Skocz do zawartości
pablos_83

NBA 2K13

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to sądzę, że 3/4 to kupiło NBA tylko po to by zagrać w ten tryb ;)

Mojego grajka wybrano z 13 numerem przez Phoenix Suns. Od tego jak wypadniesz zależy jakie zespoły z Tobą będą rozmawiać. Zawsze są to 3 (jak ktoś się interesuje NBA, to wie jakie drużyny miały jakie picki w drafcie i spokojnie można się domyślić 2 pozostałych drużyn i jak należy poprowadzić rozmowy, by znaleźć się tam gdzie chcemy).

Głupotą jest moim zdaniem przejście do drużyny gdzie na pozycji naszego playera jest jakaś gwiazda, bo prędzej czy później my wejdziemy do S5 a tamten będzie grzał ławę i wychodził na małą ilość minut, a bez gwiazdy na wyższych poziomach grać się nie da. Dlatego radzę wybierać drużyny, które mają dziurę, którą może nasz grajek wypełnić. Dlatego odrzuciłem propozycję 76 bo są już tam Young i Turner, oraz Milwaukee bo na SG jest tam Ellis.

Fajnie jest też to, że z 13 pickiem Phoenix wybrali w prawdziwym drafcie Kendalla Marshalla, a w grze mojego grajka, to i tak Marshall jest w zespole.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ile macie ustawioną długość kwarty w my player? :) I czy te główne slidersy są ustawiane pod wszystkie tryby? My-player tez?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ile macie ustawioną długość kwarty w my player? :) I czy te główne slidersy są ustawiane pod wszystkie tryby? My-player tez?

Z tego co się zdążyłem zorientować to sildersy ustawione przez nas na ten tryb nie działają.

Swoją drogą ciekawe, czy komuś udało się zagrać tak, że wybrali go z 1 numerem draftu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mógłby ktoś spróbować napisać mi w jaki sposób rzucać ? Chodzi mi o to w jakim momencie puścić kwadrat ?

Swoją drogą ciekawe, czy komuś udało się zagrać tak, że wybrali go z 1 numerem draftu :biggrin:

Edytowane przez messinho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smoove to wymiatacz :)

Polecam jego kanał z meczykami z 2K. Podobnie jak QJB oraz Kspadetheprospect. IpodKingCarter też wymiatał w 2k12, ale w tym sezonie jakoś średnio mu te filmiki wychodzą.

Ja gram kwartę po 12 min.

Kiedy puścić kwadrat? Włącz sobie shot control i trenuj. Albo kup sobie rzut (bo rozumiem, że chodzi Ci o MyPlayera) jakiejś gwiazdy, którą dobrze CI się gra. Jak kupiłem rzut Melo i bardzo dobrze się ciska :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shot control ? Da radę ustawić jakoś by pokazywało jaki był mój rzut ? Widziałem na jednym filmiku na youtube, że po rzucie oceniało go w skali od A do D. Włączyłem w ustawieniach shot feedback na on, ale dalej podczas treningu nic nie pokazuje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś podpowie,co zrobić żeby w trybie my carrier pamiętało jakie buty wybrałem? Dostałem od Nike'a kilka modeli dających upgrade mojego zawodnika. Wybrałem model dający +5 do rzutów za 3 ptk. Rozgrywam mecz w tych bucikach(gracz ma statsy za 3 większe o 5 ptk),potem sejwuję grę i wychodzę do głownego menu. Kiedy zaloguje się ponownie do My Carrier,mój gostek ma na sobie jakies inne obuwie i oczywiście statystykę za 3 bez upgrade'u. Muszę albo wejśc w opcje My shoes i tam ponownie wybrac te buty,albo wejść w opcje Edit player i nawet nic nie zmieniając zaraz z tej opcji wyjść i buty wraz zbonusem są znów na moim zawodniku. I tak za każdym razem.

Czy robię coś żle, bo chciałbym by gra to zapamietała a takie ciągłe zmienianie(i pamiętanie o tym) jest upierdliwe.

