Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie zamiast pisać na forum LM oglądać ;p To co się działo w Madrycie to magia futbolu takich meczy jak najwięcej w pro evo życzę ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby co chetnie zagram sparing jak dostane swoje pudełko z PESem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zamiast pisać na forum LM oglądać ;p To co się działo w Madrycie to magia futbolu takich meczy jak najwięcej w pro evo życzę ;D

Dokładnie ! w 25 minut 5 bramek :D Masakra świetne widowisko no i ważne że Robert z kolegami do przodu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zamiast pisać na forum LM oglądać ;p To co się działo w Madrycie to magia futbolu takich meczy jak najwięcej w pro evo życzę ;D

Popieram przedmówcę - piękno futbolu !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do zapisania się do turnieju PLO KICK OFF CUP pes12 ps3

Zasada prosta jak konstrukcja cepa jest to turniej na rozgrzewkę więc sami wybieramy drużynę jaką chcemy grac

Będą dwie fazy turnieju grupowa i pucharowa

Zapisy o tu :

http://www.polskaligaonline.pl/forum/693-plo-kick-off-cup/49264-zapisy-do-plo-kick-off-cup--zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również czekam na swoją kopię, może już dziś będę miał :D Jakby ktoś chętny na jakiegoś spara po oficjalnej premierze to mój nick psn to yayami-omate :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra sama w sobie bardzo miodna. Zastanawiają mnie tylko strzały. Wczoraj wpadało mi prawie wszystko + bramka Vidala z około 35 metrów. Być może wynikało to z poziomu na jakim testowałem grę mianowicie regular.Zagrałem jeszcze jeden mecz potem na professional i nie było już tak łatwo niby. Czekam na Wasze opinie. Dla mnie gra na pewno na + jestem zadowolony z zakupu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zagralem poki co 1 mecz na pc i 1 -sze wrazenie - jest dobrze ale za za malo gralem zeby cos wiecej napisac.

No i ten kawalek (aj se tu pero) chyba im sie w glowach pojeba.o - jak mozna taka muze do menu wsadzic - niby to tylko muza ktora mozna sciszyc lub zmienic ale sa pewne granice smaku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie prawda. Przecież piszę że gra na +, jest mega miodnie. Doszukujesz się czegoś niepotrzebnie. A regular bo zaczynam przygodę z pro dopiero

zresztą potem odpaliłem już profesional (ten jeden wyżej) i raz że dostałem wpierd... dwa że nie było już mowy o bramkach z 35 metrów :D

Edytowane przez pezlwh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cieszy mnie to , oby online działał. pogramy spary ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cieszy mnie to , oby online działał. pogramy spary ;)

Masz wersję angielską czy z polską instrukcją? Zobacz jaki masz BLES na płytce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BLES 01709

nie ma polskiego języka w instrukcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że w tym roku po raz pierwszy zagram w PESa na swoim PS3 :). Gra jest mega!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co przemawia za kupnem Pesa 2013 na ps3, jeśli na kompie gra pójdzie na najwyższych detalach, można spodziewać się patchów fanowskich uzupełniających nazwy drużyn i licencjonowanych strojów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co przemawia za kupnem Pesa 2013 na ps3, jeśli na kompie gra pójdzie na najwyższych detalach, można spodziewać się patchów fanowskich uzupełniających nazwy drużyn i licencjonowanych strojów?

No pewnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś rozwinąć tę lakoniczną wypowiedź?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS3 możesz edytować sobie stroje, herby, loga,stadiony,chantsy wgrywać etc. Nie ma z tym żadnego problemu. Wgrywasz dany OF/Patch na paluszka USB i kopiujesz do PS3. Wszystko.

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem. W takim razie kupuję na PS3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paul z Austrii robi tez nowe of/patche, już w najblizszą sobote na jego blogu ma być of do pes13, ja zaraz jade po PES13, pózniej do pracy na 14, i wieczorem sobie pogram. :D

Dla mnie gra na PC i tylko np. monitor 20cali nie ma sensu, skoro moge zagrać na ps3 i 42 calach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×