Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

akurat muzyka jest zadziwiająco dobra jak na Konami

Dokladnie , a gra niestety ciagle ciut anemiczna , szejk no nie mow,ze Ci sie te strzaly podobaja albo klejaca sie wciaz pilka i te zwalniajace powtorki !? :) Co do strzaleczki to mnie troche smieszy bo grajac z bratem widzialem gdzie zagrywa grajac na dwa pady, to chyba nie jest super realistyczno symulacyjne ? :)

Edytowane przez gugsolina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soundtrack w Fifie zawsze był lepszy i chciałbym żeby był na takim samym poziomie w pro evo. Powtórki fakt, tną się, ale ja prawie nigdy ich nie oglądam :D Strzały wydawały mi się gorsze niż w demie 1, ale teraz się do nich przyzwyczaiłem. Klejenia piłki nie stwierdziłem, anemiczności(???) tym bardziej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do soundtracku. Coz to za problem wgrac wlasna muzyke ... 5 min roboty i lepiej niz w Fifie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soundtrack w Fifie zawsze był lepszy i chciałbym żeby był na takim samym poziomie w pro evo.

ano to prawda - nie mowiac juz o kwesti odglosow czy dopingu... Wiadmo,ze kazda gra musi miec swoje wady i zaledy - najlepiej jakby polaczono obie galy tyle ,ze to nieralne ,wiec nie pozostaje jak wybrac ta ktora ma mniej wad ;> albo grac w obie hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do soundtracku. Coz to za problem wgrac wlasna muzyke ... 5 min roboty i lepiej niz w Fifie:)

Idąc tym tropem w każdej grze mogliby zrobić taką opcję... Chcę żeby twórcy gry sami mnie zaskoczyli jakimiś dobrymi kawałkami- Song 2 z FIFA 98 klasyk!

Co do odgłosów i dopingu, to też subiektywna kwestia. Doping lepszy w Fifie, ale w pro evo reszta dźwięków bardziej mi pasuje

Edytowane przez Szejk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie , a gra niestety ciagle ciut anemiczna , szejk no nie mow,ze Ci sie te strzaly podobaja

wręcz zajei.ście mi się podobają !

dawne czasy- fani PESa śmieli się z Fify , że tam strzały są jak baloniki. A ja wolałem te z Fify bo te z PESa wyglądały po prostu arkejdowo , piłkarze sadzili takie uderzenia jakim dysponował R. Carlos

Teraz są słabsze i przez to realistyczne a realizm cenie ponad wszystko, po prostu bawię się dużo lepiej w realistycznych sportówkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to znaczy "super komputerowe"?

Anioł, nawet nie zaczynaj dyskusji z dziećmi... :) Zaraz będzie burdel w temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam tylko nadzieję, że nie bedzie burdelu online.

Bo to co robił Seabass zakrawało na kpinę- ot grasz z kimś, ktoś wyjdzie i TY TAKŻE masz mecz nieukończony. No kretyn po prostu to wymyślił -ja sie bardzo cieszę, że Seabassa odsunęli od tej gry bo facet dawno stracił rezon

I dalej- mam 90 % ukończonych meczy w ostatnich 10. Gram dalej, kończę 5 pod spotkań pod rząd i dalej mam ukończonych 90 %. Co to ma być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anioł, nawet nie zaczynaj dyskusji z dziećmi... :) Zaraz będzie burdel w temacie

To bylo nawet na poziomie nazwanie kogos dzieckiem...i wcale nie na temat wiec moze przestaniesz robic burdel w temacie? Forum sluzy czasem do opinii wlasnych, masz z tym jakis problem!?

Super komputerowe znaczy,ze wciskajac kwadrat nie czuje zeby ten strzal byl ode mnie zalezny tylko po prostu leci sobie... ale dobra wole sie wiecej nie wypowiadac niegatywnie juz na temat tego pro evo bo sie okaze zaraz ,ze mam 4 latka...

