Skocz do zawartości
jontr

GTA IV - dla frustratow

Rekomendowane odpowiedzi

witam w temacie dla frustratow, ktorzy czuja presje na zasmiecanie watku wlasciwego swymi rozterkami dotyczacymi tego kiedy dostana swa ukochana gre, gdzie ja zamowili itp itd.

wyladowujcie sie tutaj, oszczedzcie tamten watek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam w temacie dla frustratow, ktorzy czuja presje na zasmiecanie watku wlasciwego swymi rozterkami dotyczacymi tego kiedy dostana swa ukochana gre, gdzie ja zamowili itp itd.

wyladowujcie sie tutaj, oszczedzcie tamten watek!

Matko swieta.. ale maruda z Ciebie... w szkole tez same piatki byly i od linijki tematy???

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha....

Jaki smęt, niedługo będzie temat o tym jakie kto ma pudełko od GTA4... ludzie litości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam w temacie dla frustratow, ktorzy czuja presje na zasmiecanie watku wlasciwego swymi rozterkami dotyczacymi tego kiedy dostana swa ukochana gre, gdzie ja zamowili itp itd.

wyladowujcie sie tutaj, oszczedzcie tamten watek!

Ale Ty jesteś nerwowym człowiekiem. Po prostu ignoruj posty pisane w dziale GTA IV, które są na temat zamówienia i ogólnie offtopic. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem swoją kopie dzisiaj, z powodu braku kasy. W gram.pl. Niestety dostane ją dopiero po weekendzie majowym. Ale zapłacę tylko 224 zł. Powiem tylko, że przy zamówieniu baaaardoz się wkurzyłem, bo kilka dni wcześniej dostałem zniżke 20 zł, dzisiaj zadowolony i pełny nadzieji otwieram tego e-maila ze zniżką - patrzę na datę... 28 kwietnia... Wkurzyłem się bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×