Skocz do zawartości
ONE

Castlevania 2

Rekomendowane odpowiedzi

Lords of Shadow było genialne, trzymam kciuki za sequel, na pewno będzie to mocarny tytuł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:woot: Kolejny zajebisty news! Czekam niecierpliwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:woot: :woot: :woot:

Jeszcze Castlevania czy już Dracula of War? A kogo to obchodzi? Na pewno nie mnie :biggrin:

shut-up-and-take-my-money.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.jpg

4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może niektórzy niech się lepiej powstrzymują od spojlerów, bo nie każdy grał w poprzednią Castlevanie i nie zna jej genialnego zakończenia.

A jak już koniecznie chcą coś zdradzić z fabuły pierwszej części, to proszę to dawać w tagi "spoiler".

Dziękuje i dobranoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważ proszę że to temat o Lords of Shadow 2. Jak ktoś nie chce znać zakończenia jedynki to niech nie wchodzi, k@#a, do tematu o 2jce. Proste i jakże skuteczne.

Edytowane przez Danny Boy
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Dla mnie ten trailer to coś genialnego. Rzucam się od razu na tę grę i poradnik robię jak tylko wyjdzie :biggrin:

PS. Oczywiście spoiler. Mówię już tak na wszelki wypadek, bo Danny ma rację ;) Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, robi duże wrażanie, i zmusza do nadrobienia zaległości (nie grałem w jedynkę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten soundtrack z tego trailera non stop mi gra w głowie, nie mogę się go wyzbyć :D Świetny jest. Nawet fajnie, że nie słychać odgłosów walki, bo by go zagłuszyły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera, myślałem że 2012 będzie rokiem zajebistych premier, a im bliżej E3 tym bardziej jestem przekonany, ze 2013 bedzie jeszcze lepszy pod tym względem. Trailery nowej Castlevanii są niesamowite, oby tylko dorównała poprzedniczce, a nawet okazała sie od niej lepsza :)

ps. Chyba można już zmienić nazwę tematu na Castlevania: Lords of Shadow 2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę,muszę nadrobić zaległości i przejść pierwszą część Castlevania ;) bo tu druga część się zbliża podobno świetnej gry a ja pierwszej części jeszcze zaliczonej nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wpadła platynka w Lords Of Shadow, gra niesamowita... :)

Nie ma bata, by nie wziąć dwójki na premierę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ale jestem ciekawy jak poprowadzą historię i "przemianę"- bo sądzę, że to właśnie będzie oś fabularna gry - powolne "zeźlenie" Gabrysia. No i ciekawe czy nawiążą do klasycznego "Drakulowego" motywu poszukiwania nowego wcielenia ukochanej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... coś mi tu nie pasuje - w Lords of Shadow Gabriel był sierotą przygarniętą przez bractwo i wybrał sobie nazwisko Belmont ze względu na swoją miłość do gór. Więc skąd klan Belmontów? Czy to znaczy że zdążył w międzyczasie spłodzić potomka który by ten klan założył?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Więc skąd klan Belmontów? Czy to znaczy że zdążył w międzyczasie spłodzić potomka który by ten klan założył?

Na te, oraz inne pytania odpowie Castlevania Lords Of Shadow: Mirror Of Fate :)

Jednakże, Gabriel miał syna Trevora Belmonta oraz wnuka Simona.

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według historii z "Mirror of Fate":

Trevor Belmont — Gabriel's son, but raised by the Brotherhood of Light. He is 27 years old. His mother, Marie, prevented his father from ever knowing of his existence because, according to a prophecy, Trevor would be mankind's only hope against him when he becomes Dracula. Years later, Trevor was informed about his lineage, what happend to his mother, and that it was Gabriel who had murdered her. Therefore, he set off to Dracula's Castle for revenge.

404px-TrevorMoF.jpg

Simon Belmont — Trevor's son who witnessed the death of his parents by Dracula's forces at the age of six. He barely managed to escape and fled to forest. He was found there by mountain folk, who raised him. Simon never forgot about what happend to his parents. Vowing vengeance upon those responsible, he trained hard and became gifted in combat. At the age of 36, Simon headed to the land of his birth, to seek out Dracula, and destroy him.

334px-SimonMoF.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Simon podobny do Gabriela niczym dwie krople wody... :)

Niemniej, Lords Of Shadow 2 pozamiata, tudzież czekam z niecierpliwością. Mam także nadzieję na nowe informacje na GamesComie.

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że Konami/Mercury Steam przyjęło taktykę nie mówienia o LoS2 wogóle dopóki nie skończy się promowanie "Mirror of Fate". W które, zresztą też chętnie bym pograł gdybym miał na czym.

Swoją drogą to w sumie mi się bardzo podoba takie wytłumaczenie skąd "kosa" Belmontów z Draculą. Jako całość Lords of Shadow to obok Human Revolution(które w sumie nie jest rebootem sensu stricte) najlepszy reboot w historii gier.

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żałuję, że Mirror of Fate tylko na 3DS'a :( Od kiedy zobaczyłem trailer Lords of Shadow 2 i naczytałem się o Mirror of Fate, wróciły mi wspomnienia z pierwszą częścią LoS i normalnie nie mogę się doczekać. Może jest chociaż cień szansy, żeby to MoF poszło też na inne platformy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też się marzy to Mirror of Fate na PS3(podobnie jak Aliens: Infestation) i to nawet nie jako jakaś poprawiona wersja - mogą być piksele jak słonie, albo gra w okienku 20x20 byle by tylko było, ale niestety bardzo wątpię. Raz że Nintendo zazdrośnie pilnuje takich tytułów (ile to na przestrzeni lat było tytułów które aż prosiły sie o porty żeby mogła się nimi nacieszyć większa ilość graczy - że wspomnę tylko o Ikarudze czy Twin Snakes),a dwa że sami goście z Mercury Steam mówili że rozważali inne platformy min. Vite i stwierdzili że jednak bez tego j@#$go 3d ta gra nie ma sensu. To ostatnie akurat wydaje mi się zwyczajną wymówką - podejrzewam że po prostu Nintendo rozsupłało kiesę i sypnęło talarami żeby nowe wcielenie tego ikonicznego franczajzu zahaczyło właśnie o ich konsolkę.

Swoją drogą to przez te 2 gierki zaczyna mi się pomalutku rodzić w głowie irytująca myśl pt. "kup se 3DSa" I powiem Wam, że gdyby tego handhelda można było np. wziąć zamiast takiej Vity w playowej ofercie to chyba bym się długo nie namyślał.

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×