w poblizu czegos, to jest od razu informacja ze jest skrzynka, czy jest jakis zainfekowany ul, czy jakas misja z operacji, a do tego przy znalezieniu czegokolwiek zawsze sie cos dostaje, jakies doswiadzenie albo cos, wiec chociaz wreszcei ktos to sensownei przemyslal.

Po drugie, odniose sie co do grafiki - fakt, gra nie jest jakas oszolamiajaca graficznie, chociaz brzydka tez nei jet. Dosc podobna do wczesniejszego proto. Tu na mega plus sa odbijajace sie w szybach budynki itd, naprawde wyglada to przeswietnie, i bardzo fajnie to dopracowali. Wszystkiewybuchy itd rzeczywiscie nierobia zadnego wrazenia, bo widac ze sa na maxa 'ograniczone'.

Na duzy minus jest dla mnie glowny bohater - serio stworzenie kogos ala Kratos, kto jest wiecznie wkurwiony i jest mega lekkomyslny, tylko leci na zasadzie ja sobie dam rade ze wszytkim nikt mi nie stanie na drodze, zemsta przede wszystkim, i do tego obsypie kazde zdanie conajmniej 3 przeklenstwami, no nie wiem, nie czuje tego troche. Mercer byl i nawet w dwojce wydaje sie byc miliard bardziej ciekawa postacia. A, jeszcze trzba przyznac ze wszystkie przerywniki filmowe, z tym czarno bialo-czerwonym filtrem robia robote.

Nie skonczylem jeszcze gry, i moze wyskocze przedwczesnie z tym stwierdzeniem, ale gra wydaje siebyc stosunkowo latwa. Nie mialem wiekszego problemu z zadna misja na dlluzej niz ewentualna 2-3 proba. Inna sprawa ze byc moze sie zahartowalem przy ogrywaniu Raymana ostatnio.

No i na plus sa moce i wszystkie mutacje - naprawde mozna sie czuc kawalem mocnego bydlaka, do tego ta cala moc z mackami ktore sciagaja wszytko w jedno miejsce - miazga. W ogole jedna z najbardziej skutecznych broni jak dla mnie.

Panuja rozne opinie o samej grze- mi sie jedynka podobala pomimo upierdliwej jazdy czolgiem, niekonienicze ladnego miasta, ale miala naprawde fajna grywalnosc. Dwojka wydaje mi sie byc lepsza(minus bohater), a w kazdym badz razie jest przy niej sporo zabawy, nie wiem czy wartej 2 stowy, ale jak stanieje to mysle ze spokojnie mozna brac.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Banalna platyna powiadasz ? No to mnie chyba przekonałeś ;D W dodatku gra trochę staniała a jestem ciekawy jak ją urozmaicili.

W przyszłym tygodniu będę na nią polować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie, nawet zbierajki sa latwe. Ale przytym przyjemne naprawde, dawno nie widzialem w miare ogarnietego zbierania czegokolwiek w grze jak tutaj. Ale laltwa platyna to plus i minus - zrobienie jej trwa 2 dni max, potem liczysz ttylko na free roam, dopoki Ci sie nie znudzi i Challenge z Radnet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odkopać temat. Czy opłaca się jeszcze kupować limited edition, czy kody już powygasały?

Czy kupując losowy egzemplarz będę miał zaimplementowaną polską wersję gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko do tych co ograli grę , jest możliwość wyberania stroju (w jedynce nie było) bo widziałem głównego bochatera i ma strasznie paskudny małpi pysk jakby mu tę czachę jakimś kapturem zakryć to byłoby ok ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko do tych co ograli grę , jest możliwość wyberania stroju (w jedynce nie było) bo widziałem głównego bochatera i ma strasznie paskudny małpi pysk jakby mu tę czachę jakimś kapturem zakryć to byłoby ok ?

