Skocz do zawartości
s0-Vicky

[Problem] Publikowanie Trofeów Na Facebook

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu zauważyłem że moje trofea nie publikują się na Facebook'u, nie wiem dlaczego! Nic nie zmieniałem ani na PS3 ani na Facebook, konto mam przypisane (zresztą wcześniej już było i publikowało)!

Czy to tylko u mnie czy ogólnie jest jakaś zmiana?

Jak temu zaradzić?

Pozdrawiam, z góry dziękuję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź w ustawieniach PS3 czy na pewno masz odznaczoną opcję publikowania informacji o trofeach na FB, możliwe że coś się pochrzaniło, na wszelki wypadek zweryfikuj też czy powiązanie nadal jest aktywne ...

Co prawda napisałeś że nic nie zmieniałeś na FB ale zastanów się czy na 100% Swojego czasu u mnie miałem podobny problem, po dłuższym pukaniu się w czoło przypomniałem sobie że zmieniałem hasło do facebook'owego konta. Powiązanie wymaga wpisania aktualnych pass'ów do ps3, nie ma hasła - nie ma publikowania informacji.

Ameryki tu nie odkryłem ale możliwe że coś przegapiłeś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz już w ogóle nic nie rozumiem! Co prawda żadnych z wyżej wymienionych wyżej przez Ciebie ustawień nie zmieniałem ale dzisiaj zauważyłem że trofea z Godfather 2 mi się publikują (ale znowu nie wszystkie, a synchronizowałem dosyć często), natomiast z Uncharted: Drake's Fortune na całą grę opublikowało mi się jedno i to w ogóle wzięte z kosmosu-nie ma w ogóle takiego w grze.. o godzinie jego zdobycia już nie wspominając! :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Edit: rozwiązanie na dole

------

s0-Vicky: taki problem rzeczywiście występuje, nie jesteś sam. Identyczny problem ma moja żona. Co ciekawe używamy tej samej konsoli. Mamy oczywiście 2 loginy, powiązane z dwoma kontami PSN i dwoma kontami Facebook. Moje trofea pojawiają się na facebooku bez problemu, a żony w ogóle.

Wydaje mi się, że 2 tygodnie w pewnym monecie jak się logowała pojawił się w prawym górnym rogu napis "błędne hasło do facebooka" czy coś w tym stylu (tam gdzie pojawiają się komunikaty konsoli), ale tylko mi to mignęło. Żona w ogóle tego nie widziała. Spytałem wtedy - zmieniałaś hasło, ale ona nie zmieniała.

Mimo wszystko przestały się wtedy pojawiać te trofea, więc usunęliśmy dane facebooka z konsoli i wprowadziliśmy ponownie - nic to nie dało.

Trudno to dokładnie określić bo żona aż tyle nie gra, ale zauważ że chyba wydarzyło się to mniej więcej w tym samym czasie co Tobie przestało działać. Na międzynarodowych forach też pojawiło się kilka osób z tym problemem, więc cała sprawa dotyczy chyba tylko jakiegoś nikłego procenta użytkowników. Nigdzie nie widać rozwiązania.

-----

Edit: przed chwila trofea się pojawiły. Jedyne co zrobiłem to wszedłem w loginie żony w XMB w ostatnie menu po prawej (znajomi) i otworzyłem jej login. Tam się pojawia taki jakby profil, a wcześniej synchronizują się trofea z serwerem. I to pomogła. Wcześniej wchodziłem w gry-> kolekcja trofeów. Tam tez synchronizują się trofea i to zawsze starczało (i mi starcza) by pojawiło się na facebooku, a teraz trzeba to było zrobić inaczej... kto to zrozumie.

Edytowane przez michmaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michmaj: dziękuję że opisałeś to tak dokładnie. Ja też tak do końca nie wiem z czym było to związane-czy był to chwilowy błąd czy może rzeczywiście coś w ustawieniach. Ale za przeproszeniem sprawę olałem i zostawiłem, bo tak na prawdę do szczęścia mi te trofea na facebook'u potrzebne nie są... ale fajnie jak były! :)

Po nie długim czasie, nie wiem dokładnie ale około 2 tygodni trofea zaczęły się pojawiać znowu z nie wiadomej mi przyczyny-wszystko jakby wróciło do normy! Przeszedłem całą grę i 100% trofeów jakie tam występowały zostało opublikowane na moim profilu-żadne nie zostało pominięte. Dodam również że nie sprawdzałem ani tym bardziej nie zmieniałem żadnych ustawień w PS3 tudzież na facebook'u!

Tak na prawdę nie wiem czym było to spowodowane-czy błędem w PS3, sieci czy może facebook, ale wszystko wróciło do normy!

PS. Prosiłbym administrację o nie zamykanie tematu, gdyż komuś może przytrafić się podobny problem i będzie można wspólnie to dalej przedyskutować. Dziękuję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam podobny problem, tylko mi nie chodzi akurat o udostępnianie trofeów a ocen wystawionych grom w ps store. mam stałe połączenie z netem i żadne informacje na fcb się nie pojawiają ;/ nie mam pojęcia o co chodzi. A w tych ustawieniach dotyczących ocen gier było podane, że będę mógł zdecydować czy ocena ma zostać udostępniona czy też nie, ale niestety kiedy wystawiam ocenę żadne pytanie nie wyskakuje. Już to wskazuje na to że coś jest nie tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×