Skocz do zawartości
pablos_83

Spec Ops: The Line

Rekomendowane odpowiedzi

:) też mnie to irytowało ale dało się z tym żyć

czytałem że grę można w tej chwili za śmieszne pieniądze kupić, klimat jest super, muzyka rewelacyjna (jak ktoś lubi dobrego rocka) fabularnie jest fajnie, trochę liniowość może burzyć dobry obraz tej gry, ale ja byłem naprawdę pod sporym wrażeniem tego tytułu

multi... no cóż pograłem kilka meczy i dałem sobie siana

ja polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kusicie kusicie, demo mi sie strasznie podobalo, moze niedlugo sie zaopatrze.. gra bywa irytujaca jak cod ze z dupy czasem sie kulke lapie czy raczej nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto, warto.

Chyba w tej grze najlepiej się strzela z broni długiej ze wszystkich gier TPS na PS3.

Uncharted czy max payne to bardziej gry do strzelania z broni krótkiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zagrać w Spec Ops'a, ale po mimo opinii na tym forum, że grę można kupić naprawdę tanio, ja nie znalazłem ofert poniżej 99zł...

Podeśle ktoś jakiegoś linka? Może być tu, może na privie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę można było kupić tanio. Tak jak kilka innych tytułów 2k w przedświątecznej promocji.

Niektórzy zapominają że promocje się kończą.

Tak jak piszesz gra jest teraz za około 100, lepiej się wstrzymać do kolejnej przeceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem w empiku (Toruń) używki po 49 zeta, tam zresztą kupiłem swój egzemplarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Helo, cena do jakości gry jest nie do pobicia moim zdaniem, singiel na tle tego co jest na rynku (FPS) miażdży....

multi naprawdę OK, kameralne, dla dojrzałego gracza, jak ktoś szuka COD-a nie ten kierunek..

polecam!!!!

i te kolorki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończona 8+/10 można dać.

kurde jak się tak zastanowić to rzeczywiście jedna z lepszych gier w tym roku. już w tamtym hehe

W drugiej części gry znienawidzonych checkpointów przed cutscenkami już prawie nie ma.

Z chęcią zagram jeszcze raz na wyższym poziomie, bo gra jest "uczciwie trudna" :)

teraz sprawdzam wszystkie możliwe zakończenia

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka mi się bardzo podobała, po demówce kupiłem ją za 139zł nie żałowałem, zakończenia widziałem tylko 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też gnam do miejscowego empika! Powiedzcie tylko ile trwa ta gra? Bo słyszałem, że jest przerażająco krótka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest normalnie krótka (jak na obecne czasy) z 7h tak na moje oko, dlatego warto wziąć wyższy poziom trudności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w empiku to nie promocje tylko po prostu cena za sztuke z drugiej reki... a warto tym razem chocby dlatego ze nawt na allegro sztuki z second handu warte sa okolo 65 zl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem dziś grę i mogę napisać że , jest bardzo dobrą grą . Miałem wymienić ale zostawiam by przejść jeszcze kilka razy na wyższych poziomach . Naprawdę warto zaopatrzyć się w ten tytuł .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coraz więcej ludzi zaczyna doceniać ten tytuł co mnie bardzo cieszy, bo jest interesujący... też zostawiłem sobie grę bo jestem przekonany, że kiedyś odpalę ponownie historię z Dubaju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że wszyscy się jarają gierką, czas przejść się do empiku, już dawno zwróciłem na nią uwagę ponieważ lubię ten typ strzelanin. Tyle rekomendacji i ta cena.

Edytowane przez sew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest bardzo dobra. Dzisiaj skończyłem na "suicide mission", teraz kilka dni przerwy i trza się zmierzyć z "fubar".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z początku "fubar" wydał mi szalenie trudny, dosłownie 2-3 strzały i kaplica ale w końcu ogarnąłem sprawę i poszło powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyłem grę, muszę przyznać, że im dłużej się grało tym gra się bardziej rozkręcała. Wystawiłem ją na sprzedaż po piątym rozdziale, a pod koniec gry żałowałem, że ktoś ją kupił :) Zakończenie zaskakujące. Gra bardzo nierówna. Szkoda, bo gdyby ją trochę dopracować byłby to istny killer tej generacji strzelanek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, skończyłem, gra bardzo mi się podobała. Czy tylko ja nie mogę się oprzeć porównaniu tej gry do Czasu Apokalipsy Coppoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×