Skocz do zawartości
xarmin7

2 Pytania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie :)
Mam 2 pytania odnośnie tej gry:
1. Czy jeżeli kupię używaną wersję MAG (i została ona już instalowana na innym koncie) to czy będę mógł w nią grać normalnie na moim koncie? Bo nie wiem czy opłaca się kupić nową czy używaną wersję.
2. Czy każda wersja MAG obsługuje PS Move? Bo podobno to udogodnienie weszło po jakimś czasie od premiery Move i nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, czy po prostu wchodzi konkretna aktualizacja i każdy będzie mógł ją pobrać.
Z góry dziękuje za odpowiedzi :)
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w MAG nie grałem ale z tego co się orientuję... Jeśli gra nie ma online PAS to można w nią grać na każdej konsoli

odnośnie pyt 2 to nie jestem pewien..ale pewnie jest jakiś patch do obsługi move. Ale lepiej poczekaj jak wypowie się ktoś kto w to gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche juz minelo od czasu kiedy pytales i pewnie juz wszystko wiesz ale moze komus jeszcze przyda sie ta informacja.

Mozna kupowac uzywana gre i grac w nia bez zadnego online passa.Co do grania na move to nie ma jakiejs specjalnej wersji gry ktora go obsluguje,trzeba tylko sciagnac aktualizacje z sieci ktora i tak jest konieczna do grania..w obecnej chwili w gra gra calkiem spora liczba graczy a dzieki wielokolejce nie czeka sie dluzej jak 2 minuty..gra jest swietna i k/d ratio wcale tu nie jest najwazniejszy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×