Skocz do zawartości
pablos_83

NBA 2K13

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

NBA CARES mam problem z tym puharkiem,weszlem kupiłem pozniej :r2: :l2: przejrzałem graczy i nic nie wpada o co chodzi czyzby sie cos zwiesiło,moglby ktos napisac o co w nim chodzi dokładnie,zrobilem tak jak pisza i nic :o gdy chce kupic to samo,pisze ze juz mam i w next sezon dopiero moge,jak mam to wykorzystac zeby to wpadło :ph34r: znaki

Edytowane przez crusat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś w blacktop ? Poszukuje gości co mają chipków po 99 pg, sg , sf. Ja mam swojego gościa 99 wszystko na maxa skuteczność z gry 901% po 700 meczach. Jak gram z amerykańcami to przegrywamy średnio jeden mecz na 40. Jak ktoś chętny to kingpejok dostepny prawie non stop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NBA CARES mam problem z tym puharkiem,weszlem kupiłem pozniej :r2: :l2: przejrzałem graczy i nic nie wpada o co chodzi czyzby sie cos zwiesiło,moglby ktos napisac o co w nim chodzi dokładnie,zrobilem tak jak pisza i nic :o gdy chce kupic to samo,pisze ze juz mam i w next sezon dopiero moge,jak mam to wykorzystac zeby to wpadło :ph34r: znaki

Jak kupiłeś i nic nie wpadło to musisz czekać do następnego sezonu na odblokowanie i ponownie kupić...

Grać w NBA dla pucharków :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ano co w tym złego ze pucharki po to sa wiec sie robi,sezony juz 3przeszly i to samo,kase trace a gowno sie dzieje wiec srac na to juz, ale jak nie wiesz to nie pisz

Edytowane przez crusat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jak w tej edycji ze slidersami? Trzeba ustawiać, czy można grać z tymi które są oryginalnie przypisane w grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy da rade grac na telewizorze bez hd i za ile mozna kupic uzywane nba 2k13 z kodem on ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy da rade grac na telewizorze bez hd i za ile mozna kupic uzywane nba 2k13 z kodem on ?

Tak. Da radę grać na konsoli która jest podpięta pod telewizor, który nie ma gniazda HD. Używkę pewnie kupisz na allegro za drobne pieniądze, ale kod (chyba Ci chodzi i dodatek All-Star?) jest jednorazowy do danej kopi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Jeżeli ktoś jest zainteresowany graniem w lidze NBA2K13 to zapraszam do nowej ligi Assocation Online Dream Shake. Szczegóły u mnie albo an stronie www.dreamshake.fora.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam powiedzcie mi panowie jak wyglada mecz online? warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam powiedzcie mi panowie jak wyglada mecz online? warto?

Jak trafisz na kogoś kto potrafi grać to może dać sporo frajdy. Jak trafisz na wymiatacza, to już po 1 q widzisz ile jeszcze musisz popracować nad grą. A Najgorsi są goście co jak już na początku 2 q przegrywają 10 pkt to rozłączają się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wlasnie apropos rozlaczania, czy jest tam jakas "kara" za cos takiego jak w fifie np? podejrzewam ze ciezko dokonczyc jakikowliek mecz jak po 2q wygrywasz zalozmy 15 pkt. na pewno jest to irytujace jak ciagle sie ktos rozlacza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wlasnie apropos rozlaczania, czy jest tam jakas "kara" za cos takiego jak w fifie np? podejrzewam ze ciezko dokonczyc jakikowliek mecz jak po 2q wygrywasz zalozmy 15 pkt. na pewno jest to irytujace jak ciagle sie ktos rozlacza

Niby po takim "rage quit" osobie nie rozłączającej się tzn. wygrywającej powinno się przyznać zwycięstwo, ale nie wiem jak to jest w tej edycji, bo grałem mecz 2 razy i 2 razy mnie rozwalili i postanowiłem się skupić na BT co daje chyba większą frajdę.

A irytujące jest. Piszę z doświadczenia z edycji poprzednich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem wcześniej na pc i dzis upuje na ps3, mam nadzieje ze podolam i zapraszam na meczyki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To lipa, nie wiadomo jaki jest system przyznawania porażek za ucieczkę? Za każdym razem inaczej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziska też macie problem z wyszukiwaniem Player DNA w 2kShare ? Wpisuje nazwisko gracza (standardowo uzupełniam Jabbara w LA i CWebba w Sacto) i nie wyskakują absolutnie żadne wyniki, puste pola pozostają :pinch: Nawet wpisywanie USERNAME nic nie daje... już mnie to drażni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam mały problem

swego czasu zaczalem karierę centrem ale poprzestałem na 2 meczach i stworzyłem nowego gracza na pozycji rozgrywający. troche juz nim pograłem i statystyki ma rozbudowane.

w czym rzecz: jak chce pograc moja gwiazda w MyPlayer Blacktop to wczytuje mam tego centra gdzie save juz dawno został nadpisany.

jak zrobic zeby ten ludek z rozbudowanymi statystykami był jako moj player?

dodam ze w karierze PG nie miałem punkty VC tylko SP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie :) Dzisiaj zagrałem sobie w NBA po bardzo długiej 3-4 miesięcznej przerwie. Gram sobie online pierwszy meczyk, ostatnia minuta drugiej kwarty, prowadze 36-20, kontroluje mecz a tu nagle komunikat-Z powodu słabego połączenia mecz został przerwany. Na dodatek gra uznała mi to jako przegraną. Super. A internet mi działa i nie ma żadnych problemów. A najlepsze jest to że w ciągu meczu, parę razy przeciwnik miał problemy z połączeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zagrac quick match offline zespołami o składach ktore nie uwqzgledniaja kontuzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie roku: jak lepiej grać w obronie. Nie chodzi mi tu ustawienie ciągłego pressingu (na krzyżyku w lewo i :triangle: ) tylko jakieś podstawowe porady co robić by bronić lepiej w grze. I chodzi mi o BT oraz VS. Niektórzy potrafią się przykleić zawodnikiem i skutecznie uprzykrzyć życie w BT, natomiast w VS obrona niekiedy jest tak ciasna, że masakra.

Z góry dzięki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie roku: jak lepiej grać w obronie. Nie chodzi mi tu ustawienie ciągłego pressingu (na krzyżyku w lewo i :triangle: ) tylko jakieś podstawowe porady co robić by bronić lepiej w grze. I chodzi mi o BT oraz VS. Niektórzy potrafią się przykleić zawodnikiem i skutecznie uprzykrzyć życie w BT, natomiast w VS obrona niekiedy jest tak ciasna, że masakra.

Z góry dzięki za pomoc!

W BT poprostu każdy ma kupionego skilla LOCKDOWN DEFENDER. A jak grasz vs ustaw sobie (options, my controller, controller settings, defensive assist strength na 100%) I na przykład jak twoj zawodnik posiada lockdown defender np. LeBron posiada trzymasz L2+R2 i sam za nim biega tak cwaniaczki graja w sieci. Jeśli twoj zawodnik nie posiada LD trzymaj zawsze L2+R2(zawsze kontroluj siłe) i jak przeciwnik robi hesitation i przykleja sie do ciebie zawsze dawaj w L2+R2 w strone kosza.

Ma ktoś stronke z twarzami zawodników ostatnio widziałem cybermordy w BT

Edytowane przez pejok
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×