Skocz do zawartości
Patricko

Yakuza 5

Rekomendowane odpowiedzi

Nachodzi kolejna część genialnej serii!

Podobno będzie 5 postaci do grania oraz 5 miast do zwiedzania (Tokyo, Sapporo, Nagoya, Fukuoka, oraz Osaka).

Co ważniejsze, gra śmigać na zupełnie nowym silniku, dlatego tym bardziej można się spodziewać rewolucji.

Na Japończyków zawsze można liczyć, jak dopracują grę, to będzie mistrzostwo.

Premiera w Japonii zapowiedziana na Grudzień tego roku.

PS.

Tutaj skany, które "wszystko" Wam powiedzą :D

Yakuza-5_05-22_Scan_01.jpg

Yakuza-5_05-22_Scan_02.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

i jak poprzednio tak i 5ka dla mnie osobiście już krzyczę GOTY!!!!!!!!!!

mam tylko nadzieję że opracują jakiś nowy silnik graficzny i popracują nad animacją postaci.. Jakimś tam wielkim pedantem wizualiów nie jestem ale pprzez 4 części + jeden spin off oglądałem praktycznie to samo, może czas na zmiany :biggrin:

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle jak widzę na tym skanie rzut na autostradę w Tokyo w nocy to już nie mogę wytrzymać :D

Tzn. tak myślę, że to Tokyo i jakiś Wangan :D Może będziemy brać udział w nocnych wyścigach? hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kazuma już powoli się starzeje (widać na scanie).

Czy ta młoda dziewczyna (na oko 16 lat) to nie czasem Haruka!!!!! dawać yakuzę 6 z Haruką w wieku 20 lat !! Jak tak dalej pójdzie będzie z niej niezła szprycha (wiadomo po mamie/ vide yakuza 1!)

no i jeszcze po przemyśleniu taki szał:

napisałeś 5 postaci, coś czuję że Haruka od Kazumy pobrała nauki i bedzie klepać michy (na scanie są 4 postacie męskie + właśnie ta dziewoja) - tu by nas sega zaskoczyła!!!

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazuma czy stary czy nie i tak będzie kopał tyłki równo :P

Mam nadzieję, że to na nim będzie się skupiać fabuła i że nim przyjdzie nam grać najdłużej.

Nie wyobrażam sobie Yakuzy, żeby Kazuma był tylko epizodyczną postacią, nie do przyjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

YAKUZA 5 !!

OMGFUCKYESIWASWAITINGFORTHISLONGTIME !!

Kilka dni temu skonczylem ponownie 4czke, a poprzedniczki znam na pamiec, czekam na gre i jestem napalony jak szczerbaty na suchary. Obok Way of the samurai (czekam na 4ke) jedyna seria dla ktorej jeszcze PS3 trzymam w domu :biggrin:.

Ciekawi mnie jak rozwiaza kwestie gameplayowe Haruką oraz jak beda prezentowac sie inne miasta, ale jedno jest pewne, w dzien premiery biore.

@up

Dzien w ktorym Kaz zejdzie na dalszy plan to bedzie niestety dzien w ktorym pozegnam sie z ta wybitna seria. Ale tutaj sie na to nie zapowiada, z tego co ludzie pisza na zagranicznych forach, ze skanow wynika ze Kaz ma byc glownym bohaterem.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko mam nadzieję, że misje Haruką nie będą na podobnej zasadzie jak chociażby w Y3.

Czyli przynieś, zanieś, pozamiataj, a czasem nawet i nie to.

Mogliby wrzucić np. takie misję, że śledzi "wujka" Kazume i trzeba się bawić w szpiegowanie niczym w MGS :)

Potem jak jest zadyma to uciekać i uważać, żeby nikt nie zauważył, itd. Myślę, że byłoby to zjadliwe :P

Ale Japończyki wiedzą pewnie już dobrze co tam dać, także czekamy na produkt finalny.

