Skocz do zawartości
marcinka

The Walking Dead

Rekomendowane odpowiedzi

Nareszcie wczoraj miałem trochę czasu i usiadłem późno w nocy do finału TWD. 5 epizod nie miał jakiś ciężkich moralnie wyborów, raczej to było odcinanie kuponów z tego co się uzbierało do tej pory. Szczerze, to miałem ochotę na większe dramaty i troszkę czułem niedosyt na końcu. Coś czuję, że wstęp do 2 sezonu już widzieliśmy ;)

Z grubsza, to: skończyłem bez ręki, załatwiłem tego psychola, a na koniec kazałem zostawić mnie Clem, żeby nie musiała własnoręcznie zabijać swojego "opiekuna". Jednak wszystko to było bardzo przewidywalne i nie wywołało jakiś głębokich emocji, poza przygnębieniem.

Jak dla mnie cała gra bardzo dobra i śmiało polecam. Zwłaszcza, że Ci niezdecydowani są teraz w idealnej sytuacji i mogą zagłębić się w całość, bez kilkutygodniowych przerw jakie my niestety musieliśmy z bólem wytrzymywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam :). Serialu nie oglądałem - grę zamierzam zakupić w grudniu. Są jakieś wątki fabularne które łączą gre z serialem, czy jest to zupełnie inna historia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak...jest kilka rzeczy które łączą grę z serialem...jedna postać ( czyt. Glen ) + nazwy niektórych farm albo miejscówek...tak to praktycznie historia jest całkowicie różna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to gra lepsza od serialu w którym jest sporo irytujących postaci. No i są rzeczy w grze o których w serialu można pomarzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może wie czy była faktyczna możliwość nie zabierania przedmiotów z samochodu tego nieznajomego ? Jaką wtedy argumentację miałby ten gość w hotelu?

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie zrobiłem...wtedy koleś czepiał się innych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to wtedy wyglądało ? Inne osoby z grupy zabrały te przedmioty ? O co miałby się czepiać pozostałych skoro tego nie zrobili ? (jeśli nie zabrali)

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak...wtedy zabiera to reszta a ty tylko patrzysz...czepia się że to "jego ludzie" zrobili...i że to pośrednio z jego winy stało się to co się stało...

more less

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to wtedy wyglądało ? Inne osoby z grupy zabrały te przedmioty ? O co miałby się czepiać pozostałych skoro tego nie zrobili ? (jeśli nie zabrali)

Tak, samochód został ograbiony przez resztę grupy. Lee powiedział Clem, że nie mogą tego wziąć, bo to nie należy do nich i wraz z Clem trzymał się z boku. Kenny próbował go przekonać, żeby dał spokój, że apokalipsa, że trzeba sobie jakoś radzić, a w ogóle to samochód pewnie został porzucony itp. a Katia znalazła sweterek dla Clem i chciała wręczyć Lee, ale on i tego nie wziął.

W 5 epizodzie podczas rozmowy Adam wspomina co prawda, że Clem powiedziała mu, że Lee był przeciw ograbieniu jego samochodu, ale i tak zrobił tyle innych, potwornych rzeczy... i rozmowa toczy się dalej, ogólnie na nic to nie wpływa.

Edytowane przez Siriondel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś kiedy wersja na płycie trafi na europejski rynek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też mnie to ciekawi, gdyż europejska premiera miała być zaraz po premierze US, a tam bodajże była 4 grudnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka cena... a więc trzeba będzie kupić grę z PSS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PSS 90% kasy szło do ich kieszeni. Prosta kalkulacja by tyle samo zarobić na wersjach pudełkowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupujcie na PSS, nie ma co się zastanawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ograłem pierwszy epizod... Dziś siedzę w pracy niewyspany gdyz za punkt honoru obrałem sobie przejśc cały pierwszy epizod a zaczałem grać po 23... Póki co jestem tytułem zafascynowany ;) jak dzis znowu zasiądę po 23 jest szansa na ogranie na raz 2 i 3?? czy raczej mogę zapomnieć - jutro wolne więc do tej 4-5 mozna posiedzieć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie troche gupie pytanie ale czy jest Polska wersja(napisy)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda bo do takiej gry warto znać bardzo dobrze angielski. Licze tylko na to że ktoś wyda gre w Polsce w wersji PL:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Język w tej grze jest banalny więc nikt nie powinien mieć problemów ze zrozumieniem co tam mówią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdun, grasz z wyłączonym głosem

Edytowane przez ONE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×