Ukończyłem grę na PC i takowej opcji nie uświadczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gram sobie w prototajpa :biggrin: gierka fajna nawet lepsza od jedynki ale i łatwiejsza , grę skończę z 2razy a potem wymienię na AC 3 jak kiedyś stanieje do 50zł - 60zł to kupię w pakiecie z 1dynką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ac 3 , to chyba za 4 miechy , chyba , że na GT trafisz uber jelenia , ale wtedy to się wstydź :down: Co do gierki , to była super : łatwe i zmieniające coś znajdzki , ładna grafika , wartka akcja. Polecam każdemu fanowi takich gierek . Warto dodać , że nie jest to sandbox , a raczej liniowa gra z dużym światem , więc jak ktoś się nastawia na gta z potworami , to się zawiedzie (gra starcza na ok 30 godzin max)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopie temat ;)

Ściągnąłem grę z PS Plus i dziś przed pracą tak na próbę ją sobie odpaliłem, aby pograć te 30 minut. Zapowiada się ciekawy tytuł, ale mam dziwny problem... Otóż przy misjach z cyklu "wciśnij L3 aby odnaleźć" u mnie w większości przypadków nic się nie dzieje. Owszem na początku włącza się to skanowanie, ale przy kolejnych próbach rzadko kiedy działa. Czy aby użyć tej opcji trzeba to robić w jakiś określony sposób czy powinna działać w każdym momencie? A może mój pad wysiada? Da się jakoś sprawdzić czy L3 jest sprawne? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś odpaliłem sobie tą grę z plusa... i totalnie wsiąkłem :-) Nigdy przedtem o niej nie słyszałem a gra mi się rewelacyjnie, dawno nic nie pozwalało mi się tak wyżyć robiąc zadymę jak w tej grze. To co się dzieje jak wpada wojsko, helikoptery, czołgi a my skaczemy na 40 metrów, rzucamy samochodami jak piłką tenisową no i jeszcze te kozackie moce :-) Ciekawe ile jeszcze takich perełek mnie ominęło na PS3.

 

Warto zaopatrzyć się w 1 część ? Bo tak z opinii wyczytałem, że jest dużo słabsza niż 2 część.

 

Generalnie jest bardzo pozytywnie zaskoczony tym tytułem :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ją grałem w jedynkę tylko więc nie mam porównania do dwójki. Jednak polecam ten tytuł jeżeli nie grales. Mimo ze jest bezsennsownie trudny czasami, to warto sie zapoznać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm to jakas odmiana z tym trudnym. W 2 czesci nasza postac jest niesamowitym koksem i wszystko zmiata z powierzchni. Ale tak chyba ma byc bo nawet przed niektorymi misjami ksiezulek mowi do naszej postaci aby uwazala na siebie, a ten odpowiadajac ma to raczej w d.... przekonany co do swojej mocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie wiedziałem, że ta gra istnieje do momentu kiedy pojawiła się w plusie :)

Dotarłem dopiero na drugą wyspę, ale śmiało mogę gierkę polecić. W skrócie można ją podsumować jako Just Cause 2 meets InFamous, także jeżeli pasował Ci któryś z tych tytułów to Prototype 2 musisz sprawdzić :)

Jedna z niewielu gier, w której zbieranie znajdziek ma jakiś sens (dostajemy za nie dodatkowe ulepszenia). graficznie przywodzi na myśl szczególnie pierwszego infamousa, także wodotrysków pod tym względem nie ma, ale nic jakoś strasznie nie gryzie. Wracam polować na Mercera... ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie zdanie bym ospoilerował ; ) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie wiedziałem, że ta gra istnieje do momentu kiedy pojawiła się w plusie :)

Dotarłem dopiero na drugą wyspę, ale śmiało mogę gierkę polecić. W skrócie można ją podsumować jako Just Cause 2 meets InFamous, także jeżeli pasował Ci któryś z tych tytułów to Prototype 2 musisz sprawdzić :)

Jedna z niewielu gier, w której zbieranie znajdziek ma jakiś sens (dostajemy za nie dodatkowe ulepszenia). graficznie przywodzi na myśl szczególnie pierwszego infamousa, także wodotrysków pod tym względem nie ma, ale nic jakoś strasznie nie gryzie.

 

No prosze ogolnie widze gra bez wiekszego echa przeszla niecale 2 strony watku i tyle.

Coz byla w plusie wiec jest i na mojej playliscie :) a jesli mowisz ze to mutant JC2 z InF to mysle ze moze mi calkiem wejsc. Coz ogram to cos skrobne tutaj jeszcze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta wersja z plusa ma polskie napisy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×