Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

mam pare pytań początkującego.Drugi rok z rzędu nie ma żadnej z moich drużyn,czy moge sobie jakos wgrac np. Polska extra i 1lige zeby to jakos w miare dzialalo?i bylo dostepne od razu w grze w karierze,dalo sie robic awanse itp.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wam idą sezony? Ja po paru dniach gry zadomowiłem się w 7 lidze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bilans 17-6-10 i właśnie awansowałem do 6, zdobywajac wszystkie puchary po drodze ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem Pany. Na wstępie chciałbym napisać, że to jest mój pierwszy raz kiedy mam do czynienia z ps3 (kiedyś grałem na "jedynce") więc jak spytam się o jakąś głupotę to proszę się nie śmiać :D Play'a kupiłem główie ze względu fife na PC za dużo było problemów jak nie lagi to czarny ekran itc. Narodził się pomysł konsoli i jest w końcu upragnione PS3! Po godzinie czasu udało mi się dojść gdzie trzeba się rejestrować jak instalować itd. Ale nagle przyszły dwa problemy. Pierwszy gra się zawiesza! Tzn gram w UT jeden, drugi, trzeci mecz. Wchodzę np w skład pokazuje mi się tło i nagle bachhhh. Konsola na nic nie reaguję. Trzeba wyłączyć... Drugi problem co włącze konsole i chcę pograć w fife muszę za każdym razem wchodzić w konta i wpisywać paszport. Czy to jest normlane? :) I ost pytanie z ciekawość czy w UT na handlu da się jeszcze zarobić bez posiadania grubego portfelu oraz gwiazd z najwyższej półki? Bo póki co przeglądam i w plecy jestem, ale to tak na marginesie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie, w weekend ma wyjsc patch, trzeba go bedzie skads pobrac czy sak sie pobierze? i wie ktos kiedy dooladnie wyjdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - czy w Fifa 13 można grać swoją wirtualną gwiazdą karierę? Jak to ustawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie, w weekend ma wyjsc patch, trzeba go bedzie skads pobrac czy sak sie pobierze? i wie ktos kiedy dooladnie wyjdzie?

Jak włączysz gre, a będziesz podpięty do neta to Ci wyskoczy info o aktualizacji zapewne. Nie ma podanej godziny, dziś, albo jutro będzie.

Pograłem już i powiem, że jest troche błędów. Sędzia liniowy kilka razy już mi biegał po boisku.. Nie podoba mi sie też to, że grając w trybie offline komputer od razu atakuje, rozpoczęcie gry od środka i od razu sunie atak. Za szybkie tempo (gram na wolnym), budowania akcji, 2 podania i już rywal w moim polu karnym.

Będzie ekstraklasa patch? I drugie pytanie, jest creation centre do fify 13?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak wam idą sezony? Ja po paru dniach gry zadomowiłem się w 7 lidze.

Ja gram na manualu i zaklinowalem sie na 6 lidze - za nic nie moge wejsc wyzej, juz chyba 4 sezon tam gnije;)

LwW/Tapatalk2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też siedzę w 6 i 7 na zmianę, ciekawe skad to sie bierze. myslę ,że chodzi tu o doświadczenie , gra łączy już z graczami podobnymi do nas , wiec myslę ,że dlatego jest nam ciężej awansować.

a ogolnie już chyba dobrze mi idzie , wydaje mi sie , że w Fife 13 latwiej grać ludziom niedoswiadczonym, niedzielnym - a szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - czy w Fifa 13 można grać swoją wirtualną gwiazdą karierę? Jak to ustawić?

w fife 13 masz 2 w gwiazdy

jedna w karierze a druga ONLINE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ogolnie już chyba dobrze mi idzie , wydaje mi sie , że w Fife 13 latwiej grać ludziom niedoswiadczonym, niedzielnym - a szkoda

A mi sie wlasnie duzo trudniej gra w 13 niz w dwie poprzednie edycje, ale to pewnie kwestia wprawy;)

LwW/Tapatalk2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos wie jak odblokowac cieszynki z dzialu "do odblokowania"? i nie chodzi mi tu o te ktore sie kupuje za walute w EASFC bo to inna bajka. Wchodzac w pomoc z instruktazem do cieszynek sa 3 dzialy: 1.zwykle

2. do odblokowania

3. do odblokowania w EASFC

Jak odblokowac te z nr 2 bo jest ich calkiem sporo jak chocby salta, tance czy stanie na rekach a nigdzie nie moge dostac odpowiedzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na tego patcha już chyba bardziej niż na samą premierę gry...;/ Jeśli nie wyeliminują bugu, który uniemożliwia mi granie kariery, to ta gra wyląduje na allegro. Nie mam zamiaru czekać miesiąc na kolejnego patcha, który nie wiadomo czy rozwiąże sprawę. Aktualnie 4 gracze Manchesteru City zamienili się w bramkarzy mających po -120 skilla, bez nazwisk i gdy tylko w Edycji Zawodnika na takiego klikam to konsola łapie freeza;/ Z tego co się orientuje, bo nie gram na co dzień ManCity to zniknęli Balotelli, Hart, Tevez i ktoś jeszcze. Nie wiem też jak jest w przypadku wybrania szybkiego meczu, pewnie konsola sie zawiesi, albo nie bedą biegali po boisku;/ Miałem to samo wcześniej jak grałem karierę FCB, Adriano zniknął ze składu, nie można nim było grać, ale można było sprzedać/wypożyczyć. Jak go sprzedawałem, to na jego miejsce wskakiwał Jordi Alba i było to samo. Nie było go w grze. Człowiek płaci 180zł za coś takiego...

Edytowane przez iUSA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polski komentarz jest najgorszy od lat..

Nie wierzę, że nie nagrywali nazwisk Messiego, Vermaelena itp..

To musi być jakiś bug.

Ta cisza podczas meczu jest irytująca. Mam nadzieję, że ktoś już to zauważył. Narazie komentarz angielski.

Mam nadzieję, że patch to poprawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zacznę od tego że jestem kompletnie zielony w tych sprawach gdyż dopiero tydzień temu zakupiłem swoje pierwsze PS3 z dyskiem 500gb(CECH-4004c)

Mój problem polega na tym że podczas gry w fife 13 wraz z kolegą czasami laguje mi Fifa 13 dzieje się to przy włączaniu menu oraz podczas gry. Gdy łapię tzw "laga" widzę że pali się w tym momencie kontrolka która na instrukcji jest opisana jako wskaźnik dostępu do pamięci masowej systemu. I teraz rodzi się moje pytanie w czym leży problem, czy jest to normalna rzecz że czasami przylaguje Fife. Dodam że gdy łapię laga często także spada mi głośność komentarza który puszczam przez kino domowe. Jeżeli o samo włączenie czy działanie bez gry konsola działa świetnie zero scinania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
znasz francuski język ?
;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahah znam ale uzywam go tylko w stosunku do kobiet :P a tak powaznie , nie musze znac , wazne ze cos gada i dobrze reaguje na sytuacje na boisku :)

Edytowane przez michaliskox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×