Edytowane przez Sipap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z tym dodatkiem All-Star, ważny tylko przez 30 dni czy jak, bo nie wiem czy instalować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ustawiacie game style w My-Player ? Default czy Simulation ? Grywałem ciągle na default, ale znajomi polecali simulation, jednak to co zauważyłem to o wiele wyższy poziom trudności. Absolutnie nie mogę trafić do kosza i kończę mecze z 2-4 punktami.. Nie mogę zupełnie w tej odsłonie wyczuć jak rzucać zarówno z gry jak i osobiste.. Na treningu wychodzi, a w meczu nic :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ważny cały czas

To nie abonament, nie wiem skąd ten pomysł

to gdzie wpisujesz ten kod ? na store tylko jest do kupienia jezyk hiszpanski jakies brylanty ale konkursów wsadu nie ma. Mam kod ale nie wiem gdzie go mam wpisac ? wie ktos ?

Shot control ? Da radę ustawić jakoś by pokazywało jaki był mój rzut ? Widziałem na jednym filmiku na youtube, że po rzucie oceniało go w skali od A do D. Włączyłem w ustawieniach shot feedback na on, ale dalej podczas treningu nic nie pokazuje :(

bo masz w ustawieniach ustawione real shot ustaw na user timing wtedy bedzie ci działac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tam gdzie wszystkie kody w PS Store

Redeem Codes (nie wiem jak jest w polskiej wersji bo mam ENG)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tam gdzie wszystkie kody w PS Store

Redeem Codes (nie wiem jak jest w polskiej wersji bo mam ENG)

a ja ze stanow sciagałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Messinho na treningu wpada.bo nikt przeciwko tobie nie broni. Podczas meczu ważne jest czy rzucasz z czystej pozycji czy np. Przez ręce obrońcy.

Jak będziesz odpalal rzuty z odchylenia przy obrońcy to nie wpadnie.

Na jakich sliderach gracie?

Ja od początku na all star i Simulation ale od jakiegoś czasu szukam i kombinuje z ustawieniami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie jakoś zapisać playbooka żeby go używać offline i online?

Lubie używać 3pt plays, a innych wręcz nie cierpię, lecz za kazdym razem musze to ustawiac np. dla Rajona Rondo, Pierce'a i Terry'ego, by mieli jako pierwsze "3pt plays" podczas wybierania "run play"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We're excited to announce the NBA 2K13 All-Star add-on content will be available on XBL and PSN tomorrow for $4.99 (400 MS Points). Check out the All-Star modes in action, set to JAY Z's "The Bounce"! LIKE and SHARE!

Zgodnie z przewidywaniami dodatek trafia do PS Store.

Na razie za 5 dolców do USA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na europejskim PSN już dziś także ma być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wide open, wszystko zielone, A-, SF/SG, rzut z odległosci osobistego - missed. I takich 1000 sytuacji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało mi się zrobić "normalnego" zawodnika (poprzednim razem zrobiłem ociężałego wielkoluda, którym nie dało się w ogóle grać).

W Rookie Showcase zdobyłem 31 punktów, 8 zbiórek, 5 bloków i chyba 3 asysty, zostałem Player of the game a w drafcie wybrali mnie na 2 miejscu 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ta gra jest irytująca. James i reszta trafią wszystko, co tam pozycja bliżej F niż A :)))))))))))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się komuś ogarnąć ten dodatek All Star w europejskim PS Store? W dziale z najnowszymi dodatkami jest coś związanego z NBA za 10zł, ale po kliknięciu wyskakuje komunikat, że nie można wyświetlić zawartości, czy coś w tym guście...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę przekopywać całego tematu, dlatego zapytam tak ogólnie. Warto kupować k13 ? Jak wypada w porównaniu ze słabą (moim zdaniem k12) i świetną k11 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jedenastka jednak była najlepsza, jakoś mnie te zmiany w rzucaniu w 2k13 nie przekonują a przecież to najważniejsze tak jak strzelanie w shooterach.

Dla aktualnych składów i online warto, jeżeli jednak potrafisz się bez tego obejść można zostać przy 11.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

Mam problem ze wsadami w trybie MyCareer mianowicie nie mogę zrobić wsadu... W ogóle, zero. Mam odwzorowanie Kobe'go Bryant'a 1.98m i 93kg.

Dunk - 99/99 wykupione jakieś umiejętności ze wsadami ale dalej robi mi layup'y. Czy ktoś wie w czym może być problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×