Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

W Ultimate Edition będzie trochę inna okładka na naszym rynku ;)

Podobno teraz będą mocno rozwinięte funkcje menadżerskie oraz opcje kupowania terenu pod stadiony i inne obiekty związane z piłką!

post-2113-0-04650300-1340779052_thumb.jp

Edytowane przez akumatom
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas i tak będzie kto inny niż messi więc ich oficjalna okładka mnie mało interesuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Ultimate Edition będzie trochę inna okładka na naszym rynku ;)

Podobno teraz będą mocno rozwinięte funkcje menadżerskie oraz opcje kupowania terenu pod stadiony i inne obiekty związane z piłką!

Opcje kupowania meczy i opcja kto wiecej wypije sadzac po okladce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granie na manualu nie ma sensu i to nie dlatego, że jest to zbyt trudne tylko gra strasznie mało osób i trzeba szukać przeciwnika przez 20 minut... W takim czasie rozegram jeden mecz :)

A to ciekawe, bo ja czekam średnio 30-40 sekund, czasem zdarzy się że muszę drugi raz wyszukać ale za drugim razem w 99% przypadków znajduje przeciwnika, gram o rożnych godzinach przeważnie 00:00-2:00, może dużo uciekałeś i dlatego teraz nikogo Ci nie wyszukuje, albo taką masz wymówkę..

asysty/manual = masturbacja/panienka

Nie rozumiem jak na dłuższą metę gra z asystami może dawać przyjemność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z chęcią grałbym na manualu rzecz w tym, że wyszukiwanie u mnie trwa bardzo długo i nie będę czekał aż kogoś mi doda skoro mogę natychmiast mieć gracza na asystach, z drugiej strony trochę głupio zaczynać na manualu grając w 1-2 lidze, gdy ktoś gra od 10 itp. zresztą nie od tego jest ten temat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe, bo ja czekam średnio 30-40 sekund, czasem zdarzy się że muszę drugi raz wyszukać ale za drugim razem w 99% przypadków znajduje przeciwnika, gram o rożnych godzinach przeważnie 00:00-2:00, może dużo uciekałeś i dlatego teraz nikogo Ci nie wyszukuje, albo taką masz wymówkę..

asysty/manual = masturbacja/panienka

Nie rozumiem jak na dłuższą metę gra z asystami może dawać przyjemność.

Czemu ludzie grający na manualu mają jakiś problem natury egzystencjalnej i misję, by nawracać innych do grania w tej konwencji?

Podoba Ci sie, to graj. Innym sie nie chce przz 2 godziny próbowac sklecic 3 podania na krzyż, ze o strzale nie wspomne. Jeszcze nie widzialem, zeby ktos krytykował tych, co graja na manualu. A skoro grasz na tym manualu, to rowniez nie musisz krytykwoac asyst. Kazdy wybiera, to co lubi.

A Twoje porownanie pozostawie bez komentarza.

Chyba ze masz 15 lat, to wtedy Cie zrozumiem.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na asystach, gra sprawia mi frajdę, mam gdzieś co kto o tym myśli.

Ale jak kupię "trzynastkę", to od początku będę grał na manualu. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na asystach, gra sprawia mi frajdę, mam gdzieś co kto o tym myśli.

Ale jak kupię "trzynastkę", to od początku będę grał na manualu. :)

Zacznij teraz to w 13 będziesz już w dobrze ogarniał :P

Edytowane przez Tom21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadam podstawowe pytanie, jako ciągły "asystant". Czy ktoś kto gra bardzo dobrze na manualu ma szansę wygrać mecz z kimś kto jest w 1 lidze i gra na asystach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze ma szanse. Ale mysle, ze jest to bardzo trudne.

LwW/Tapatalk2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na manualu możliwe jest wykonanie rzeczy o jakich na asystach nikomu się nie śniło. Ale jest to bardzo, bardzo trudne i wymaga wielu ćwiczeń :) Więc wiadomo, do wyboru do koloru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nie ma żadnych szans.

Na asystach koleś z pierwszej ligi powinien mieć 99% celnych podań, 99% celnych strzałów i przynajmniej 4:0 taki mecz się skończy...

Ale to tylko moje odczucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

484185_10150863328606237_1798149461_n.jpg\

Messi twarzą 13stki, co sądzicie?

Zdecydowanie lepiej. Jak wydadzą kolejną fife z paskudną gębą rooneya to na pewno nie kupie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby był Messi, a nie ten odrażający Rooney... Błaszczykowskiego też niech nie dają :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam Rooneya bardzo lubię, chociaż najpiękniejszy nie jest... Ale to i tak lepiej, niż Ribery. :E

Na polskiej okładce chętnie zobaczyłbym Piszczka, ewentualnie "Lewego".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam Rooneya bardzo lubię, chociaż najpiękniejszy nie jest... Ale to i tak lepiej, niż Ribery. :E

Na polskiej okładce chętnie zobaczyłbym Piszczka, ewentualnie "Lewego".

albo Grzegorza Late i logo PZPN zamiast EA sports :crazy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na polskiej okładce chętnie zobaczyłbym Piszczka, ewentualnie "Lewego".

