Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Co jest kuźwa z tym zasranym PESem!!!!!!?????

Od kilku tygodni dzień w dzień mnie nonstop wypierd..la w serwera.

Tyle razy ile ostatnio każdego dnia widzę te pieprzone LOST CONNECTION SERVER to dawniej przez cały rok nie widziałem.

Na sililar level nie losuje przeciwników, jak z kolei dam NO MATCHMAKING RESTRICTION to same koksy po 900 pkt.

Poza tym na ch.. ten podział bo jakjużlosuje to czy SIMILAR czy nie to mi wylosowało tego samego kolesia.

Co te gnidy znów porobiły???

Od momentu jak wyszedł ten pieprzony 2014, w 2013 sie wszystko chrzani!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nic takiego sie nie dzieje moze poszukaj problemu u siebie? Zobacz w ustawieniach routera na ktorym kanale jest Twoja siec. Najlepiej przez aplikacje wifianalizer na androida na iphony tez jest, jesli jest masa osob na tym samym to tak sie dzieje ze rozlacza neta...przynajmniej u mnie tak bylo gdy rozlaczalo mnie czesto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że to ma miejsce wyłącznie przy PESie, dzieje sięto w różnych momentach ale najcześciej w momencie gdy jestem w game plan (nie bezpośrednio przed meczem ale z menu), poukładam/poustawiam zawodników, wychodzę z game planu i zacyna się mielenie... kółeczko w lewej części ekranu sobie kręci, kręci a potem rozłączenie i komunikat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa... nie kapuję tego. W opcjach gry przestawiłem o jedną krechę więcej.

Skończyło mnie wywalać i praktycznie od razu znajduje przeciwnika.

Dziwy jakieś....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos chce zebym mu dupe skopał to pisać! ;-) Jason100_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się stało z MYPES na fejsie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema , olewam tego pesa 14 i wracam do 13 . Powiedzcie jak sciagnac  patcha ze skladami i statystykami ? Jakiego patcha? Chodzi mi o najnowszy jakis bo widze ze od konami nic nie ma . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Dołączam się do prośby kolegi "psgpes14" i również prosze , gdyby ktoś mógł podesłać jakiegos najnowszego patcha do PES2013 chociażby takiego , który zawierał by transfery z zimowego okienka, Ogólnie będę wdzięczny za jakiś , dodam , że ostatni mój patch jaki pobierałem był, chyba gdzieś w marcu lub kwietniu ubiegłego roku.. z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa... nie kapuję tego. W opcjach gry przestawiłem o jedną krechę więcej.

Skończyło mnie wywalać i praktycznie od razu znajduje przeciwnika.

Dziwy jakieś....

 

ICEMAN31 mam pytanie, moglbys mnie nakierowac o jaka dokladnie kreske chodzi

 :) mam identyczny problem i kompletnie nie daje rady z tym walczyc. Bede wdzieczny !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ICEMAN31 mam pytanie, moglbys mnie nakierowac o jaka dokladnie kreske chodzi

  :) mam identyczny problem i kompletnie nie daje rady z tym walczyc. Bede wdzieczny !

W menu gry wchodzisz OPTION i tam wybierasz Online settings. Potem bodajże Personal settings czy jakoś tak i tam są takie kreski poziome.

Piszę z roboty więc tak trochę z pamięci jadę. Jak wrócę z roboty to spawdzę i napiszę Ci dokładnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam troszke inny problem,napiszcie czy macie to samo,od kilku miesiecy rozlacza mnie w trakcie gry,nie ma roznicy czy wygrywam czy remisuje czy przegrywam,to juz wnerwia,kilka takich i wywala mnie na B lub C i zadnych turniejow czy gier,o co chodzi zadne ustawienia nie pomagaja , lacze sprawdzone kilkanascie razy i nic,nie wiem do kogo pisac ze sie resetuje tak czesto,jedna uwaga jak wywali mnie internet dziala,wiec o co biega ? pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam troszke inny problem,napiszcie czy macie to samo,od kilku miesiecy rozlacza mnie w trakcie gry,nie ma roznicy czy wygrywam czy remisuje czy przegrywam,to juz wnerwia,kilka takich i wywala mnie na B lub C i zadnych turniejow czy gier,o co chodzi zadne ustawienia nie pomagaja , lacze sprawdzone kilkanascie razy i nic,nie wiem do kogo pisac ze sie resetuje tak czesto,jedna uwaga jak wywali mnie internet dziala,wiec o co biega ? pomocy.

widze ze mozna tu liczyc na pomoc masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok wszystko jasne zajebiste forum,albo nikt tego nie czyta albo co gorsze same pajace walic takmie forum,po co tu pisac tragedia,durne japonce stworzyly gre dla idiotow i nic my jak pokorne prosiaczki wszystko lykamy zadnych uwag,mam dosc jestescie mzalosni.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś masz nie tak z netem raczej.Konsola podłaczona kablem?Zrob test na pingtest.net i wrzuć ping tutaj . Zrob najlepiej kilka razy w odstepach 5min i porównaj wyniki.Powinny być prawie takie same....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok wszystko jasne zajebiste forum,albo nikt tego nie czyta albo co gorsze same pajace walic takmie forum,po co tu pisac tragedia,durne japonce stworzyly gre dla idiotow i nic my jak pokorne prosiaczki wszystko lykamy zadnych uwag,mam dosc jestescie mzalosni.

Nie płacz dziewczynko. wystarczy ruszyć tą okrągłą częścią ciała którą nosisz na karku zanim zaczniesz komuś wmawiać że jest żałosny bo tym sposobem sam jesteś żałosny.

Nie zauważyłeś że większość jużpisze w temacie PES2014?? Bo większość ludzi stąd przeskoczyłą właśnei na 14-kę.

Tak więc luz płaczliwy miśku i kultury się naucz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam mały problem, wczoraj zakupiłem Pes'a 13 by popykać sobie z kolegą, problem polega na tym, że nie posiadam jezyka angielskiego - jest tylko Hiszpański i Portugalski, z jakiej racji nie wiem, wiecie może czemu tak się stało? ogólnie ciężko do czegokolwiek dojść nie rozumiejąc nic :D , drugie pytanie, wie ktoś jak w zwykłym meczu 1vs1 ustawić dwu mecz, tak jak to było w Pes6 ?  pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZy w 13tce można jeszcze grać online?

Edytowane przez PESsimist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZy w 13tce można jeszcze grać online?

Można

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×