Skocz do zawartości
pablos_83

NBA 2K13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich,

Mam problem ze wsadami w trybie MyCareer mianowicie nie mogę zrobić wsadu... W ogóle, zero. Mam odwzorowanie Kobe'go Bryant'a 1.98m i 93kg.

Dunk - 99/99 wykupione jakieś umiejętności ze wsadami ale dalej robi mi layup'y. Czy ktoś wie w czym może być problem?

Może to głupie pytanie ale przytrzymujesz :r2: ? Zdaje się że do zrobienia wsadu trzeba przytrzymać ten przycisk. Aczkolwiek ja jestem raczej bardzo casualowym graczem więc może moja sugestia nie jest trafna, ale jak grałem ten trening to z tego co pamiętam przy dunkowaniu należało trzymać R2, jak się nie przytrzymało to zawodnik robił layup'y. Ja mam czasami problem po zbiórce ofensywnej zrobić wsad spod kosza bo nawet jak przytrzymam :r2: to zawodnik robi layup'a ale pewnie wynika to z mojego braku umiejętności :P

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

Mam problem ze wsadami w trybie MyCareer mianowicie nie mogę zrobić wsadu... W ogóle, zero. Mam odwzorowanie Kobe'go Bryant'a 1.98m i 93kg.

Dunk - 99/99 wykupione jakieś umiejętności ze wsadami ale dalej robi mi layup'y. Czy ktoś wie w czym może być problem?

Bo musisz sobie ustawić jakie wsady twój chłopek ma robić. W edit w ostatniej zakładce masz danki chyba z 10 mozesz sobie wybrać wtedy bedzie ci latał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musi ustawić chyba. R2 + kwadrat albo prawa galka i musi zapakować

Hyniu24 ja jestem fanem nba2k i może nie jestem obiektywny ale 13 imo jest lepsza od 11. Wygląda lepiej, dodano dużo nowych animacji dzięki ktorym gra wygląda dużo plynniej. Zwody to teraz poezja poprostu.

Na normalnych sliderach i poziomie rokie nie da się grać bo wpada wszystko ale na All star i simulations jest zaje realistycznie.

Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej edycji jedyne co popsuli to rzucanie, bo do tej pory we wszystkich edycjach nie używałem wcale :square:

Teraz takie pytanko: mojego grajka zaprosili do wszystkich konkursów w czasie All-Star Weekend. Co jest dla mnie dziwne z jednego powodu: Rising Stars Challenge wiadomo. 3 point Contest też się zgodzę, bo gram SG nastawionym na rzucanie. All-Star game też jakoś da się wytłumaczyć, ale do konkursu wsadów? Rzadko w czasie meczu wykonuje dunki. I teraz pytanie: czy jeżeli podniosę swój współczynnik dunków, to będę mieć łatwiej w czasie konkursu? Te przyciski al'a guitar hero będą przesuwać się wolniej? Mam szczfany plany wygrać wszystkie 4 rywalizacje, ale jeżeli ilość "dunk" na to nie wpływa, to szkoda mi na to tracić punktów VC. Bo nie gram jak niektórzy po sieci, nie zbieram wielkiej ilości VC i w połowie sezonu nie mam ovr 99 oraz wszystkich garniturów wykupionych w my player store.

Z góry dzięki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej edycji jedyne co popsuli to rzucanie, bo do tej pory we wszystkich edycjach nie używałem wcale :square:

Teraz takie pytanko: mojego grajka zaprosili do wszystkich konkursów w czasie All-Star Weekend. Co jest dla mnie dziwne z jednego powodu: Rising Stars Challenge wiadomo. 3 point Contest też się zgodzę, bo gram SG nastawionym na rzucanie. All-Star game też jakoś da się wytłumaczyć, ale do konkursu wsadów? Rzadko w czasie meczu wykonuje dunki. I teraz pytanie: czy jeżeli podniosę swój współczynnik dunków, to będę mieć łatwiej w czasie konkursu? Te przyciski al'a guitar hero będą przesuwać się wolniej? Mam szczfany plany wygrać wszystkie 4 rywalizacje, ale jeżeli ilość "dunk" na to nie wpływa, to szkoda mi na to tracić punktów VC. Bo nie gram jak niektórzy po sieci, nie zbieram wielkiej ilości VC i w połowie sezonu nie mam ovr 99 oraz wszystkich garniturów wykupionych w my player store.

Z góry dzięki za pomoc!

Zobacz z kim Ci przyjdzie rywalizować w konkursie dunków. Ja miałem za przeciwnika m.in Blake'a Griffina i żeby go pokonać, musiałbym wybrac dunki z najwyzszej,najtrudniejszej grupy. A tam te przyciski zasuwają tak szybko,że według mnie jest niewykonalne zrobic je bez błędu lub z 1-2 . Ale może nie mam takich zdolnych paluchów. Także w konkursie rzutów według mnie nie sposób się wyrobić, aby oddać komplet rzutów. Kierowany przez nas zawodnik zbiera się bardzo wolno i przeważnie nie kończyłem nawet przedostatniej bazy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwe by w trybie NBA Blacktop byli topowi zawodnicy do wyboru ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwe by w trybie NBA Blacktop byli topowi zawodnicy do wyboru ?

Chodzi Ci o grę w sieci? Jeżeli tak, to nie. Czasami jak nie można zaleźć jakiegoś grajka, gra daje jakiegoś gracza z NBA, tylko to raczej same rezerwy są z tego co ja grałem...

