Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

Nie słuchajcie żadnych ludków którzy na siłę starają się wcisnąć całemu światu, że tempo w Fifie jest jakieś absurdalne.

Nie chodzi tu o absurdalnosc.Tempo w demie bylo szybkie chyba sie ze mna zgodzisz w tej kwestii . Nie wiem czy grales wczoraj i przedwczoraj ale w tych dniach bylo podobnie jak w demie natomiast dzisiaj jest zdecydowanie wolniej oczywiscie caly czas pisze o trybie on-line , nie napisalem , ze to absurd tylko napisalem o swoich odczuciach.

@Michal przy slabszym polaczeniu bardziej freezuje niz zwalnia , dla mnie jest dobrze i jesli to wina polaczenia a nie sprawka EA to niech to polaczenie sie nie polepsza :biggrin:

@bielun sklady w FUT nigdy nie przechodzily z jednej odslony na druga , musisz budowac swoj sklad od poczatku

Gdyby ktos byl chetny na spar w FUT (brazowy sklad) lub w fifke to prosze wyslac zapro PSN madderddin

Edytowane przez saintgb1972

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włącz sobie Fife 12 to dalej będziesz miał swój skład... Fifa 13 to nowa gra i wszystko od nowa trzeba zdobywać, całe życie jednym składem w kolejnych fifach nie pograsz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi tu o absurdalnosc.Tempo w demie bylo szybkie chyba sie ze mna zgodzisz w tej kwestii . Nie wiem czy grales wczoraj i przedwczoraj ale w tych dniach bylo podobnie jak w demie natomiast dzisiaj jest zdecydowanie wolniej oczywiscie caly czas pisze o trybie on-line , nie napisalem , ze to absurd tylko napisalem o swoich odczuciach.

@Michal przy slabszym polaczeniu bardziej freezuje niz zwalnia , dla mnie jest dobrze i jesli to wina polaczenia a nie sprawka EA to niech to polaczenie sie nie polepsza :biggrin:

@bielun sklady w FUT nigdy nie przechodzily z jednej odslony na druga , musisz budowac swoj sklad od poczatku

Gdyby ktos byl chetny na spar w FUT (brazowy sklad) lub w fifke to prosze wyslac zapro PSN madderddin

Za kilka minut kończę mecz i możemy się sprawdzić na FUT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak odpalic w trybie treningowym siatkonoge albo gre w dziadka tak jak bylo pokazane kiedys na filmikach promujacych gre?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. KIEDY I GDZIE WPISAC ONLINE PASS I KOD NA PACZKI UT???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak odpalic w trybie treningowym siatkonoge albo gre w dziadka tak jak bylo pokazane kiedys na filmikach promujacych gre?

Moze naciśnij select na arenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. KIEDY I GDZIE WPISAC ONLINE PASS I KOD NA PACZKI UT???

W PS storze, reedem code

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy u Was też po pierwszym meczu w turnieju jednego gracza (srebrna tarcza, 2 z kilkunastu do wyboru) w trybie ultimate team gra całkowicie się wiesza i tylko restart konsoli pomaga? mam tak za każdym razem, bede wdzieczny jesli ktos sprawdzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W PS storze, reedem code

A zrobic to juz teraz? + i tak nie mozna grac online do 27.09 tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos bedzie jutro w MM Chorzow lub Saturn Katowice i bedzie Fifa to dajcie znac. Ja jutro bede dzwonil ok 9-10 czy jest, a jak bedzie to jade kupic, wtedy napisze ile mniej wiecej sztuk jest i czy jakies gratisy daja i oczywiscie cene. Tak apropos jeszcze bo nie mam czasu grzebac w tym temacie, kupic zwykla wersje do 200 zl czy Ultimate edition do 230 jesli bedzie w tej cenie? Oczywiscie zamierzam grac w FUT.

Wysyłane z mojego Optimus 2X za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zrobic to juz teraz? + i tak nie mozna grac online do 27.09 tak?

