Skocz do zawartości
loyeros

Sniper Elite V2

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajny poradnik :) Mam jednak jedno zastrzeżenie, takie małe, kosmetyczne. W niektórych miejscach jest bardzo mała czcionka. Mógłbyś ją trochę powiększyć ;) A co do filmów, to w swoich poradnikach też mam ten problem czasem. Wydaje mi się, że znikają wtedy, gdy jest ich za dużo. Pomaga jakieś odpowiednie ich wklejenie, ale nie pamiętam jak to było ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trzeba ustawić początek na jednej stronie futryny a konie po przeciwnej stronie

taka mała literówka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie zrobiony poradnik, podoba mi się ta segregacja trofeów do poszczególnych misji, miód! I tak jak Lars zauwazył, w niektórych miejscach pasowałoby troszkę zwiększyć czcionkę (szczególnie przy nazwach misji i ilości trofeów, które można w niej zdobyć).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okey, czcionka poprawiona.... tylko widzę że znowu filmy zniknęły :/

Ma ktoś jakiś patent na filmy youtube?

Edytowane przez loyeros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robię tak:

1. Klikam udostępnij (pod filmem na youtube)

2. kopiuję link

3. wstawiam link używając media /media (w kwadratowych nawiasach oczywiście)

Wczoraj w poradniku też zniknął mi film i jak go w ten sposób wstawiłem, to póki co jeszcze jest :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lars06 - Tak robiłem do tej pory i każda edycja posta powoduje utratę tych linków w całości w momencie wysłania/zapisania edytowanego postu... Muszę znaleźć rozwiązanie tego problemu...

Edytowane przez loyeros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety ten edytor jest trochę upośledzony. Jak znajdziesz rozwiązanie, to podziel się nim tutaj :) Możesz też napisać do Patricko lub Tomo - pewnie pomogą. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest limit dla filmów w jednym poście, ja robię tak jak już mam skopiowany link do filmu to robię tak.

1. Piszę normalnie FILM (taki przykład)

2. Zaznaczam napis 'FILM' klikam w edytorze postu 'odnośnik' (taki łańcuszek z zielonym plusem).

3. W pole Adres URL wklejam link do filmu.

4. Efekt jest taki:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest limit dla filmów w jednym poście, ja robię tak jak już mam skopiowany link do filmu to robię tak.

1. Piszę normalnie FILM (taki przykład)

2. Zaznaczam napis 'FILM' klikam w edytorze postu 'odnośnik' (taki łańcuszek z zielonym plusem).

3. W pole Adres URL wklejam link do filmu.

4. Efekt jest taki:

Właśnie limit jakiś na pewno jest, ale nie zawsze on jest problemem. Na przykład w moim poradniku do Trine mam tylko 1 film wstawiony do postu, który notorycznie mi znika, więc musi być też inna przyczyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie limit jakiś na pewno jest, ale nie zawsze on jest problemem. Na przykład w moim poradniku do Trine mam tylko 1 film wstawiony do postu, który notorycznie mi znika, więc musi być też inna przyczyna.

Napewno nie ma limitu... Ja wstawiam wszystkie filmy w tym poście i jak tylko edytuję post one znikają... to coś innego niż limit....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja sytuacja wcale nie wyklucza możliwości, że jest limit w postach, a na pewno jakiś jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakiś jest na 100% ale jak widać tym razem nie o to chodzi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry poradnik:)

Już niedługo może będę miał tą grę w związku z tym mam pytanko. Online pas jest potrzebny? I czy trofea online mozna zrobić z drugim padem/kolegą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×