Skocz do zawartości
Patricko

Need For Speed: Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

most-wanted-screen.jpg

Nowy Most Wanted robiony przez Criterion.

Co z tego będzie? Kolejna jazda po jednej szerokiej drodze?

Czy może tym razem dostaniemy całe miasto do dyspozycji?

Czekamy na więcej informacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nfsmostwanted.jpgTo będzie zajeboza, także w moim przypadku preorder, zaraz gdy takowy się pojawi... :)

Prezentacja, zapewne w wykonaniu Sullivana i Webstera, już (dopiero) w poniedziałek na konferencji EA.

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczę na powrót starego, dobrego NFS'a. Hot Pursuit był dobry, ale reszta wydana na PS3 conajmniiej średnia.

Ahh ten MW z PS2. Ile godzin spędziło się przy tej grze w towarzystwie innych :ermm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NFS Hot Pursuit robiony przez Criterion to obok Blura dwie najlepsze arcadowe sciganki na ps3. NFS HP dla mnie był po prostu genialny (oczywiście mowa tutaj o trybie multi), brakowało jedynie Marki Ferrari.

Most Wanted tez robi Criterion więc nie może być źle :)

Mieszanka Bournouta z NFS to jest to ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem Hot Pursuit było świetne, zaraz po premierze zamknąłem się w pokoju i wyszedłem chyba po tygodniu. Sentyment do pierwszych NFS z serii Hot Pursuit z PS1 i PS2, oraz renoma Criterion sprawiły, iż wogóle nie zastanawiałem się wtedy nad preorderem...

Teraz podobnie, wystarczy tytuł części + Criterion i już mnie mają :)

EDIT: Czy mi się wydaje, czy kierowca na screenie jest w kasku?...

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żałuję, że nie grałem NFS: Hot Pursuit.

Czekam niecierpliwie na gameplay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zagraj, bo na prawdę warto. Gra kosztuje nie wiele, a jest na prawdę świetna.

Ponurak: Też mi się wydaje, że kierowca na głowie ma kask. A raczej na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja hp mialem brac na premiere, demo mnie zniechecilo i siegnalem po tytul ponad pol roku po premierze, a byl totalna miazga. Mega fun z gry i taranowania innych, dlatego ufam ze most wanted tez bedzie taki, anawet lepszy jesli bedzie otwarty swiat tak jak w protoplascie, gdzie spedzilem mega czasu na swobodnej, w poniedzialek mam nadzieje na trailer a moze i gameplay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również czekam na ten tytuł mam nadzieję że będzie podobny do HP bo multi i singiel wciągnęły mnie na wiele niezapomnianych godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli z moim wzrokiem jest wszystko w porządku, to miasto w nowym MW nazywa się Fairheaven City.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieję, że to będzie stare, dobre Most Wanted, które pokochałem, a nie kolejny Burnout...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli z moim wzrokiem jest wszystko w porządku, to miasto w nowym MW nazywa się Fairheaven City.

Potwierdzam.

Mam nadzieję że zrobią coś w deseń pierwszego MW niż czegoś typu HP aby nie zepsuli tej świetnej serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... Trzeba zobaczyć pierwszy gameplay, bo nie wiadomo w jakim kierunku ten tytuł pójdzie. Nic nie mam do HP, to bardzo dobra gra, ale tymi Burnoutami to ja już rzygam... Chcę w końcu pograć w dobrego, normalnego NFS'a. A takim ostatnim, normalnym i dobrym NFS'em był właśnie Most Wanted.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hp zrobili w starym arcadowym stylu, mam nadzieje i mysle ze jedt to rozsadne studio, ktOre tego nie spieprzy, moze doda cos od siebie co z poczatku nie kazdemu przypasuje, ale i tak koniec koncow bedzie hit. Na paradise tez ludzie narzekali ze otwarty swiat etc, a dla mnie cudna gra i bardziej mi sie podobal niz poprzednie na zamknietych trasach

@Homer no jakby to byl paradise w przebraniu realistycznych aut, to by byla padaka ale jednak mysle ze tego nie zrobia.. Oby poszli w kierunku starej czesci

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja oczywiście oczekuję większej ilości bryk, lepszych opcji tuningu, jazdy w nocy no i fajnie by było jakby powrócił drift znany ze starszych NFS'ów :whistling:

btw. można by też popracować nad SI, bo jednak zdobycie pierwszego miejsca na black liście nie stanowiło większego wyzwania ;)

Edytowane przez amigo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja oczywiście oczekuję większej ilości bryk, lepszych opcji tuningu, jazdy w nocy no i fajnie by było jakby powrócił drift :whistling:

Bez driftu ale mogli by dać cykl dnia i nocy :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy wróci NFS'owy Bullet time... Fajnie się nim manewrowało, pamiętam robienie drifta pod lawetą. :D

@seba

Pewnie będzie tak jak w oryginale czyli tylko dzień. Ciekawe jak z fabułą, jak narazie gra wygląda mi na remake, czyżby znowu Black List?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to był fajny patent i pewnie znowu go zobaczymy skoro ta gra ani nie wygląda na prequela czy sequela (w końcu nie ma dwójki przy tytule, to musi być remake).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hot Pursuit był fajny, a nawet bardzo ! Jednakże od MW oczekuję czegoś zupełnie innego, kariera ma być wciągająca i nie nużąca i oczywiście obowiązkowy tuning... Czekam z niecierpliwością na jakieś informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie, wszyscy narzekaja na wtornosc w grach, ale tu taki remake bylby swietny, a czy bedzie wiejski tuning to juz mnie to wali, moze byc by ludzie byli zadowoleni i tak bede jezdzil spokojnie zrobionymi ze smakiem autami, a nie impreza z neonami i zderzakiem jak plug.. Boze juz chce ta gre :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam jakies połsze i aston, sa lepsze auta :P ale kazdy ma swoj gust :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o styl okładki, mogli by nawet na taczkach popierdzielać... :)

Tak przy okazji, strasznie ten czas zapierdziela. Pierwsze Most Wanted było tytułem startowym na X360, uwaga: 7(!) lat temu.

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie przypomnę te godziny spędzone przy NFS:MW na PC to aż się łezka w oku kręci :)

Mam nadzieje, że 2 będzie równie dobra i spędzę przy niej wiele godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×