Skocz do zawartości
MichalEEEk

Prototype 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ta wersja z plusa ma polskie napisy?

 

Tak polskie napisy (menu, opisy, itp) i oryginalną ścieżkę dźwiękową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie zdanie bym ospoilerował ; ) 

 

Bez przesady :) Przecież ten "spoiler" jest nawet w opisie tej gry: "(...) Tym razem naszym zadaniem jest zapolowanie na głównego bohatera pierwszej części, czyli Aleksa Mercera."

 

A co do gry to jest niezła. Poza wątkiem głównym naprawdę jest sporo do roboty. Do tego chyba najbardziej przyjazne "znajdźki" z jakimi się spotkałem. Nie dość, że mapa pokazuje nam przybliżone miejsce, podczas gry wyskakują komunikaty, że jakaś skrzynka jest w okolicy, to jeszcze wyczyszczenie danej dzielnicy daje nam kolejny etap rozwoju naszego bohatera.

Podobieństw do inFamusa faktycznie nie brakuje, ale że tamta seria mi się podobała to mi to zupełnie nie przeszkadza. Jedyny minus (dla mnie) to główny bohater. którego za cholerę nie mogę polubić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wczoraj wpadła platyna. Jeżeli kogoś interesują trofea to powiem, że przejście na normalu fabuły (z powiedzmy 80% premii za zadania) plus wszystkie sidequesty (znajdźki i operacje blackwatch) dały 19 poziom. Potem speedrun na hardzie tylko przez misje fabularne i wszystko zamyka się w nastu godzinach.

Mimo, że przyjemna, gra wydała mi się jednak zbyt prosta (a mistrzem pada nie jestem). Przejście na hardzie z prawie wszystkimi rozwiniętymi zdolnościami zajmuje może ze 3 godziny. No ale w sumie nie ma się co dziwić skoro do dyspozycji dostajemy hybrydę supermana, ironmana i neo.

Fabuła na kolana nie powala, misje poboczne z czasem powtarzalne i nurzące, ale ogólnie tak jak pisałem wcześniej warto sprawdzić, szczególnie jeżeli komuś podpasowała seria InFamous.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Moglby mi ktos wytlumaczyc jak dziala ten radar do namierzania wrogow, bo nie moge tego zaczaic. Z tego co widze, to po wypuszczeniu tej fali z jednej strony wraca, a z innych nie, wiec rozumiem, ze z tej strony z ktorej nie wraca tam jest nasz cel, jednak jak sie juz daleko dojdzie i jest sie blisko celu, to juz ciezko zlokalizowac. Mam teraz isje w ktorej musze zlokalizowac niejakiego dr Shaffelda i jak widzialem na filmiku na YouTube, gdy jestem blisko, powinna wlaczyc sie cut-scenka, u mnie sie nie wlacza, tak jak bym byl w jakims innym miejscu...

 

 

Edit:// Widze, ze jednak jest odwrotnie niz myslalem. Trzeba sie kierowac tam, skad sygnal wraca...chyba. Tego doktora zlokalizowalem dzieki YouTube znowu..Mam nadzieje, ze ogarne to.

Edytowane przez Lord_of_Evil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tu nie ma nic do ogarniania, jest dokładnie tak jak napisałeś. Wysyłasz "ping" i on wraca do Ciebie od celu.

Jak nie widzisz skąd to leci, wejdź na jakiś budynek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz zrozumialem. Osoba, ktora szukamy znajduje sie w srodku tej fali. Wczoraj udalo mi sie tak ja znalezc. Az sie zdziwilem, hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak polskie napisy (menu, opisy, itp) i oryginalną ścieżkę dźwiękową.

 

No to znow na puhybel cyfrakom z regionalizacja - tak bylo z Hitmanem tak jest z Prototype.

 

Ogram po angielsku bez problemu, bardziej denerwuje mnie to ze odgornie zostalem pozbawiony wyboru.

(PSN Szwecja)

 

------------------------------------

Edyta:

 

Pogralem troche yellow area - znalazlem czarne skrzynki, rozwalilem sluzby Blackwatch. Ale mimo iz znalazlem jaskinie/legowisko (lair) to nie moglem do niego wlezc czy to sie jakos pozniej odblokowuje? Ogolnie misje dosc przyjemne a z rozwojem postaci stajemy sie ostro dopakowani. 

Dzis pojade dalej z fabula :) gra sie milo. 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem troche yellow area - znalazlem czarne skrzynki, rozwalilem sluzby Blackwatch. Ale mimo iz znalazlem jaskinie/legowisko (lair) to nie moglem do niego wlezc czy to sie jakos pozniej odblokowuje?

 

Musisz najpierw przejsc do drugiej strefy.

 

 

Ogolnie, to gre splatynowalem i byla to najlatwiejsza platyna do tej pory u mnie i szczerze mowiac i nie sprawila nawet najniejszych trudnosci, przez co tez nie dala zbytnio satysfakcji. Gra w porownaniu do inFamous bardzo slaba wg mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem grę przejść łatwo i przyjemnie bez rozdrabniania się na popierdółki ale utknąłem na jednej misji.

Trzeba ścigać jakiegoś Gallagera tylko że nie mogę go dogonić bo wpakowywałem punkty we wszystko tylko nie szybkość.

Czyli rozumiem że czeka mnie czyszczenie mapy aby ruszyć dalej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×