Skocz do zawartości
Tomo

Dante's Inferno

Rekomendowane odpowiedzi

Ile wspomnień wzbudziłeś we mnie Tomo tym poradnikiem :] Moja druga gra, w którą zagrałem na PS3, jak i druga platyna, jaką kiedykolwiek zdobyłem. Ten klimat i fabuła. Do tej pory pamiętam :D

Poradnik oczywiście profesjonalny :)

Edytowane przez Lars06
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny tytuł, dla mnie to też sporo wspomnień, mega się dobrze bawiłem przy pisaniu tego poradnika :) Baaaa zamierzam tu jeszcze parę rzeczy dopracować ...

Powodzenia przy platynowaniu przyszłym czytelnikom ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle świetny poradnik... Kiedyś zakupię znów grę na własną konsolę i na pewno skorzystam z niego aby wbić platynę bo masakrycznie nie jest ;-]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani trochę masakrycznie ;) Powiem Ci, że ta platyna wpadła mi z zaskoczenia. Kompletnie nie miałem zamiaru tej gry platynować, tylko zdobyć większość trofeów, a tu Ding!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry poradnik,tylko w trophy Poetry in Motion wskazane jest użycie reliktu który przedłuża okno hit combo(dużo łatwiej jest wtedy) Masz plus:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż za zbieg okoliczności. Dzisiaj się wymieniam PoP; ZP za właśnie Dante's Inferno. :) Co prawda za slaherami nie przepadm, ale tytuł ludzie sobie chwala, a i platyna jest łatwa. Poradnik na pewno się przyda. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@elwis

Dzięki za przypomnienie, dodałem info o relikwii do opisu pucharku.

@mentos1987

Przyda się? Super że tak szybko poradnik doczekał się czytelnika ;) Plusik (Lubię to) u góry mile widziany ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zabieram się za tytuł, także dzięki za poradnik. Co prawda przy GoW3 wytrzymałem może 4h (najgorzej wydane pieniądze na grę w mojej 20 letniej historii grania w gry wideo) to liczę, że piekiełko rodem z Dantego przyciągnie mnie na dłużej. Zresztą ryzykuje tylko 15 zł :]

Edytowane przez Palpatine_79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zabieram się za tytuł, także dzięki za poradnik. Co prawda przy GoW3 wytrzymałem może 4h (najgorzej wydane pieniądze na grę w mojej 20 letniej historii grania w gry wideo) to liczę, że piekiełko rodem z Dantego przyciągnie mnie na dłużej. Zresztą ryzykuje tylko 15 zł :]

Wiesz :) Może uzasadnij co takiego Ci się nie podobało w GoW, i mi osobiście to GoW bardziej podobał mi się niż Dante - mimo wszystko - splatynowałem obydwie gry z bananem na ustach ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz :) Może uzasadnij co takiego Ci się nie podobało w GoW, i mi osobiście to GoW bardziej podobał mi się niż Dante - mimo wszystko - splatynowałem obydwie gry z bananem na ustach ;]

Oj długo by wymieniać. Widocznie nie jestem targetem tej gry. Nie podobał mi się świat, główna postać, level design, qte przelały czarę goryczy. Nie jestem fanem wciskania w odpowiedniej kolejności odpowiednich przycisków na padzie co 15 min.

Edytowane przez Palpatine_79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i? Zarwałeś nockę do 4:00 ale jakie wrażenia? Kratos może wypucować buty Dante'go czy może odwrotnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo pozytywne. Głownie podoba mi się sam świat gry, dobry score, który buduje nastrój gry, bardzo fajna a zarazem prosta animacja postaci...po prostu mój klimat. Co prawda chwilkę męczyłem się z King Minos, ale raz że było już późno, dwa nie jestem najlepszy w szybkim wciskaniu odpowiednich guzików na padzie. Gram na średnim poziomie trudności.

Kratos może czyścic buty Dantemu pod wieloma względami, ale to kwestia gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Mianowicie mam DLC do Dante's Inferno i w "Trofeach" pojawiło mi się parę trofeów z DLC - czy musze je zdobyć, żeby mieć platynę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, trofea z dodatków nigdy nie są wymagane do uzyskania platyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko dodać, że aby zdobyć trofeum "The Guide" wystarczy wysłuchać JEDNEJ, CAŁEJ 'przypowiastki' Wergiliusza :). Nie trzeba słuchać tego biadolenia dopóki nie zniknie (czasami po 3 razy) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale tak nie jest, nie wprowadzaj ludzi w błąd - aby odblokować trofeum trzeba wysłuchać wszystkich opowieści Wergiliusza (jak zresztą mówi sam opis trofeum). Lepiej upewnić się, że Wergiliusz zniknął, bo wtedy na 100% gra zaliczy nam daną opowieść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwarantuje ci, że tak jest! Sam nie słuchałem wszystkich, bo nie wiedziałem, że trzeba go słuchać dopóki nie zniknie, a trofeum mi zaliczyło :). Przez 3/4 gry podchodziłem do Wergiliusza, klikałem R1 i odchodziłem (nie znikał). Byłem pewien, że spaprałem sprawę, ale tuż po ostatniej pogadance z niebieskim wpadł pucharek :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla kogoś innego to może nie być rozwiązaniem, więc lepiej poświęcić tę chwilę i porozmawiać z nim dopóki nie zniknie. W innych poradnikach w sieci również to zalecają. Ja sam do tych instrukcji podczas platynowania Dantego te 2 lata temu się zastosowałem i na złe mi to nie wyszło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry poradnik, szczególnie przydał się do zrobienia Poetry in Motion.

Platynka wpadła, ale pewnie i tak jeszcze do niej kiedyś wrócę.

Pozdrawiam :cool:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×