Skocz do zawartości
Zygo89

Final Fantasy XIII-2

Rekomendowane odpowiedzi

no i właśnie w tym momencie wracam do ff13-2 :D a to za twoją sprawą :) dzięki za poradnik, plus leci i na pewno się przyda!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cudo... Nigdzie w necie nie ma polskiego poradnika do FF XIII-2 a czytać ,,nowoczesny'' angielski przez nastolatków też jest dość ciężko.

Na pewno tytuł kupię na swoją konsolę i skorzystam z poradnika.

LUBIE TO !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super robota. Aż mnie zachęciłeś do gry :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ta lista idzie po kolei, bo w FF nie pokazywane są nazwy trofeów, a jedynie puste pola i trzeba wertować, co się zrobiło, a co jeszcze nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie...jak zamknąć Academia 400 AF żeby znowu mieć możliwość walki z Zenobia ? Reszta lokacji zamyka się po naciśnięciu R1 ale tej nie mogę...

EDIT: ok już nie ważne...znalazłem seal w oerba 300a f

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o clock stopper to znalazłem lepsze miejsce. Ten tygrys mnie dobijał i poszedłem na sunleth -300AF. Przyśpieszamy zegarek ,battlemania wyłączona i wbijamy. Przeciwnicy też tam stoją jak wryci ,może poza takimi opancerzonymi - z tymi trzeba uważać ale pojawiły mi się tylko 3 razy na 100 walk. Ja nabiłem tam clock stoppera w jakieś 30-40min.

BTW zajebisty poradnik :) bardzo mi pomógł.

Edytowane przez jacotnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobiliście ten fragment za 7,777 coinsów w kasynie na slotach? Standardowo przyczepić L1 i zostawić? Idzie to jak krew z nosa. Trzeba jeszcze wygrać 10k na pucharek, ale wpada podobno tylko na slotach...

A już miałem dobre zdanie o tej grze i myślałem że bezsensownego nabijania nie będzie...

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny sposób jaki mi przychodzi do głowy, to ten, który opisałem wyżej w poradniku.

To czysty fart, ale u mnie po wyjściu z kasyna i po powrocie grało się zupełnie inaczej. Wcześniej przez 2 dni zarabiałem jakieś śmieci, gdy nagle trafiłem kilka potrójnych 9 pod rząd. No czysty fart, czyli mała zmora trophy hunterów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poczekałem aż bedzie mówiło że jest gorąco jak w letni dzień po czym gumka recepturka na pada i odłożyłem na bok...po 25min trofik sam wpadł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra niby RPG w której spędzamy najwięcej czasu przy... slotach w kasynie. Co za głupi żółty kretyn to wymyślił to nie wiem. Nie dziwota że wszyscy jadą po FF teraz jak takie bzdety wymyślają... Robie to już od kilku dni i ciągle jedno wielkie gówno.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Serendipitous

... czy ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć jak zdobyć to trofeum ??

 

...5000 gier na jednorękim bandycie z rzędu....33x999...wychodzę z gierki a trofeum nie dostaje...chyba mi nikt nie powie, że 10k żetonó nie zdobyłem :)

 

...a może po zakończeniu gry muszę mieć 10k żetonów więcej niż przed jej rozpoczęciem?? :)

 

Wie ktoś jak to w końcu działa? :)

Edytowane przez carek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie 5000 gier tylko 5000 monet...i tak musisz mieć podczas jednego posiedzenia tyle bez strat.

 

Najprościej to kupić ileś tam k monet, odpalić slot machine kiedy dziewczyna w kasynie mówie "its hot like summer day" albo jakoś tak, nałożyć recepturkę na guzik od rollowania i czekać...20-30 min i trofik sam wpadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi zadziałał jeden sposób, który znalazłem w necie.

Mianowicie, żeby zaczęły wpadać te bonusy i lepsze mnożniki (Jackpoty), musisz zacząć grę z minimum 15.000 żetonów.

Pamiętaj, że chodzi o żetony, nie o normalną kasę.

Wtedy zrobiłem to dosłownie w przeciągu pół-godziny/godziny. Gdy nie miałem tych 15.000 to męczyłem się nawet po 3/4 godziny i nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no więc, zacząlem z 35k monet, założyłem gumkę recepturkę i wróciłem po 2h ;)

pozostało mi 14k monet ale miałemn napite 33x999....a to przecież nawet jaknie ma victory mode, daje po 250żetonów...33x 250żetonów, daje dużo więcej niż potrzebne 10k do zrobienia trofeum :)

 

ostatnie trofeum do platyny...i coś nie działą :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo tam liczą Ci się też te z porażki i leci Ci to na minus.

Czyli jak przegrywasz np. 1000 monet to masz -1000 do ogólnego wyniku.

Także jak robiłeś save za każdym razem to mam złą wiadomość, bo będziesz musiał jeszcze chyba długo pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym momencie strzelam sobię w głowę i ogkładam tą platynę, podobnie jak z FF XII gdzie trzeba było mieć wszystkie itemy z gry i do tego jeszcze ulepszone :)

 

dzięki za pomoc...

świetny poradnik

 

Pozdro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym momencie strzelam sobię w głowę i ogkładam tą platynę, podobnie jak z FF XII gdzie trzeba było mieć wszystkie itemy z gry i do tego jeszcze ulepszone :)

 

dzięki za pomoc...

świetny poradnik

 

Pozdro ;)

Nie no, nie ma opcji, żeby się poddać kiedy brakuje tylko jednego trofeum! Odstaw grę na kilka dni i spróbuj ponownie. Tak jak napisałem wyżej, ja za pierwszym razem wygrywałem jakieś śmieci, wróciłem po jakimś czasie i siadło kilka 999 pod rząd. Z drugiej strony piszesz, że brakuje Ci tylko tego pucharu, zatem Defragmented już masz, a tam był fragment za 7777 coins'ów. Wygrałeś 7777, to 10.000 Ci się nie uda? Bez sensu by było się poddać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

próbuje :)

przyfarmiłem pół banieczki na tomberym i co dziennie loguję, gram parenaście minut ale ciągle straty...już nawet nie robie savów...

Dam radę...gram w tą gre od FF VII...jakiś tam jednoręki bandyta nie może mnie zatrzymać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wchodzisz na plus to rób save'a.

Bo jak tam wszedłeś dużo na minus, to za jednym razem możesz tego nie zrobić.

Dlatego jak po powrocie zobaczysz, że jesteś na plus to zapamiętaj sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DONE ;)

 

20k potrzebowałem do trofeum i Platynki.

Dzięki raz jeszcze za poradnik, bez tego pewnie nawet bym się nie zabierał za tą platynę.

Coś czuję, że zacznę częściej zaglądać na forum...Pozdro

 

Ps.Gumka recepturka rządzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam pytanko odnośnie trofeum trigger finger (innym słowem qte)
czy jeżeli np po pierwszym bosie nie zalicze qte na 100% to mam możliwość ‘zrehabilitowania się’ czy już mogę się pożegnać z platyną? Dodam że mam już ok 10 artefaktów – fakt nie wiele, ale gre od początku zaczynać mi się już nie chce.

Przeszedłem pierwszą 'trzynastke' z platyną i to samo chciałbym zrobić z drugą
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×