Skocz do zawartości
alfik

The Evil Within

Rekomendowane odpowiedzi

33910.jpg

Powiem, że... jaram się. Może w końcu dostaniemy prawdziwy horror, coś w klimatach trzech pierwszych części RE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu jakieś post-apo klimaty? Chociaż może zombie nie wsadzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu jakieś post-apo klimaty? Chociaż może zombie nie wsadzą.

Hmm... raczej klimat rodem z Silent Hill. Przynajmniej tak to wygląda na tym arcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ku*wa w końcu !!!

Czuję w moczu że będzie hicior !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... raczej klimat rodem z Silent Hill. Przynajmniej tak to wygląda na tym arcie.

Mi ten art z wieżą przypomina klimatem Stalkera, tym bardziej ten pod nim z jakąś elektrownią.

Ale wygląda na to, że lokacje będą różnorodne, co jest na plus, bo w takich grach to rzadkość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeraża mnie szwabski tytuł (damn ale ja mam awersje do zachodnich sąsiadów)... Ale dobrych horrorów jak na lekarstwo więc również czekam na jakieś konkrety!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeraża mnie szwabski tytuł (damn ale ja mam awersje do zachodnich sąsiadów)... Ale dobrych horrorów jak na lekarstwo więc również czekam na jakieś konkrety!

To tylko tytuł roboczy, który na 99% się zmieni, także spoko :) Mocno ściskam kciuki za tę grę, szkoda tylko, że pewnie przyjdzie nam jeszcze sporo na nią poczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2013 po dyktando Zwei, podoba mi się to. Być może po raz pierwszy od lat dostaniemy horror, który nie jest potraktowany po macoszemu jak jakaś budżetówka :). Bethesda ma nosa do nowych marek, więc pozostaje nam tylko czekać i mocno trzymać kciuki.

http://www.ps3site.pl/rok-2013-uplynie-pod-dyktando-zwei-nowej-gry-ojca-serii-resident-evil/141822

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To horror, dobrze ze tytuł przeraza:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ciekawszy może być tytuł kontynuacji.

Zwei Zwei. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Viva Zwei kiedys byla, pamietam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ps3site.pl/bethesda-zapowiada-the-evil-within-nowa-gre-shinjego-mikamiego/149720

Proszę moderatorów o zmiane nazwy tematu na The Evil Within, bo właśnie tak ma sie nazywac gra, znana pod roboczym tytułem "Zwei"

W linku powyżej znajdziecie klimatyczny trailer i kilka obrazków... Zapowiada się mega soczyście ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no trailer niezła psychodelia :D może być ciekawie. tym bardziej, że brakuje takich gier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikami to pasjonat, myślę, że Bethesda da mu poeksperymetować i możemy dostać naprawdę klimatyczny i niebanalny horror. Oby!

Gra wyjdzie na obecną i następna generację... Mam tylko nadzieje, że wersje na PS3/X360 nie zostaną potraktowane po macoszemu. Czekamy ;).

Gra ma być wierna horrorowej konwencji, co podkreśla sama Bethesda, wyrażając się o Mikamim jako o "ojcu survival horrorów". Gracze będą zmuszeni do korzystania z ograniczonej ilości surowców, a sama rozgrywka ma balansować na granicy horroru i gry akcji. Twórcy obiecują jednak, że podczas zabawy nasze nerwy zostaną wystawione na próbę.

źródło ps3site.pl

Brzmi zachęcająco ;). Oby tylko nie było powtórki z pierwszego Dead Space. Oby gra straszyła w bardziej wyrafinowany sposób, a będzie dobrze :)

Edytowane przez alfik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już po pierwszej grafice koncepcyjnej gra była pewniakiem no i osoba Mikamiego. Teraz po screenach to już można odkładać kasę na grę. Capcom ze swoim residentem 6 zostanie wdeptany w ziemie co niezwykle cieszy. Co ciekawe wchodząc na Bethesde mamy do wybory język polski do stronki o grze oby to zwiastowało polską wersja a nie tylko stronką internetową oby oby. Gra w chwili obecnej trafia do top topów oczekiwania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę moderatorów o zmiane nazwy tematu na The Evil Within, bo właśnie tak ma sie nazywac gra, znana pod roboczym tytułem "Zwei"

zmienione

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobne do Uncharted 3 ;)

 

Ale na serio - zapowiada się miodnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu jakiś HORROR :) nie strzelanko - horror, skradanko - horror , zombie - sieczka - horror, kosmiczna - strzelanka- horror tylko coś na modłe sh, siren i fatal frame  :) oczywiście jestem kupiony i na ps4 :) bedzie się działo ! :biggrin:

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przypasował mi ten gameplay zaprezentowany na E3, świetny klimat rodem z SH1 lub 3 gdzie alternatywny świat to rdza, krew i smród ;). Tutaj wygląda to bardzo podobnie, do tego te zwłoki w workach i my - bezbronni i zdezorientowani. Oby cała gra ociekała tak świetnym klimatem. Miejmy nadzieje, że Mikami mówiąc, że chce stworzyć survival horror z krwi i kości nie rzuca słów na wiatr.

 

Gre prawdopodobnie kupie jeszcze na PS3, no chyba, że wcześniej kupie PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×