Tak żeby to chociaż byli piłkarze na poziomie. ; ) Dziwi mnie to, że wsadzają na okładki jakichś polskich cieciów jak nawet nie ma licencji na naszą "zajefajną" ligę, proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał poprawy paru rzeczy.Bardzo ważną rzeczą jest sędzia.Czasem po prostu oszukuje.Ostatnio miałem w 1 meczu 2 ewidentne karne,wślizg na nogi i nic ;/.Czasami karne są dawane za nic,typu wślizg na piłkę w polu karnym i jest jakiś karny z ,,dupy".Ja w polu karnym bardzo często robię wślizgi na piłkę,bo jeżeli sędzia dobrze sędziuje to jest to bezpieczne,przy dobrej pozycji do wślizgu w 90% trafiam w piłkę.

Ostatnio miałem zabawną sytuacje (niestety zapomniałem zapisać powtórkę),otóż szedłem sam na sam z bramkarzem,walnąłem loba,piłka przeleciała nad bramkarzem i uderzyla w poprzeczke.Spadła jakieś 1,5 metra od lini bramkowej,odbiła się od murawy i po tym 1 odbiciu wleciała sama z siebie do bramki.Według mnie przy prostej murawie nie jest to możliwie.Ale raz mi się to zdarzyło tylko.

W trybie kariery chciałbym grając menadżerem możliwość odesłania zawodnika do np. Barcy B grając Barceloną.Albo grając jakimś tam klubem polskim odesłania zawodnika do młodzików (np. Lechia U-21).W grze nie musi taka drużyna istnieć,grunt by zawodnik się rozwijał.Bo czasami jak się uda ,,złowić" dobrego zawodnika skautowi,to przeważnie siedzi bo np. w Barcelonie nie mogę wpuścić napastnika z ovr. 70,bo nie mam gdzie,poza tym jest on słaby kondycyjnie.A w drużynach polskich to w ogóle są nikłe szanse na utalentowanego młodzika,bo skauci,którzy mogą jakiegoś dobrego znaleźć,są po prostu za drodzy.

Inną ciekawą funkcją byłoby zaoferowanie danego zawodnika innemu klubowi.Była kiedyś taka sytuacja że Manchester City chciał wcisnąć bodaj Teveza Barcelonie lub Milanowi.W taki sposób utalentowanego juniora wcisnąłbym jakiemuś klubowi z Polski,wiedząc,że będzie grał regularnie,a 16 latek którego 5 lat temu wypożyczyłem gdzieś tam,wrócił jako dobry piłkarz z np. overalem 80(tyle że chyba nie można wypożyczenia na 5 lat,ale to mało ważne,z taką funkcją co roku mógłbym temu samemu klubowi tego zawodnika oferować,a jak ten klub już by nie chcial,to wypożyczyłbym go innemu klubowi).

Ponad to,transfer w rozliczeniu,np. kupując Davida Slivę do chociażby Realu.Real oferuje 20 mln + Kake czy kogoś tam.To byłoby super,bo nie zawsze ma się 100% kwoty,a jakiegoś zawodnika po prostu nie potrzebujemy.

Tak jak ktoś pisał,zastawianie się gdy piłka wypada na aut,symulowanie (to na 100% było w PES,czy dalej jest nie wiem,bo od 2 lat gram w Fife)

Takich funkcji do dodania jest wiele,lecz na 100% nie dodadzą,bo po co w 1 fifie dać wszystkie potrzebne funkcje,lepiej co roku stopniowo dodawać je,i jak to już ktoś pisał - ,,dymać klienta na kolejne 2 stówy".EA niestety jest taką firmą,że jeżeli wie że jej produkt nie jest najpopularniejszy,to wtedy robi wszystko żeby gre polepszyć (typu świadomi że COD jest popularniejszy i częściej kupowany od Bfa,zaczeli Bfa ulepszać,i wyszła dobra gra.Tak samo gdy królem gier piłkarskich był PES a fifa daleko,bo EA spoczeła na laurach,to wzieli się do roboty.)Teraz pewnie będzie tak samo,bo klienci przekonani o dobrej następnej grze dostaną prawie to samo,gdy to PES zacznie wygrywać,dopiero dostaniemy coś lepszego.Takie jest moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem zabawną sytuacje (niestety zapomniałem zapisać powtórkę),otóż szedłem sam na sam z bramkarzem,walnąłem loba,piłka przeleciała nad bramkarzem i uderzyla w poprzeczke.Spadła jakieś 1,5 metra od lini bramkowej,odbiła się od murawy i po tym 1 odbiciu wleciała sama z siebie do bramki.Według mnie przy prostej murawie nie jest to możliwie.Ale raz mi się to zdarzyło tylko.