Jak z konsolą, to tych najlepszych z poszczególnych drużyn musisz wykupić, by z nimi/przeciwko nim zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2k13 online na PS3

Witam, Po wielu trudach udało mi się w końcu odpalić nowe forum ESBL. Na razie wygląda bardzo surowo ale działa od godziny i na razie nie mam pojęcia jak tu pobawić się grafiką. Niemniej jednak zapraszam do zapisów do kolejnej DWUNASTEJ edycji ligi ESBL http://www.ps3-nba.pl Pozdro. Rafi_WRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio grając w My Player podczas konserwacji PSN gra zapytała mnie czy chcę grać w ten tryb offline i że VC zostanie zamienione na Skill points ... oczywiście zgodziłem się myśląc, że samo później wróci do stanu poprzedniego. Da się to jakoś odkręcić , żebym miał znowu VC? Jeszcze jedno pytanie gdyby się nie dało, to np grając w inne tryby i zbierając VC mogę to później wydać w My Player?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie tego cofnac, bylo to podkreslone przy zamianie.

VC mozna wydawac w kazdym trybie, takze My Player, ale nie na tym sejwie, w ktorym zmieniles je na skill pointsy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakoś MP wogóle nie kręci. Cisniecie jednego grajka non stop to nie dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, trochę szkoda, bo nie mogę już nabijać punktów na inne sposoby w innych trybach, ale w zasadzie mój grajek jest już dość solidny więc i tak już nie planowałem. Co do MP, też podchodziłem do tego sceptycznie. Grę kupiłem jakoś 1,5 miesiąca temu z promocji, nie mialem styczności z NBA od czasu 2k9, miałem w nią grywać jak ktoś przyjdzie, więc od czasu do czasu. Odpaliłem MY Player z ciekawości i tak od 1,5 miesiąca grywam tylko w to. Odstawiłem Fifę, RDR i Gran Turismo i w ten czas zagrałem już póltora sezonu łącznie z Play off, grając wszystkie mecze po 5 minut kwarta. Podsumowując, mnie bardzo to wciągnęło do tego stopnia, że nie mam ochoty grać w inne gry, co akurat dziwi mnie najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym różni się w opcji Shooting Type: Real Player % od user timing ? Wiem, że we wszystkich slidersach polecają przestawiać na Real Player % i tak też grałem w trybie association. Dziś chciałem pograć online a tam chyba jakaś inna opcja jest ustawiona, bo miałem olbrzymie problemy z oddaniem celnego rzutu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Real player = tyle ile ma procent tyle mniej wiecej celnych rzutow trafi. A ta druga opcja daje ci mozliwosc rzutow wedlug wlasnych umiejetnosci = np. 100% celnosci z osobistych takim howardem itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany jak sie odbiera piłke przeciwnikowi. z reki,ale nie przechwyty kwadratem,ciagle faule ida :( i jak ktos osobiste trafia jak mozna go speszyc ??drgania czym to sie robi, zna ktos po polsku sterowanie jakas stronke co i jak :)chodzi o ps3

Edytowane przez crusat
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w lidze tak ale wydaje mi się że to żadna frajda

Żadna frajda, bo "real player" czy dlatego, że liga ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze względu na "real player". wydaje mi się, że jest więcej satysfakcji jak wyczuje się gracze i jego rzut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rudy Gay w Toronto :)

W końcu pierwszy od czasu VC przyzwoity gracz w mojej ulubionej ekipie

Będzie kim grać w 2k13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crusat, jeśli będziesz ciągle wcisnął kwadrat to będziesz cały czas faulował. Poczekaj aż dany gracz będzie podawał piłkę albo ja otrzymywał i spróbuj. Dużo zależy też od tego komu ta piłkę chcesz odebrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten aspekt przemodelowali całkowicie, w poprzednich edycjach i przed patchem można było dusić :square: praktycznie non stop.

Teraz trzeba próbować rzadziej w odpowiednim czasie, w odpowiednim miejscu, odpowiednim zawodnikiem i odpowiedniemu przeciwnikowi.

Stare przyzwyczajenia niesetny biorą górę, trzeba się bardzo pilnować, ale od czasu do czasu uda się wyjąć piłkę bez przewinienia.

Polowanie na przechwyty to nie jest niestety najlepszy sposób obrony (w prawdziwej koszykówce też nie jest)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info.no dokładnie jak dobrze pamietam to wczesniejsze serie miały to ze mozna było ciagle używać kwadrata a teraz to sporadycznie,czasem sie uda zabrać piłe,ale nie tak często jak bym tego chciał :) trza chyba trenol se ustawić i potrenowac a nie za online sie juz brac :) choć nie jest tak żle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam wam idzie w MyPlayer Blacktop? jak dla mnie chyba najlepsza opcja z nowej 2K. W Asso już zdobyłem mistrza NY. MY Carrer jakoś już mnie znudziło, ale BT to inna bajka. Jak się trafi na ludzi, którzy rozumieją grę, czyli stawiają zasłony i podają kiedy jest się na wolnej pozycji, to gra się super. Nie to żebym miał coś do egonów, którzy tylko jak dostaną piłkę to turbo i byle power dunka wlepić, ale taka gra jest zwyczajnie nudna.

Jak ma się 2 ogarniętych znajomych to w łatwy sposób można ładnie VC zarobić. Nie tyle co prawda co w Asso, ale zawsze.

Jak by ktoś chciał popykać w BT to dziś powinienem być po południu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×