Skocz do zawartości
Patricko

Dead Island

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 55 odkrytych lokacji i brakuje mi 2 z tego co wyczytałem zanim spokojnie udam się do więzienia. Nie mam pomysłu jakie to lokacje (chyba?). Tu pytanie czy jak odwiedza się chatkę Jasona np. to w rogu pojawia się nazwa lokacji? To jedno z 'sekretnych' miejsc, byłem u niego, zabrałem piłe motorową, ale lokacji zdaje się, że mi nie zliczyło. Nie wiem w czym może być problem, chyba, że to inne lokacje mi brakują...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 55 odkrytych lokacji i brakuje mi 2 z tego co wyczytałem zanim spokojnie udam się do więzienia. Nie mam pomysłu jakie to lokacje (chyba?). Tu pytanie czy jak odwiedza się chatkę Jasona np. to w rogu pojawia się nazwa lokacji? To jedno z 'sekretnych' miejsc, byłem u niego, zabrałem piłe motorową, ale lokacji zdaje się, że mi nie zliczyło. Nie wiem w czym może być problem, chyba, że to inne lokacje mi brakują...

Ale nawet po skonczeniu gry mozesz ta sama postacia wybrac akt i sie tamn udac jak zapomniesz o 1 lokacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po skończeniu dowolnie podróżować sie nie da a pewności, gdzie przeoczyłem mieć nie będe wiec wole od razu to załatwić.

Te dwie lokacje nie dają spokoju, bo nie pokazuje im ich nazwy w rogu ekranu i nie wiem czy je zliczyło...

---------------

Tapnięte z mojego Galaxy S II

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z trofeum everybody lies czyli uzycie apteczki gdy stracimy tylko 5 % zycia, nie wchodzi mi probowałem wszystkiego, jakiej najlepiej apteczki uzyc? duzej sredniej? bo probowałem juz wszystkiego i za chiny nie chce wejsc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz maksymalny pasek od energii już. Bo im krótszy tym większe procenty są zabierane.

Musisz użyć dużej apteczki, inne nie będą działać.

Ja to zrobiłem od strzału przy jakimś tam zwykłym zombiaku, dałem się mu walnąć raz, apteczka w ruch i trofik wpadł zaraz po tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam maksymalny pasek i robie to w sposob np jak mnie prad porazi albo opali ogien ale uzywałem sredniej zobacze z duza i napisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofik wymaga dużej jest chyba nawet w opisie trofika to zaznaczone. Musisz mieć zabrane minimum energii i wtedy użyj dużej apteczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wziałem duza i za pierwszym razem wpadło a ja srednia sie meczyłem :P thx

Platyna :D

Edytowane przez sakosusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dobijam aktualnie do 50 lvl, a mam obecnie 47 :P

Masakrycznie wolno to idzie, więc postanowiłem podziałać jak na filmiku w poradniku.

Thaug + kastet :biggrin:

Nie wiem czy coś źle nie robię ale max PD to 430 za uderzenie i to nie zawsze :biggrin: czasem muszę się nieźle namachać bo normalnie to wychodzi 20 PD.

Nie bardzo wiem z czego to wynika, ale zawsze to lepsze niż bieganie i wykonywanie po raz enty tych samych misji :)

Na jakimś filmiku w YT widziałem jak koleś miał powyżej 1500 PD za jeden strzał kastetem w lapsko Thauga. Magik jakiś :D

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przy odrobinie kombinacji (nie wiem jakich) za butelke szampana zamiast 1k dostawałem prawie 10k expa. Przy ilościach szampana około 1k w plecaku kilka chwil i miałem odpowiedni poziom :)

Edytowane przez Bochen™

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lv. 50 wbiłem przy pierwszym przejsciu gry,będąc już w dżungli. Najlepiej robić wyzwania,zabijajac daną bronią, itp. Wtedy dostaje sie dużo punktów exp.:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok wpadło :)

od 47 do 50 lvl z kastetem i thaugiem - 3,5 h :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok wpadło :)

od 47 do 50 lvl z kastetem i thaugiem - 3,5 h :biggrin:

Gratulacje
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lennox, ty w to grasz? Z tego co pamiętam mówiłeś że ci się nie spodobało. Musimy razem zagrać w końcu (muszę cię dodać na PSN bo zniknąłeś mi jakoś) :D. Gram Purną na 47lvl, i jeśli ten grind do 50 będzie aż taki nużący to odpuszczę i zrobię to metodą z thugiem. Zostało mi jeszcze to, zabicia z furią (totalnie tego nie używałem) i przejście 1 aktu 4 postaciam (jeszcze dwie). Generalnie to trofea nie są trudne, po prostu czasochłonne, a samemu to lipnie tak grać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z odnalezieniem 1 lokacji.Mogę już iść do więzienia ale brakuje mi 1 miejsca w którym nie byłem:/ Zwiedzałem całą dżungle,miasto i kurort i nadal nie mogę znaleść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obadaj mapkę Patricka. Prawdopodobnie ominąłeś lokację w lewym dolnym rogu miasta, a jak nie to jakąś ukrytą w dżungli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miasto całe, Dżungla cała, ośrodek też ://. Musiałem coś pominąć w hotelu albo gdzieś indziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Miasto całe, Dżungla cała, ośrodek też ://. Musiałem coś pominąć w hotelu albo gdzieś indziej

W hotelu nie mogłes pominac, i nie sugeruj sie tym ze masz odkryta mape cała. Chodzi o to by odwiedzic pewne miejsce. Idz w miejsce oznaczonym nr 30 na mapie od patricka, zacznij od samego rogu i zaginaj do nr 31 przy samym brzegu. A w ukrytej wiosce byłes? w dzungli (Cave BANdits camp) mimo ze mapa pokazuje ze masz odkryta to mogłes tam pominac jakis domek i wtedy kicha lepiej sie przejdz :D

Ja te trofeum wbiłem za ddrugim badz trzecim razem inna postacia. Jak zrobisz wszystkie poboczne misje to nie ma opcji bys te miejsca pominał

Jak bedziesz miał problem to dodaj mnie na psn i wtedy pojedziemy razem furą i ci pokaze jak cos :D

Edytowane przez sakosusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pominąć można w hotelu, gdy gra sie w coopie i nie nadąży za kimś z ekipy, ale to tylko na marginesie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pominąć można w hotelu, gdy gra sie w coopie i nie nadąży za kimś z ekipy, ale to tylko na marginesie ;)

Ja wolałem grac na poczatku cała fabułe sam wiec problemu by nie było :P

Edytowane przez sakosusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest guide do Dead Island czy Dead Nation? lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało mądre pytanie. Przecież masz tytuł wątku, "Dead Island".

 

Pozdrawiam :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kolega ma rację, rzeczywiście się coś z tematami popieprzyło.

Zaraz to ogarnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie czytałem wątek, aby zobaczyć jaki problem, ale nie znalazłem.

 

Tak czy inaczej, jeśli coś jest spierdzielone, to przepraszam, za posta wyżej.

Jak posprzątasz, to wywal, po co śmiecić. Dziękuję.

 

Pozdrawiam :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×