Skocz do zawartości
Xus

Gt Academy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,sluchajcie mam takie pytanko.Jak to jest ,ze startuje identycznie jak nr1 w rankingu i widac jak jego duch od razu przy starcie robi manewr w prawo i tym sposobem wyprzedza mnie.Obejrzcie replay od 1-1,czy to sa jakies tricki czy co,bo wedlug mnie taki manewr powinien go spowolnic a on jedzie lepiej i jak dobrze pamietam gosc to ugral na padzie.Wyglada to dziwacznie i to samo jest przy 1-5 nr1 wjezdza w pierwszy zakret w lewo i widac po duchu ze uderza w auto i "odlatuje ".Ja przejezdzam nie tracajac w to auto i nie moge go dogonic(ducha).Czy wie ktos skad oni maja takie podlenki?Czy jest jakas metoda,czy to jakis fake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ci goście spędzają przy tym całe godziny lub nawet dni, żeby dopracować przejazd do perfekcji

myślę, że skoro próbowali tyle czasu urwać te dziesiąte części sekundy to udało im się znaleźć optymalny tor jazdy, często wykorzystując przy tym niedoróbki gry, jak w przypadku np. całej serii 1 (Leafem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche słabo to zrobili bo wszyscy z czołówki tylko poboczami jeżdza i myslą ze są zaje... oszustwo i tyle. szkoda ze nie można uczciwie powalczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 koła są na torze więc wszystko jest w ramach CRC ;)

te auta są po prostu za wolne więc takie manewry się opłacają

zauważ że już w 2giej serii tak nie jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym GT Academy to najlepsze miejsce miałem gdzies w granicach 20tysi, oczywiście na padzie bo wiadomo że do maniaków na kierownicach casual na padzie nie ma podejścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To różnie wygląda , jak się pojawiały nowe wyzwania , to zawsze najpierw sobie zaliczałem na padzie ( oczywiście próbując zrobić możliwie najlepszy czas ) , bo z reguły mi się nie chce wysuwać stolika z kierownicą przed telewizor , dopiero jak mam chwilę czasu , to biorę kierownicę i czasami za pierwszym przejazdem mam lepszy czas niż na padzie , a czasami po wielu próbach nie mogę się nawet zbliżyć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

mój best to rzym w serii nr 2

miejsce coś koło 6000 ;)

gram na padzie

później już nie jechałem tych nowszych

Edytowane przez BaKaJ-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem tu nowy i mam parę pytań widzę że temat dawno nie był odwiedzany ale do rzeczy......więc tak jak odebrać nagrodę mam wszystkie medale złote robię tak jak jest napisane na stronie gran-turismo czyli wchodzę w gt5 w społeczność itd ,prezenty....no i prezentów brak, niewiem tu widze post wyżej że gt a kończy się za siedem dni , na stronce pisze że prezenty można odebrać do stycznia 2013 więc nie kapuję, drugie pytanie rankingi w ps3 a na stronce GT różnią się między sobą i to dosyć bo na ps3 na pierwszych miejscach jest jakiś GTP...DHolland a na necie już wyprzedza go około 26 osób, następna sprawa na necie moich wyczynów w ogóle nie ma zarejestrowanych mimo że na 1mln graczy z hakiem to na większości rund mieszczę się w wyświetlanych 250 zawodnikach, a w rundzie 4-1 wczoraj byłem na 58 miejscu, mój nick na ps3 jest taki jak tu więc zapraszam do znajomych i pozdrawiam ,z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy zacząłeś grać w GTAcademy ?

Rankingi były ważne tylko przez pierwsze 8 tygodni, później to już tylko zabawa dla samego siebie bo wykręcone czasy nie były zaliczane.

To samo tyczy się prezentów za złote puchary... tzn. jeżeli zdobyłeś puchary po tych 8-iu tygodniach realnej rywalizacji to z prezentów nici...

Edytowane przez INO1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie aktualne.

Edytowane przez s0-Vicky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Do tej pory grałem sobie sporadycznie w "normalną" wersję GT5. Mam pytanie odnośnie zakupu wersji GT5 Academy E. Czy stracę dotychczasowy postęp w grze ?

Proszę o jednoznaczną odpowiedź....

pietrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy stracę dotychczasowy postęp w grze ?

Proszę o jednoznaczną odpowiedź....

Nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello everyone. For those gamers enjoying the bumper version of Gran Turismo known as the GT5: Academy Edition, the next few weeks will get even more interesting. The special seasonal event included with GT5: AE – the GT Academy Challenge – is about to kick off.

The event runs from 00.01am GMT on 1st January 2013 until 11.59pm GMT on 31st January, and includes an exclusive new track and car challenge for Gran Turismo fans to master.

klik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×