Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No wszyscy bardzo dobzi ale było kiedyś takie przysłowie czy jakoś tak nie wiem do konca

Jak są dobzi to prb.. być od kogoś lepsi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miami wykonało dobry ruch i pozyskało Raya Allena. Brakowało w Miami specjalisty od rzutów za 3 punkty, który miałby szanse dostawać więcej minut niż Jones. Bo Miller wygląda już jakby ledwo chodził. Allen wybrał mniejsze pieniądze niż proponowali mu w Bostonie. Chce mieć większe szanse na mistrzowski pierścień, a i atmosfera w Bostonie była dla niego gęsta. Chęć wcześniej jego wymiany, mniej minut i jakieś nieporozumienia z Rondo. Myślę, że na tym transferze zyskają obie strony.

Fajnie, że Nash poszedł do klubu, który powinien liczyć się w walce o pierścień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, play-offy miał fatalne w porównaniu do sezonu zasadniczego, bardzo mu spadła celność. Ciekawe co zrobi teraz Boston, wprawdzie KG zostaje, ale Allena nie ma, przydałoby się wzmocnić skład(i odmłodzić)

E: Boston wziął Terrego, a Kidd poszedł do NYK! Mistrzowie z Dallas po słabym sezonie całkiem się rozpadli.

Edytowane przez Darayavahus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam Panowie, czy gdzieś na telewizji n można zobaczyć mecze NBA ?

jeśli nie, to gdzie Wy oglądacie ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

soccer-live.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w n nie zobaczysz, aż do czasu fuzji i powstania nc+. Ja oglądam na c+ lub sobie pobieram z rana jeden najciekawszy meczyk i bez sprawdzania wyników na spokojnie sobie obejrzę z oryginalnym komentarzem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w n nie zobaczysz, aż do czasu fuzji i powstania nc+. Ja oglądam na c+ lub sobie pobieram z rana jeden najciekawszy meczyk i bez sprawdzania wyników na spokojnie sobie obejrzę z oryginalnym komentarzem.

wiadomo coś o takiej fuzji ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo coś o takiej fuzji ? ;)

już miała miejsce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym NBA na C+ to ciulowo było, nie pamiętam dokładnie, ale to były chyba trzy(?) mecze w tygodniu, a w NBA potrafią zagrać nawet 14 meczów w ciągu dnia :)

Dużo bardziej polecam League Pass, w zeszłym sezonie sobie wykupiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do fuzji to wspólna oferta programowa ma się pojawić na wiosnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I Miami obroniło mistrzostwo NBA. Wygrali 4:3 ze Spurs. Kto nie oglądał niech żałuje, bo świetna seria z wielkim G6 i piękną wisienką na torcie w postaci G7. Lebron udowodnił, że jest numerem 1 jak ktoś wątpił. Właśnie tak powinien grać w całej serii jak w tym ostatnim meczu. Zasłużony tytuł MVP. Szkoda Spurs, bo wielka drużyna, która wspaniale grała i zabrakło im niewiele. Ale byłem za Lebronem i Miami, więc się cieszę z takiego rozstrzygnięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś nie trawie LBJ ale koleś jest niesamowity. Jednak gdyby nie 3 Ray Allena w poprzednim meczu to mistrzem byliby teksanczycy. Zobaczymy kto w przyszłym sezonie postawi się Miami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego te dwa ostatnie mecze były genialne. Szczególnie G6 gdzie Spurs przegrali już wygrany mecz, a NBA szykowało już podczas meczu fetę. Mieli sporo szczęścia Heat bez dwóch zdań. W G7 jakby nie straty Manu to też różnie mogłoby to się potoczyć.

Szkoda, że na nowy sezon trzeba czekać do października :sad: Ale transferowe lato też zapowiada się super, bo może dojść do kilku istotnych zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trójka Allena faktycznie była niesamowita, ale tak naprawdę to światełko w tunelu praktycznie przegranego Miami w 6 meczu zaświecił Leonard nie trafiając 1 osobistego 19 sekund przed końcem przy stanie 94-92. Gdyby trafił oba było by po meczu i po sezonie.

 

http://www.youtube.com/watch?v=IxBb4eiE9lw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy komentator na C+. Pokazano Biebera podczas G7, a On na to: No nie, takie coś nam pokazywać. To jest mecz dla porządnych ludzi. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nets ładnie się bawią za ruskie pieniądze

 

D.Williams, J.Johnson, Pierce, Garnet, B.Lopez  Terry z ławki

 

5x Allstar + jeden z najlepszych rezerwowych dekady

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no grubo. a się pewnie okaże że Jason Kidd się jednak na coacha nie nadaje i spartaczy dream team :). jak jechałem 2 tygodnie temu na lotnisko o 4 rano to słuchałem relacji z game 4 na amerykańskim ESPN i jacyś tam ichni eksperci dziwili się że Kidd od razu po karierze gracza został terenerem mocnej ekipy a taki Patrick Ewing już od ponad 8 lat jest assistant coachem (obecnie chyba w Charlotte) i od lat próbuje się przebić do tego pierwszego rzędu trenerów, ma doświadczenie i wszystko. dlatego albo Kidd dobrze zbajerował Billy Kinga albo faktycznie ma talent do tego, w sumie zawsze był swoistym liderem na boisku i dobrze rozporządzał piłką. tak czy siak mnie cieszy że kolejne "potęgi" się tworzą w NBA i przepaść między najlepszymi i najsłabszymi jest coraz coraz mniejsza. prawie każda ekipa ma jakiś talent zajebisty, albo 5 :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Pierce'a, zaczął jako Celt, nie dali mu dokończyć jako Celt.

Drugi w Celtach pod względem pkt, trzeci w minutach, czwarty w rozegranych meczach, pierwszy w próbach i trafieniach za 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko decyzja słuszna oddali 2x 35 lat i 1x 37 

dostali solidnych zawodników i picki i nadzieję na lepsze jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Celtowie wejdą do Play Off to będzie cud. Ale nie dziwię się ruchowi, przecież mieli jeden z najstarszych, jak nie najstarszy zespół. Może w sezonie 2015 cos pokażą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko na wschodzie na miami bedzie to za malo.

 

może będzie może nie będzie :). jak się chłopaki zgrają to i Miami nie straszne.

 

niech już Rose wróci... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że Heat będą mieli problem też mówiło się rok temu jak w LAL pojawiło się BIG 3, które miało być lepiej dobrane, a skończyło się 8 miejsce i porażka w 1 rundzie. Nets może mieć BIG 5, ale to Miami ma LBJa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może będzie może nie będzie :). jak się chłopaki zgrają to i Miami nie straszne.

 

niech już Rose wróci... :)

Jak rose wroci to co z robinsonem zrobia? We 2 na pewno nie beda rozgrywac. Jeszcze jakby jeden albo drugi mial 2 metry to mozna mu innej pozycji szukac, a tak... To ja sobie pogdybam :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×