Skocz do zawartości
ONE

Dishonored

Rekomendowane odpowiedzi

Pomyślałem że wrzucę gejmpleje i wywiady które krążą po necie, coby wszystko było na miejscu, na wypadek gdyby ktoś chciał się zapoznać:

http://www.youtube.com/watch?v=vmOogPD2ROI

http://www.youtube.com/watch?v=YcD28sNiB0w&feature=related

Swoją drogą ja tak naprawdę to dopiero teraz zwróciłem uwagę, że graficznie gra nie uderza w kierunku fotorealizmu, a raczej w coś trącącego bardzo delikatnie filmem animowanym, z taką jakby nutką cell shade'ingu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie wyobrażam sobie fotografiki w tej grze - ta zaprezentowana na filmikach idealnie pasuje do klimatu produkcji...

Zresztą nie ważna grafika, tylko gameplay...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


mnie urwało wszystko :) Edytowane przez DJYano
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi resztki tego co zostało po Watch Dogs ;) pytanie tylko kto to w 3 świecie wydaje - bo widzę, że zniknęło z oferty Muve'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeden i drugi sposób przechodzenia wyglądają nieźle...

I mamy nawet coś na wzór Dead Eye;a z RDR ;)

Zapowiada się naprawdę ciekawy tytuł...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej kompletnie olałem ta gre, jednak po obejrzeniu filmików z gry, jestem pod cholernym wrażeniem. Gra zapowiada się zajebiście :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dishonored w polskiej wersji językowej również na konsolach!

http://www.gram.pl/news_8AThHO,0_Dishonored_bedzie_dostepny_w_polskiej_wersji_jezykowej.html

Teraz to na pewno kupuje Dishonored(na premierze nie bo w tym miesiącu wychodzi też Ac3 ale w listopadzie/grudniu na 100% kupuje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie mój faworyt jeżeli chodzi o jesień AD2012. W ciemno kupował nie będę ale jak oceny będą odpowiednio wysokie biorę w dzień premiery.

Niektóre filmiki powodują opad szczeny, mam nadzieję że będzie się grało tak samo miodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dishonored w polskiej wersji językowej również na konsolach!

http://www.gram.pl/n..._jezykowej.html

Teraz to na pewno kupuje Dishonored(na premierze nie bo w tym miesiącu wychodzi też Ac3 ale w listopadzie/grudniu na 100% kupuje)

Jako że AC mi nie podchodzi to to z pewnością kupie :) jako że polska wersja językowa na konsolach będzie. Kolejne bo Deus Ex must have ostatnimi czasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dishonored w polskiej wersji językowej również na konsolach!

PL from Cenega... nie wiem czemu ale jakoś zbytnim optymizmem to nie nastraja - chociaż, skoro wydają to dwie różne firmy, to może w tym wypadku operacja zakończy się sukcesem...

Ale sama gierka zapowiada się bardzo fajnie i nawet bez naszych napisów jest warta uwagi...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co tu wybrać??? :)

BACKSTREET BUTCHER DLC

SHADOW RAT DLC

ARCANE ASSASSIN DLC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SHADOW RAT DLC albo ARCANE ASSASSIN DLC...

Ja biorę Shadow'a, bo tylko takowym Muve dysponuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ultimie jest assassin :) taki wybralem a tego butchera gdzies widzieliscie ?

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że u nas najtańsze preordery oscylują w okolicy 209zł + przesyłka(~12zł) więc skorzystam z amazon.uk - preorder wychodzi na poziomie 195zł a wysyłkę kurierską mamy gratis. Na dzień dzisiejszy amazon dorzuca Acrobatic Killer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniam :) nie mogę się doczekać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno się nie logowałem, ale jest coś co mnie ciekawi. Co daje ta książka i 500 monet w preorderze ? Wie ktoś ? I 2 sprawa, to chciałem ponarzekać. Dziwne jest dawanie preorderowcom ułatwień do gry, np. szybsze pływanie (ja złożyłem, i akurat takie tam mam, bo to jest acrobatic killer). Dziwne, co, twórcy chcą, aby ci co kupili gre wcześniej, przeszli ją szybciej ? A teraz moje zdanie o grze. Gra mi się strasznie podoba. Wiele pisało, że też olało tą produkcje, i dopiero potem zauważyło jakie to fajne. Ja tak samo, zerkałem na okładkę, fajna, i szedłem dalej. Ale ten klimat, kurcze, dla samego klimatu warto grać w tą grę. Jeżeli gra będzie taka, jakie są oczekiwania wielu osób (włącznie ze mną), to szykuje się jeden z hitów tego roku. Pozrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno się nie logowałem, ale jest coś co mnie ciekawi. Co daje ta książka i 500 monet w preorderze ? Wie ktoś ? I 2 sprawa, to chciałem ponarzekać. Dziwne jest dawanie preorderowcom ułatwień do gry, np. szybsze pływanie (ja złożyłem, i akurat takie tam mam, bo to jest acrobatic killer). Dziwne, co, twórcy chcą, aby ci co kupili gre wcześniej, przeszli ją szybciej ?

Bonusy z preorderów to po prostu będą dodatkowe whalebone charmy, tak samo podlegające prawom "ulepszania" postaci jak wszysktie inne talizmany w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapowiada sie ciekawie.czy ktos wie cos o zagadkach w tej grze?maja takowe byc?cos musi byc procz zabijania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię aby były jakiekolwiek zagadki.Raczej będzie chodziło o zakradniecie się i zlikwidowanie celu na różne możliwe sposoby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×