Skocz do zawartości
pablos_83

NBA 2K13

Rekomendowane odpowiedzi

Czy dodatek all stars był w każdym egzemplarzu czy tylko w tym, na okładce którego była naklejka all stars?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy mając 2k13, warto zatrzymać sobie 2k12 czy raczej pod każdym względem nowsze wersje są lepsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już osobista sprawa. Mi najlepiej grało się w 2k11 (rzucanie gałką bez dodatkowo przycisku)

Czasem jest tak gdy seria osiągnie już pewny poziom, zmiany w kolejnych edycjach bardziej szkodzą niż pomagają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już osobista sprawa. Mi najlepiej grało się w 2k11 (rzucanie gałką bez dodatkowo przycisku)

Czasem jest tak gdy seria osiągnie już pewny poziom, zmiany w kolejnych edycjach bardziej szkodzą niż pomagają

W 2k13 i tak mozna ustawic stare sterowanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnosnie singature skills w mycareer... wyczytalem, ze podobno jest jakis glitch zwiazany z nimi, ze grajek posiadajacy je na 3 poziomie "gra" gorzej niz jakby wogole ich nie mial

 

poprawili to? ktos sie z tym spotkal?

Edytowane przez Saimoz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś z Was problem z dźwiękiem podczas meczu ?  Generalnie chodzi o to, że podczas, gdy komentator się odzywa to publiczność się zcisza, kiedy skończy mówić to publiczność słychać normalnie.  jest to uciążliwe dla ucha kiedy podczas jednego zdania publiczność zgłaśnia się i zcisza wielokrotnie między słowami....  na PC tego nie miałem... tu to wyraźnie słychać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×