W ogóle aż grzech się przyznać, ale Y4 jeszcze nie tknąłem :/ Taki natłok gier mam na półce, że chce to wszystko pokończyć zanim zabiorę się za ukochaną Yakuzę.

Do tego jeszcze Dead Souls. Ahhh, może w okresie letnim znajdzie się trochę czasu pomiędzy obowiązkami codziennymi i będzie można nadrobić zaległości w spokoju...daj Boże :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cały czas mam nadzieję aby w koncu dali (na modłę 4ki) grywalną kobiecą postać... Może Haruka się zbuntuje i wstąpi do yakuzy?? Nowe tatuaże itp??:P jakieś kung fu z jej strony mogłoby również ciekawie wyglądać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Ze skanow wynika ze Haruka chce zostac japonska idolka wiec nie liczylbym na to ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym przerobił yakuzy, ale jako ,że nie miałem styczności z 1 i 2, czy jest sens zaczynać od 3? Czy trzeba najpierw przejść 1 i 2 żeby to miało ręce i nogi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie zaczynaj od trójki. Ja również nie grałem ani w 1, ani w 2 (niestety).

Na płycie z częścią 3 są 2, chyba po pół godziny, filmy streszczające fabułę z 1 i 2. Bardzo fajnie je się ogląda, a potem można spokojnie przysiąść do wspaniałej trójeczki :)

Polecam!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh wychodzi 5ka... czyli czas na maratonik 1-4 + dead souls na koniec... Jak nacieszę się maxem taki maraton zajmie około 3 miesięcy (ale mam chcicę), ale wiem że warto jeszcze raz się w całość zanurzyć gdyz seria naprawdę prezentuje najlepszą fabułę w grach ever (tylko dead souls nieco naiwne ale to spin off)!!.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wsioqu, tak jak kolega wyżej napisał.

Kupując Yakuzę 3, masz tam już streszczenie historii z Yakuzy 1 i Yakuzy 2.

Sam sobie wszystko obejrzałem, żeby przypomnieć jak to tam leciało za czasów PS2.

Także nic się nie obawiaj i kupuj, bo gra jest genialna i wystarcza na naprawdę długie godziny, a jak celujesz w platynę to już w ogóle odjazd ^^

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze chciałem w to zagrać ale jakoś nigdy nie miałem czasu kupić ten tytuł(yakuza 3).Raz czy dwa razy widziałem gameplay'a.Polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytasz w temacie, gdzie wypowiadają się sami fanatycy :)

Domyśl się odpowiedzi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta część to będzie RPG?

Będzie zapewne jak z każdą częścią. Masz tam tylko elementy RPG.

Levelowanie, uczenie się nowych umiejętności, itd. Ale nie oczekuj tutaj pełnoprawnego drzewka z rozwojem postaci :)

RPG tutaj robi bardziej jako smaczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha bo zastanawiałem się czemu to jest w dziale RPG. Myślałem, że jakas rewolucja w serii się szykuje. Jeżeli to będzie tak jak w poprzednich częściach to chyba dział się nie zgadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

przez fabułę

rpg = gra fabularna przecież...

no i do tego lvlowanie itp... Ogólnie trudno gdziekolwiek ten typ gry zaklasyfikować... Osobiście dałbym po prostu "gra fabularna".

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ps3site.pl/kolejna-galeria-z-yakuza-5-2/114926#more-114926

Mówta co chceta, ale skok graficzny widać. Wiem, że to nie są screeny prosto z gry, ale potencjał jest, a to jest najważniejsze.

O Japończyków nie ma się co martwić. To są perfekcjoniści i na pewno dostaniemy dopracowany produkt na ostatni guzik :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym wypadku w dupsie z grafiką :) oby fabularnie oraz gameplayowo ogarnęli abym mógł spędzić z tym tytułem kolejne 100 godzin + :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym lyknal jak pelikan w dzien premiery nawet gdyby znowu bylo kamurocho i identyczna grafa, pod warunkiem ze fabula by stala na rownie wysokim poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×