Oczywiście że jest to możliwe, piłka po uderzeniu w poprzeczkę nabrała rotacji i wpadła do bramki, kiedyś był nawet film z takiego karnego na youtube :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak żeby to chociaż byli piłkarze na poziomie. ; ) Dziwi mnie to, że wsadzają na okładki jakichś polskich cieciów jak nawet nie ma licencji na naszą "zajefajną" ligę, proszę.

Prowokacja? Jak można podważać umiejętności podstawowych zawodników mistrza Niemiec? Oni nie są tam tylko rzemieślnikami, statystami. Oni, cała trójka, kreują grę w tym zespole. Każda bramkowa akcja jest z udziałem przynajmniej jednego z nich. Nie bez powodu przymierzano Piszczka do Realu, gdyż jakby grał tam na takim poziomie, jak w BVB, to byłby PODSTAWOWYM zawodnikiem. Arbeloa do pięt mu nie dorasta. Ale nie ma to jak ocenić zawodnika po trzech nie do końca udanych meczach na EURO...

Aha, dodam jeszcze, że CAŁA trójka została wybrana przez Bundesligę (nie przez jakieś pisemko pokroju Bilda) do jedenastki sezonu. Mało? A Lewandowski został wybrany na NAJLEPSZEGO piłkarza sezonu. Ale wiadomo, nie przeszedł przez całe boisko z piłką przy nodze i nie strzelił hat-tricka Czechom, to już cienias, bo BoskiMessi by te mecze sam wygrał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prowokacja? Jak można podważać umiejętności podstawowych zawodników mistrza Niemiec? Oni nie są tam tylko rzemieślnikami, statystami. Oni, cała trójka, kreują grę w tym zespole. Każda bramkowa akcja jest z udziałem przynajmniej jednego z nich. Nie bez powodu przymierzano Piszczka do Realu, gdyż jakby grał tam na takim poziomie, jak w BVB, to byłby PODSTAWOWYM zawodnikiem. Arbeloa do pięt mu nie dorasta. Ale nie ma to jak ocenić zawodnika po trzech nie do końca udanych meczach na EURO...

Aha, dodam jeszcze, że CAŁA trójka została wybrana przez Bundesligę (nie przez jakieś pisemko pokroju Bilda) do jedenastki sezonu. Mało? A Lewandowski został wybrany na NAJLEPSZEGO piłkarza sezonu. Ale wiadomo, nie przeszedł przez całe boisko z piłką przy nodze i nie strzelił hat-tricka Czechom, to już cienias, bo BoskiMessi by te mecze sam wygrał...

1 - jeden sezon o niczym nie świadczy.

2 - naszej kochanej reprezentacji nie byli w stanie ponieść w tak ważnym meczu jak Czechy. Poza tym Piszczek do Realu? Nie jestem ich fanem ale to na odwrót to nasz rodak nie dorasta Arbelo'yi do pięt, człowiek skąd żeś się urwał? Tacy świetni nasi gracze, jakoś kondycji im brakuje - naprawdę klasa światowa! ; - )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 - jeden sezon o niczym nie świadczy.

2 - naszej kochanej reprezentacji nie byli w stanie ponieść w tak ważnym meczu jak Czechy. Poza tym Piszczek do Realu? Nie jestem ich fanem ale to na odwrót to nasz rodak nie dorasta Arbelo'yi do pięt, człowiek skąd żeś się urwał? Tacy świetni nasi gracze, jakoś kondycji im brakuje - naprawdę klasa światowa! ; - )

Primo, w poprzednim sezonie też Lewy z Kubą błyszczeli formą.

Po drugie, jakbyś miał wybiegane tyle minut ile oni podczas tego sezonu, też byłbyś zmęczony na euro..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to ma do FIfy 13? Ludzie, piszcie na temat...

Wiadomo coś, czy będą jakieś promocje, jak ktoś posiada Fifę 12, jakieś rabaty na 13stę, czy coś podobnego? Ktoś się orientuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to ma do FIfy 13? Ludzie, piszcie na temat...

Wiadomo coś, czy będą jakieś promocje, jak ktoś posiada Fifę 12, jakieś rabaty na 13stę, czy coś podobnego? Ktoś się orientuje?

A kiedykolwiek byla taka promocja???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedykolwiek byla taka promocja???

Była w empiku, jakoś, że 30zł taniej się Fifę 12 dostawało, jak się miało 11stkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×