Edytowane przez gugsolina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie nasza wina, że sprawiasz takie wrażenie :)

A strzały faktycnzie są jakieś miałkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee maty15 tzn,ze jestes dziecko,nie znasz sie :> przynajmniej takie wrazenie sprawiasz :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie nasza wina, że sprawiasz takie wrażenie :)

A strzały faktycnzie są jakieś miałkie

Matinx ciekaw jestem czy będziesz też tak skrupulatnie oceniał poszczególne elementy gry konkurencyjnej. Bo wszyscy oceniają Pes rozkładając go na czynniki pierwsze, ale jakoś nie kwapią się pisać to samo o konkurencji. Tam strzały są jakie? Kompletnie bezpłciowe. Podania? Idą jak po sznurku, a piłka klei się do zawodnika jak guma. Momentum co kompletnie spacza wynik końcowy, wiem mają to rzekomo zmienić, ale dotychczas to było a wszyscy palą jeleni, że tego albo nie ma, albo im to nie przeszkadza. Bramki do pustej jako recepta na wszystko. Można by pisać i pisać, ale i tak fanii tej serii podniecać się będą nową otoczką, trybem kariery, Ultimate team. Niech wreszcie podejmą temat stricte game play'u bo unikają go jak ognia w swoich rozważaniach zupełnie inaczej niż robią to w temacie Pes'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty lons ale my przeciez o pesie mowimy, w temacie pesa, wiec o co Ci chodzi? Sporo ludzi uwaza, ze strzaly sa do dupy, te z r2 wpadaja za czesto, loby sa jakies arkadowe, również za czesto wpadaja i nierealistycznie wygladaja. Nie moja wina, ze wymagam od pesa jakosci, do ktorej przyzwyczaili mnie za czasow ps2.

Edytowane przez Maty15
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty lons ale my przeciez o pesie mowimy, w temacie pesa, wiec o co Ci chodzi? Sporo ludzi uwaza, ze strzaly sa do dupy, te z r2 wpadaja za czesto, loby sa jakies arkadowe, za czesto wpadaja i nierealistycznie wygladaja. Nie moja wina, ze wymagam od pesa jakosci, do ktorej przyzwyczaili mnie za czasow ps2.

Wiem, że gadamy o Pes w tym temacie, ale tutaj wszystko rozkładane jest na czynniki pierwsze, a w temacie konkurencji pisane są jakieś bzdury o karierze. Tak jakby tam game play był super. A prawda jest taka, że strzały w FIFA są tak spaprane wraz z podaniami, że masakra.

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zostanmy przy tym, ze w pesie sa idealne, eot :)

Nie są idealne, ale już nie przesadzajmy z tymi ocenami. Są naromalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jak są normalne, to fox zbędny, bo pes jest w sam raz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne jest w tym drugim demku to, ze obroncy zastawiajac pulapke offside'owa probuja naciagac, podnoszac reke i sygnalizujac spalonego, co nie zawsze jest potwierdzane gwizdkiem sedziego.

(w pierwszym demku kazde podniesienie reki oznaczalo, ze za chwile uslyszymy gwizdek, wiec nie trzeba juz bylo biec do pilki). Niby taki detal, ale urealnia cala rozgrywke.

Strzaly moim zdaniem sa ok- w pierwszym demie byly za bardzo hokejowe (wielka sila z niczego) ale w drugim juz jest lepiej.

W moim odczuciu zapowiada sie fajna gierka i tylko te buty... moze to internetowy zart?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wracajac do Fify to wdg mnie 11 i 12 to odgrzewane kotlety, mecze sa schematyczne, nudne, malo przypadkowosci (glupie momentum), napakowane robocopy biegajace caly mecz na maksa

Owszem jeśli się gra najlepszymi polecam pograć trochę drużynami słabszymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co macie do tych butów, w PESie 2011 (i 2012 pewnie też ale nie pamiętam) grając w Become A Legend też wybierało się buty swojemu stworzonemu zawodnikowi i zazwyczaj każda inna para butów dodawała więcej lub mniej "czegoś" zawodnikowi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jak są normalne, to fox zbędny, bo pes jest w sam raz ;)

Matinx myślałem, że poważnie rozmawiamy ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem coś dodać, ale widzę, że już wszystko zostało napisane... hunteriarz podbijam Cię w 100%. Piona! SMOKE!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×