Można grać, przynajmniej w FUT

czy u Was też po pierwszym meczu w turnieju jednego gracza (srebrna tarcza, 2 z kilkunastu do wyboru) w trybie ultimate team gra całkowicie się wiesza i tylko restart konsoli pomaga? mam tak za każdym razem, bede wdzieczny jesli ktos sprawdzi

Mam to samo, właśnie gram ponownie ten mecz i zobaczymy za kilka minut czy to chwilowe czy znowu wielbłąd

Można grać, przynajmniej w FUT

Mam to samo, właśnie gram ponownie ten mecz i zobaczymy za kilka minut czy to chwilowe czy znowu wielbłąd

No i mamy wielbłąda, gra wiesza się po raz drugi przy srebrnym turnieju i tylko restart pomaga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli online pass i kod na paczki już można wklepać, tak? A kod na dryżyne adidasa i 10.000 kredytów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='

rodzynek81

' timestamp='1348522072' post='741357']

No i mamy wielbłąda, gra wiesza się po raz drugi przy srebrnym turnieju i tylko restart pomaga

dzięki za sprawdzenie, mam nadzieję że EA jest już swiadoma tego i jakiś szybko wydany patch pomoże, ale i tak wtopa z ich strony

Czyli online pass i kod na paczki już można wklepać, tak? A kod na dryżyne adidasa i 10.000 kredytów?

zgodnie z opisem na kartce która otrzymaleś od 27.09 na stronie wymienkod.pl

Edytowane przez keed82
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nie możesz zarejestrować internetowego paszportu wymaganego do uzyskania dostępu do wszystkich funkcji sieciowych." wtf?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nie możesz zarejestrować internetowego paszportu wymaganego do uzyskania dostępu do wszystkich funkcji sieciowych." wtf?

Odpowiedz wyżej, ps store i reedem code

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak z dostepnoscia w poznaniu????

Wyslane z Samsung Galaxy S II Za pomoca Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem "zadanie menedżera" w UT a paczki nie ma... Jak ją odebrać?

Kolejny problem: nie znajduje mi przeciwnika w turnieju UT online...

Edytowane przez Kani

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wy narzekacie. Ostatnie strony to same żale. On-line nie działa. Nie wiedzą gdzie jest kod. Gdzie go wpisać. FUT nie działa. Przeciwników nie dobiera. Tempo za szybkie. Trofea nie wpadają..a jeszcze premiery nie było :))

Edytowane przez wiaderko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No patrz! A myślałem, że to temat o FIFIE 13

:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieje się jedynie. Rozumiem że jest to temat fify i ktoś moze mieć pytanie. Ale przy większości wystarczy chwile pomyśleć i odpowiedź samemu można odnaleźć.Czy nawet przewertować kilka stron wstecz. Albo pytania w stylu czy w Poznaniu Gdańsku jest fifa....telefon w łapę i samemu można się dowiedzieć.

Edytowane przez wiaderko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wy narzekacie. Ostatnie strony to same żale. On-line nie działa. Nie wiedzą gdzie jest kod. Gdzie go wpisać. FUT nie działa. Przeciwników nie dobiera. Tempo za szybkie. Trofea nie wpadają..a jeszcze premiery nie było :))

Taki naród narzekający ;D jestem pewien że do końca września wyjdzie jakaś łatka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 5 godzin posiadam już Fife 13 w wersji Ultimate z Saturna ze Złotych Tarasów. Koszt 219 zł. Aż się boję jak ja gjutro dam radę iść do pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 5 godzin posiadam już Fife 13 w wersji Ultimate z Saturna ze Złotych Tarasów. Koszt 219 zł. Aż się boję jak ja gjutro dam radę iść do pracy.

Mam to samo, jeszcze firmę naciągnąłem na monitor z hdmi aby ps3 hulał, może zagramy w FUT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki naród narzekający ;D jestem pewien że do końca września wyjdzie jakaś łatka

tak jasne, bo to sie w dwa - 3 dni robi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×