Skocz do zawartości
Emir

Grand Theft Auto 4

Rekomendowane odpowiedzi

Wojnar wydaje mi sie, im wczesniej tym lepiej, ale nie za wczesnie 16/17/18?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi pasuje praktycznie kazda godzina ale najlepiej tak 15-16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mam byc szczery, to mi rowniez obojetna godzina, jestem prawie caly czas on-line. Niech mnie ktos doda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też proszę , aby wszyscy mnie dodali do friends'ów . Mój Psn ID to Lukasz2525 . Często jestem online , zawsze chętnie zagram .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tu ktoś, komu zawsze nalicza level? Ciekawe, czym są spowodowane te problemy? Zapchane serwery czy co...

@Łukasz25:

Uwierz mi, że nie wszyscy na tym forum maja problemy ze wzrokiem. Sam noszę okulary -8, ale potrafię czytać tekst napisany normalną czcionką...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wojnar dodaj mnie. Mam następny pomysł. Takie mini zawody. Pojedziemy w 1. mieście na molo. Weźmiemy motory i się będziemy rozpędzać i uderzać w barierkę i kto dalej poleci A w wodze już się nie będziemy ruszać żeby później sprawdzić. Jest pełno takich miejsc. Będzie można dorwać jakieś wozy pojemne i szukać po mieśćie na freemodzie jakiś glitchów bądź śmiesznych rzeczy.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz max ludzi...

A co do pomyslow, to ktos postawi serwa na free mode, z respownem co 5-10 sekund (zeby ciala szybko nie znikaly), z odlegloscia respa na najblizsza, bron z ktora bedziemy sie respownowali to Rocket Lancher no i oczywiscie Friendly Fire OFF ^^

Ogladalem filmiki z takimi ustawieniami ;]

Strzal z bazooki nie zabija a za to wysoko sie lata ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz max ludzi...

A co do pomyslow, to ktos postawi serwa na free mode, z respownem co 5-10 sekund (zeby ciala szybko nie znikaly), z odlegloscia respa na najblizsza, bron z ktora bedziemy sie respownowali to Rocket Lancher no i oczywiscie Friendly Fire OFF ^^

Ogladalem filmiki z takimi ustawieniami ;]

Strzal z bazooki nie zabija a za to wysoko sie lata ;]

Ja na to idę, tak około 10 możemy zacząć grać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 to za wczesnie.

Najlepiej po poludniu, miedzy 14-16

A najgorsze jest to że nie wiem jak my się będziemy porozumiewać :/

Robiłem już chyba wszystko z headsetem a i tak nie działa mi z GTA...

Niby mógłbym słyszeć co do mnie mówicie przez TV ale podczas nagrywania nie mam w ogóle dźwięku :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porozumiec mozna sie przez jakis czat albo na forum, o ile wszyscy maja kompa przy konsoli i dostep do niego. cos sie wymysli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam neta albo w konsoli albo w PC. Nie mogę mieć tu i tu jednocześnie :/

A nagrywam na kompie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie ma czatu in-game :/ najwyzej wszystko przed gra sie omowi i tyle a pozniej sie zobaczy najwyzej bedziemy grac w tryby zeby kazdy wiedzial o co chodzi Cops 'n crooks i ogien!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to dość głupie pytanie ale jak włączyć multi ? Zaraz po uruchomieniu gry PS3 odrazu wczytuje mój najświeższy zapis. Żadnego menu ani nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjac komorke (strzalka do gory na krzyzaku) i tam oprocz phonebook i innych tylko przydatnych w grze jest opcja Multiplayer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz rowniez posiadam gre , mozna mnie dodawac ale na poczatek bede chcial chyba troche sp przetestowac.

Id: lMrXl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakims cudem zaczela mi dzialac sluchawka w multi ;]

Nie wiem od czego to zalezy wiec musze to obczaic ;]

Starszej zachcialo sie jechac do lasu na konwalie wiec bede pewnie jakos po 16 ;/

EDIT: i znowu nie dziala ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszał ktoś może jakąś oficjalne info o łatce do multi ??? a spodkaliście si z naliczaniem kasy a co za tym idzie lvl podczas waszej nieobecności to znaczy kończycie gre z 10 tys a rano odpalasz maszyne i masz np 25tys????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arczi, przeciez jest przegladarka w ps3 wiec nie musze latac na kompa zeby cos napisac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie poboczne pytanie:) : Dlaczego po wyjsciu z gry nie zapisuje sie lvl w multi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam takie poboczne pytanie:) : Dlaczego po wyjsciu z gry nie zapisuje sie lvl w multi ?

Za poznaj się z tematem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz max ludzi...

A co do pomyslow, to ktos postawi serwa na free mode, z respownem co 5-10 sekund (zeby ciala szybko nie znikaly), z odlegloscia respa na najblizsza, bron z ktora bedziemy sie respownowali to Rocket Lancher no i oczywiscie Friendly Fire OFF ^^

Ogladalem filmiki z takimi ustawieniami ;]

Strzal z bazooki nie zabija a za to wysoko sie lata ;]

juz tak z Arczim i FaUperem gralismy xD i rzeczywiscie byla rzeznia nieziemska postac czasem potrafi naprawde wysoko poleciec xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za poznaj się z tematem

Dzieki Troche dziwne bo sie zapisalem do socialclubu(konto polaczylem z PSNID;p).Za chwile zrobie maly tescik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie zapisalem do social clubu ale dupnie wyszlo bo po dwoch dniach od premiery GTA IV stracilem neta i mi nidc nie zalicza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja sie zapisalem do social clubu ale dupnie wyszlo bo po dwoch dniach od premiery GTA IV stracilem neta i mi nidc nie zalicza

social club nie nalicza statystyk multiplayer ani ich nie zapamiętuje. Oferuje bonusy po przejściu fabuły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
social club nie nalicza statystyk multiplayer ani ich nie zapamiętuje. Oferuje bonusy po przejściu fabuły

To co trzeba zrobic zeby sie te lvle zapisywaly? bo u mnie nadal po wyjsciu mam 0.(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×