Skocz do zawartości
RadzioPyskowice

Grupa Gt5.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowy na forum i w GT5, gram może z 2 tygodnie i dopiero się uczę. Bardzo do gustu przypadł mi drift ;] nie jest to proste ale sprawia wielką frajde jeżeli pokonasz zakręt w ładnym poślizgu :P. a więc chce kupić kierownice DFGT, a nie chciał bym kupić jej na daremno. I mam propozycje aby ktoś założył grupe, do której wpisywały by się chętne osoby pojeździć i powymieniać Informacjami dotyczącymi gry, lub nie gry :D chodzi o tuning do odpowiednich wyścigów i takich tak, no i oczywiscie razem trenować wyścigi, ścigając się w 10 osób :D takich które mówią w tym samym języku :) to całkiem fajna zabawa. Jeżli ktoś by był chętny na takie coś, to piszcie pod tematem. Moglibyśmy ustalić dni w których razem byśmy jeździli po różnych torach :D.

ps. Prosze aby ktoś mi powiedział czy dobry wybór kierownicy co do DFGT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o kierownicę do GT5 to na początek DFGT jest jak znalazł....

Ale jeżeli chodzi o drift to sama kierownica bez solidnego mocowania (stanowiska do gry) to porażka.... pad wymiata...

W setupach do driftu (RWD / 4x4) mogę Ci pomóc.... no i możemy trochę wspólnie polatać bokami :ok:

Jestem online codziennie, ale pora dnia to loteria...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem prośbe o dodanie do znajomego, naprawie słuchawke bloothot i mozemy pograc :D a z setupami do 4x4 to jak znalazł, 4x4 to chyba mój ulubiony napęd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×